Grāmatzīmes

Castlevania: Lords of Shadow

Citi nosaukumi: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords Ēnu pc - liels projekts, žanrs, kas tiek raksturota kā slasher. Spēle attīstītājs, kas slavens uzņēmums MercurySteam, un atbrīvot no projekta ir apņēmušies ne mazāk slaveno Konami. Kā slavenā spēle dizainers Hideo Kojima ir piedalījusies arī veidojot šo šedevru, šaubas - spēle tiešām ir kaut ko vērts redzēt. Pirms tam spēle bija pieejama tikai PlayStation un X-BOX, bet ne tik sen, Gamers visā pasaulē svinēja šī nozīmīgā notikuma - tika izlaists Castlevania: Lords of Shadow PC versija.

Šī spēle ir sava veida atdzimšana projekta Castelvania, pazīstams savā laikā visās pasaules malās, kuri uz brīdi vairāk nekā 27 gadus! Izstrādātājiem izdevies veikt brīnumu - cienīgu spēli RPG, kas izgatavoti 2D, viņi varēja izdarīt perfektu slasher, kurš jau ir piesaistījusi uzmanību miljoniem spēlētāju visā pasaulē un ir nopelnījis brāzmot pārskatus no kritiķiem diezgan.

Turpinot mūsu Castlevania: Lords Ēnu pārskatīšanu, ir jāatzīmē, ka, tāpat kā iepriekšējā projektā, darbība sākas šeit pirmajās dienās viduslaikos. No paša spēles sākuma atgādinājušas pazīstams stāsts pārvadiem asins karu starp Belmontas klana un leģendāro Dracula. Varonis spēles - Gabriel Belmont. Kā redzams Castlevania: Lords of Shadow zemes gabala, Gabriel pārvalda ne tikai vēlme atbrīvoties zemes tumšo spēku vampīri iznīcināt Dracula veikt savus personīgos motīvus. Saskaņā ar leģendu, bija atbildīga par nāvi Dracula Lady Belmont, un tagad Gabriel ilgojas, lai atriebtu savu nāvi, kušanas cerību atgriezties no mirušajiem mīļoto.

Daudzi spēlētāji vienprātīgi paziņo, ka Castlevania: Lords Ēnu spēlēt ir interesanti, jo ir lieliski izstrādātās sistēmas saglabājot ciešu un tālu cīņas. Šo preču zīmi un no spēles izstrādātājiem aspekts, aicinot cīnās viens no galvenajiem izceļ atjaunināto projektu.

Atsevišķi dažus vārdus, es teiktu par perfekti spēlēšanas projektu. Pateicoties viedās misijās un kvalitatīvi veikt triku spēle kļūst vienkārši iespaidīgs darbība. Pirms spēles gaida ļoti daudz cīņas ar vadītājiem un priekšniekiem (un šodien to ne vairāk un ne mazāk kā par divdesmit). Pēc tam, kad jums izdodas Castlevania: Lords of Shadow lejupielādēt, jums būs, lai tiktos ar milzu ledus Titans un neticami lieluma vampīri, undead un orkiem - vārdu sakot, vienkārši nebūs laika garlaikoties!

Un, protams, kā jebkurā citā spēlē šī žanra, jums ir izveidot savu raksturu un pilnveidot savas kaujas prasmes un aizsardzību, uzlabo ieročus un attīstīt savas unikālās stratēģijas kara.

Lai pārliecinātos par patiesumu iepriekš, jūs varat redzēt Castlevania: Lords of Shadow video piekabi, tad jūs vēlaties izmēģināt sevi šajā spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more