Grāmatzīmes

Asinspirts

Citi nosaukumi: Asinspirts

Carnage online - ir bezmaksas online lomu spēle (MMORPG), kur viduslaiku nevaldāmas kaislības, kur galvenokārt notiek visas cīņas un intrigas starp cilvēkiem, nevis starp roboti.

Online spēles Carnage nav nepieciešama klienta uzstādīšana un ir pieejams spēlēt jebkuru pārlūku.

Sākumā spēle ir tikai nepieciešams Carnage tiešsaistes reģistrācija: Ir 2 veidi, kā reģistrēt.

Pirmkārt, izmantojot kontu kādā no piedāvātajiem sociālajiem tīkliem (Vkontakte, Facebook, Mail. ru, Twitter, Klasesbiedri)

Otrkārt, tieši no mājas lapas, noklikšķinot uz "Reģistrēties" pogas logā, kas atveras, izvēlieties savu dzimumu un viena no piecām pilsētām (LU, Morion, Sarkel Anchor, Aurora). Tālāk ievadiet vēlamo vārdu un paroli, un tad metālkalumi attiecīgajā laukā kodu (koordinātes), un logā, kas atveras, jums tiks piedāvāts pieņemt vienošanos pieņemt likumus par spēli un apmācības cīņā ar koka karavīriem. Nu, tas ir viss, Pievienoties spēlē Carnage pabeigta.

Lai gan šajā spēlē, jūs varat izvēlēties savu raksturu tēlu, izvēloties, kurš no spēles ir diezgan liela un daudzveidīga. Turklāt vīriešu un sieviešu attēliem, ir vārdi, ko var nopirkt par Sestercii (viens spēlē valūtā, ko var nopirkt par reālu naudu). Asinspirts tiešsaistes spēli izņemot sestercijs ir vairāk guldeņu, šī ir vēl viena spēle valūtā.

Spēle raksturs ir vairākas galvenās īpašības: Spēks, Veiklība, izturību un dzīvotspēju. Atkarībā no tā, kāda veida attēls tiks izvēlēti, būs pieejams ar dažādiem ieročiem un munīciju. Lūk, daži no tiem: Aizsargķiveres, dūre, Armor, bikses, pleciem, cimdi, Shields, jostas, zābaki, naži, klubi, zobeni, cirvji un vairāk. Papildus ieroču spēlē joprojām ir dažādi burvju eliksīru.

Sakarā ar noteiktām prasmēm, raksturs var zvejot, amatniecības un Alchemy.

Play spēli Carnage tiešsaistē, jūs varat saņemt īpašu profesiju ar īpašu licenci. Pieejami, piemēram licencēta profesija:

Algotņu - visbīstamākie un pieprasīja tirdzniecību;

Merchant - šī profesija ļauj iegādāties trūcīgos preču vairumtirdzniecības un ražot dažas finanšu darījumus uz izdevīgiem nosacījumiem;

Priest - galvenie pienākumi profesijā, veikt kāzu ceremonijas svētnīcā;

Mentor - uzdevums profesijas, lai apmācītu iesācējiem spēli, ne tik draugs pasaulē;

Doctor - šī profesija ļauj iesaistīties sadzīšana.

Asinspirts tiešsaistes spēli pieejamas dažādas vietās, caur kurām spēlēt spēli online Carnage būs ļoti aizraujoša.

Spēle ir tādas ēkas un būves, kā izsolē (tirdzniecībai), Exchange (tirdzniecības standarta vienības, kas tiek pārdoti veikalā), Remonta darbnīca (jūs varat noteikt lietas nēsā), Temple (vieta lūgšanu un turot ceremonijas), Town Hall (ja ir reģistrācijas klani) un slimnīcas (jūs varat uzlabot savu veselību).

Bez tam, spēle ir Dungeon, kurā daudz briesmām un noslēpumains radības. Un šis piedzīvojums būs vēl interesantāka, turklāt tur var atrast kādu dīvainu atklājumu. Lai panāktu maksimālu panākumus kazemātos, jums ir nepieciešams komanda iet uz turieni (vismaz 5 cilvēki).

Un klātbūtne daudziem viesiem, būs pievienot vēl vairāk krāsu uz spēlēšanas Carnage.

Tagad cīņas:

No pirmā līmeņa būs pieejami komandu cīņas - tā cīnās ar dažiem sabiedrotajiem un pretiniekiem, un no otrā līmeņa, Jūs varat piedalīties haotiska cīņas - tā cīnās ar neierobežotu dalībnieku skaitu. Grupas sabiedrotajiem un pretiniekiem tiek izplatīti automātiski.

Cīņas var būt vai nu parasto vai asiņaina. Šajā asiņainajā kaujas, ja uzvaru, jūs varat saņemt vairākas reizes vairāk pieredzes nekā parasti, bet ar zaudējumiem, pastāv liela iespējamība, ka kaitējumu.

Par ceturto līmeni, skat Addiction (Path of Light vai Darkness).

Ir četri Addiction: Light, Order, Chaos un Tumsa.

Katru Addiction fundamentāli atšķirīgas īpašības, raksturs un spējas, kas rada sarežģītu sistēmu uzvedību un attiecības. Nē ... labas un sliktas tieksmes, nav labu vai ļaunu, noslieces - katrs ir raksturīgs kopums emocijas, kaislības, aktu izpratni. Ir tikai dažādi veidi, kā sasniegt patiesību un gūt pieredzi, ikvienam ir tiesības meklēt, atrast un cīnīties.

Play Carnage var būt daļa no viena no klanu. Jūs varat izvēlēties Guild un frakciju, un klātbūtne forums sniedz iespēju apspriest, dažādas tēmas.

Kopumā spēle ir pelnījusi uzmanību. Es atgādinu jums, lai sāktu spēlēt Carnage, jāreģistrējas tikai asinspirts. Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more