Grāmatzīmes

Automašīna ēd automašīnu

Citi nosaukumi:

Car Eats Car ir neticamas automašīnu sacīkstes, kurās automašīnas var burtiski apēst viena otru. Spēlei ir spilgta grafika, pateicoties kurai šķiet, ka jūsu priekšā ir īsta karikatūra, nevis spēle. Visi varoņi ir ierunāti ļoti smieklīgā veidā.

Pirms sākat, jums būs jāiziet apmācība, kurā jūs uzzināsit, kā spēles laikā vadīt neparastas automašīnas. Tas nav ļoti sarežģīts process, un pēc minūtes jūs varēsiet sākt spēlēt.

Šajā spēlē jums būs jautri:

  • Apdzen citas automašīnas, kuras noteikti mēģinās kaut ko noķert no tavas mašīnas
  • Vāciet monētas un kristālus trasē
  • Mēģiniet nepalaist garām pastiprinātājus sacensību laikā, dažreiz tie ir ļoti noderīgi un var palīdzēt pat sarežģītās situācijās
  • Starp līmeņiem uzlabojiet savas automašīnas bruņas, braukšanas veiktspēju un ieročus

Šajā spēlē jums nekad nebūs garlaicīgi. Līmeņi ar katru reizi kļūs grūtāki, un ienaidnieki būs spēcīgāki. Tikai maksimāli sūknējot automašīnu, jūs varat pārvarēt visas grūtības.

Protams, ne viss ir atkarīgs tikai no mašīnas iespējām. Bieži vien pieredzējis braucējs šajā spēlē uzvar pār ienaidnieka pārākajiem spēkiem meistarības dēļ.

Uzziniet, kā bīstamos brīžos rīkoties kā zibens, tas ļaus iegūt vairāk punktu un ātrāk uzlabot savu automašīnu.

Kad jūs sūknējat automašīnu līdz maksimumam, varat domāt par jaudīgāka transportlīdzekļa iegādi par nopelnītajām monētām.

Nesēdieties pie jaunas automašīnas stūres uzreiz. Bez elementāriem uzlabojumiem tas var būt pat zemāks par jūsu veco automašīnu. Pat nedaudz uzlabojot pamatīpašības, jūs noteikti būsiet apmierināts ar rezultātu.

Piedalieties arēnas cīņās un kļūstiet par spēcīgāko karotāju ceļā!

Atrodiet pretiniekus, lai spēlētu internetā, vai uzaiciniet savus draugus un spēlējiet ar viņiem tiešsaistē pat tad, kad atrodaties tālu viens no otra.

Attīstoties, jūs varēsiet atvērt piekļuvi visām mašīnām, un katra jauna būs jaudīgāka par iepriekšējo.

Par spēles apmeklējumu katru dienu saņemsiet balvas. Nedēļas beigās, ja nebūs caurlaides, jūs gaida vēl vērtīgāka dāvana.

Svētku un sporta čempionātu laikā spēlē tiek rīkoti īpaši konkursi ar unikālām balvām.

Spēļu veikals palīdzēs jums progresēt ātrāk un atbalstīs izstrādātājus, veicot pirkumus par īstu naudu vai spēles valūtu. Piedāvājumi tiek atjaunināti katru dienu un ir svētku atlaides. Naudu tērēt nemaz nav nepieciešams, tas tikai ļaus paātrināt progresu, bet arī bez tēriņiem saņemsiet visas šīs balvas.

Spēle ir ļoti aizraujoša, to ir viegli aizraut un tajā pavadīt vairākas stundas. Pat vienkārša trases pāreja ar sarežģītu reljefu pati par sevi var būt interesanta, taču ceļā jūs gaida neticami piedzīvojumi.

Car Eats Car bezmaksas lejupielāde operētājsistēmā Android, varat sekot saitei šajā lapā!

Instalējiet spēli tūlīt un kļūstiet par visnežēlīgāko karotāju un ātrāko braucēju pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more