Grāmatzīmes

Automašīna ēd automašīnu 3

Citi nosaukumi:

Auto Eats Car 3 jauns stāsts, kas saistīts ar jau slaveno spēļu ciklu, kas veltīts plēsonīgām automašīnām. Šeit jūs atradīsiet uzlabotu 2D grafiku krāsainā karikatūras stilā un skaisti izpildītu balss aktierspēli.

Tāpat kā iepriekšējās daļas, spēle ir šedevrs, taču pat tad, ja neesat spēlējis pirmās divas daļas, jums nebūs grūti apgūt vadīklas un izprast visus smalkumus, pateicoties skaidrai un kodolīgai apmācībai spēles sākumā. spēle.

Daudz patīkamu minūšu jūs gaida iespaidīgu sacensību laikā, kurās jums ir nepieciešams ne tikai pēc iespējas ātrāk sasniegt finišu, bet arī izdzīvot, cīnoties ar mānīgiem ienaidniekiem.

Lai kļūtu par labāko šajā spēlē, jums ir nepieciešams:

  • Sasniegt meistarību braukšanā
  • Uzlabojiet savu automašīnu, izmantojot pārtraukumus starp sacīkstēm
  • Saņemiet balvas, kas izkaisītas pa sacensību maršrutu
  • Kļūsti par spēcīgāko karotāju arēnā, uzvarot visus pretiniekus

No virspuses viss izskatās diezgan vienkārši, taču patiesībā visus šos uzdevumus izpildīt nebūs viegli.

Kā norāda nosaukums, šajā spēlē jūsu pretinieki būs bīstamas automašīnas, kas var burtiski apēst jūsu automašīnu. Par laimi, tu nemaz nebūsi tik nekaitīgs un pilnveidojot savus ieročus varēsi sagādāt ienaidniekiem daudz nepatīkamu pārsteigumu. Lai uzvarētu pretiniekus, jums palīdzēs prasme, ko jūs iegūsit, izejot cauri daudzām sacīkstēm-kaujām. Atcerieties, ka šeit uzvar nevis spēcīgākais, bet prasmīgākais braucējs.

Nemēģiniet veikt visas trases vienā automašīnā. Laika gaitā jums būs jāiegādājas ātrāks transportlīdzeklis.

Varat izvēlēties no vairākām iespējām:

  1. Harvester
  2. Lokomašina
  3. Frankopšteins
  4. Trancominator

Izvēlieties savam braukšanas stilam vispiemērotāko variantu un kļūstiet par leģendāru ceļu karotāju, ar kuru neviens cits arēnā nevar tikt galā.

Neesiet drosmi, ja jūsu jaunā automašīna sākumā nešķiet tik laba. Lielākā daļa transportlīdzekļu kļūst ievērojami jaudīgāki pēc sākotnējo uzlabojumu veikšanas.

Konkurējieties tiešsaistē ar draugiem, kurus uzaicināt uz spēli, vai atrodiet cienīgus pretiniekus starp tūkstošiem spēlētāju visā pasaulē.

Neskatoties uz to, ka dažiem spēles uzdevumiem ir nepieciešams stabils interneta savienojums, jums nebūs garlaicīgi. Uzvariet bezsaistes sacīkstēs un saņemiet monētas turpmākiem jauninājumiem. Izstrādātāji ir parūpējušies, lai jūs varētu izklaidēties neatkarīgi no tā, kur atrodaties, spēlēt jebkurā vietā un laikā.

Spēļu veikals ļaus jums nedaudz krāpties un iegūt iespēju uzlabot savu automašīnu vēl ātrāk. Pirkumi nav obligāti, tas tikai dos iespēju finansiāli pateikties izstrādātājiem un nedaudz ātrāk tikt pie uzlabojumiem.

Jums noteikti patiks spēlēt Car Eats Car 3, spēle ir ļoti populāra un ir pelnījusi uzmanību.

Varat lejupielādēt

Car Eats Car 3 bez maksas operētājsistēmā Android, sekojot saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, piedzīvojumu pilns ceļš jūs gaida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more