Grāmatzīmes

Automašīna ēd automašīnu 2

Citi nosaukumi:

Auto Eats Car 2 ir veiksmīgās plēsīgo automašīnu spēles turpinājums. Neticami krāsaina 2D grafika rada iespaidu, ka jūs skatāties multfilmu, bet tajā pašā laikā jūs varat kontrolēt galvenos varoņus. Spēlei ir jautra mūzika, un balss spēle ir veidota unikālā stilā.

Pārvaldība šeit nav grūta, un pat tad, ja jūs spēlējat šīs spēles pirmo reizi, pateicoties īsai apmācībai, jūs ātri visu sapratīsit.

Šeit ir populārās spēļu sērijas otrā daļa. Būs vēl interesantāk.

Gaida tevi spēlē:

  • 35 pilnīgi jauni līmeņi
  • Vairāk iespēju jaunināt iekārtu
  • Jauni mānīgi ienaidnieki

Un, protams, daudz uzvaru grūtās sacensībās!

Uzdevums spēlētāja priekšā nav viegls, jums ir ne tikai jāierodas finišā pēc iespējas īsākā laikā. Pa ceļam būs jācīnās ar gaļēdāju mašīnām, kas maršrutā gaida sacīkšu braucējus. Turklāt jums ir jāmēģina sacensību laikā savākt pēc iespējas vairāk monētu un kristālu, kas izkaisīti pa trasi. Pat ja neizdevās sasniegt finišu, nevajag sarūgtināt, pateicoties ceļojuma laikā savāktajai naudai, varēsi uzlabot nepieciešamos auto parametrus un tad atsākt mēģināt.

Uzlabojot, izlemiet, kurš no parametriem dos lielāku efektu, dažreiz tas var būt ātrums vai tvertnes ietilpība, un dažreiz jaudīgāki ieroči. Tas ir atkarīgs tikai no jums, kuru no parametriem uzlabot, un, iespējams, visus vienlaikus, ja jums ir pietiekami daudz līdzekļu.

Kad jūs maksimāli palielinat automašīnas parametrus, spēle nebeidzas. Pateicoties uzlabotajam sniegumam, varēsi ātri uzkrāt, piedaloties sacīkstēs, jaudīgāka auto iegādei nepieciešamo summu. Pat ar minimāliem uzlabojumiem augstākas klases auto būs jaudīgāks, un, to uzpumpējot, spēlē var virzīties vēl tālāk.

Spēlē jums būs iespēja sacensties gan ar draugiem, kurus uzaicināt uz spēli, gan ar nepazīstamiem spēlētājiem visā pasaulē. Šiem braucieniem ir nepieciešams stabils interneta savienojums.

Arēna ir plēsīgo automašīnu kaujas lauks, un šajās sacensībās var būt tikai viens uzvarētājs.

Ne visu izšķir mašīnas jauda, daudz kas ir atkarīgs no braucēja meistarības, ja būsi prasmīgs sacīkšu braucējs, varēsi uzvarēt arī tad, ja tava mašīna sniegumā būs zemāka par pretinieka mašīnu.

Ja vēlaties saņemt ikdienas un iknedēļas atlīdzību par apmeklējumu, mēģiniet katru dienu vismaz dažas minūtes ieskatīties spēlē.

Jūs varat spēlēt Car Eats Car 2 bez maksas, jo spēle ir bezmaksas. Bet, ja vēlaties progresēt ātrāk, apmeklējiet spēļu veikalu. Par spēles valūtu vai īstu naudu jūs tur iegūsit noderīgas lietas. Veicot pirkumus par reālu naudu, jūs pateiksiet paldies izstrādātājiem par viņu pūlēm spēles izveidē.

Car Eats Car 2 bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android nebūs grūti, vienkārši sekojiet saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un padariet savu automašīnu par visnežēlīgāko uz bīstama ceļa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more