Grāmatzīmes

Candy Naudas

Citi nosaukumi: Candy nauda Candy kešatmiņa

Ja esat kādreiz spēlējis veco mīļākie daudzu Diamond Dash, šī spēle ir pilnīgi ar savu garšu. Spēle Candy Naudas būtības ir ļoti līdzīgs DD. Spēle ir noteikts Candy veikalā. Jums ir nepieciešams, lai pārdotu vairāk Candy un, protams, saņemt par to maksā. Pārdot, jums ir nepieciešams, lai novērstu ķēdes trīs vai vairāk konfektes ar tādu pašu krāsu. Ātrāk jūs atrast ķēdi, jo vairāk punktus jūs nopelnīt. Kreisajā pusē ekrāna priekšā no jums tiks parādīts laika skalu. Pastāvīgi atrast ķēdi ar tādu pašu konfektes, jūs paplašināt savu laiku, ja jūs domājat, un nedarbojas, bet pamazām izzūd. Kad laiks kļūst apakšējās zīmes ceļojums beidzas. Kopumā Candy naudas tiešsaistē - lielisks piedāvājums no izstrādātājiem Plinga Spēlē par patīkamu un relaksējošu spēle.

Ja iepriekš bija iespēja tikties ar spēles Plinga, tad steigā priecāties, ka reģistrācijas process, lai jūs būtu jāsamazina līdz minimumam, vai drīzāk viņš būs klāt, principā - jūs varat pieteikties tieši, izmantojot iepriekš reģistrētajiem datiem. Ja jūs esat jauns, un pirmo reizi iepazīties ar Plinga Play, tad jūs Candy Naudas reģistrācija ir saistošs. Visas spēles kontrole ir dota angļu valodā, bet pat nezinot valodu, var intuitīvi uzminēt, ko darīt. Ja jūs vēlaties, lai pirms testa spēli, tad jūs varat noklikšķināt uz zilo pogu apakšā atļaujas veidlapas «Pamēģini», pēc kura jums būs pieejami testa versija.

1. Ja ir vēlēšanās, spēlētāji var reģistrēties ar savu Facebook-kontu, jūs to varat izdarīt, noklikšķinot uz attiecīgās pogas. Ja vēlaties reģistrēties ar tradicionālo metodi, pēc tam noklikšķiniet uz pogas «Reģistrēties» apakšējā labajā stūrī.

2. Jūs redzēsiet reģistrācijas veidlapu, aizpildīt šo vajadzību spēlēt Candy Naudas, kas atrodas augšējā stāvā, ko sauc par "E-pasta adrese», kā jūs droši vien nebūs grūti uzminēt, jums būs nepieciešams ievadīt adresi jūsu elektroniskās pastkastes.

3. Nākamais rindā sauc «vārds» rakstīt savu login, lai sistēma turpinās skatīties uz jums, kā arī aicinās savu spēli raksturs lielākajā daļā spēļu (daži varoņi, var sniegt papildu nosaukumus).

4. Tradicionāli lauku «Password» aizpildīt savu paroli. Centieties izvēlēties sev drošu paroli, lai spēlētu spēli Candy Nauda bija droša un uzticama, un jums ir mieru, ka neviens nevar ielauzties savā kastē.

5. Lai sistēma turpināt reģistrācijas procesu, jums būs nepieciešams pieņemt noteikumus un nosacījumus lietotāja vienošanos par šo projektu. Piekrītu visiem noteikumiem var atzīmējot līniju "Es piekrītu noteikumiem ...».

6. Ja jūs vēlaties, lai parakstīties uz vietas, ielieciet putns kastē «Sūtīt man e-pastus ...», ja ne - garām lodziņu.

7. Gatavs? Noklikšķiniet «Reģistrēties».

Šī spēle - lielisks veids, kā atpūsties, tikai labs laiks, laba spēle. Turklāt spēlējot Candy naudas par brīvu, tad kāpēc ne veikt šādu iespēju?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more