Grāmatzīmes

Canaan online Ieviest

Citi nosaukumi: Canaan Online

Canaan Online - spilgts flash bezmaksas pārlūka spēle (MMORPG), kas tika izveidota stilā "manga". Neaizmirstams piedzīvojums ar fantāzijas pasauli spēle, paliks tā diezgan aizraujoši, un klātbūtne rakstzīmes moderns un skaistas drēbes, lūdzu, daudz spēlētāju. Tiešsaistes spēle tiešsaistē Ieviest Sanaan nav nepieciešama klienta uzstādīšana, un ir pieejams gandrīz jebkuru pārlūku.

Šeit ir nepieciešamās sistēmas prasības:

Procesors: P4 2. 4 GHz vai Pentium D;

RAM: 512MB vai 1GB;

Cietā diska: 200 MB vai 400 MB vai vairāk;

Video karte: GeForce 4 (64 MB ×) vai GeForce FX sērijas vai tamlīdzīgi;

OS: Windows XP / Vista Windows XP / Vista

Lai piedalītos spēlē, jums ir nepieciešams Sanaan Online Reģistrācija: galvenajā lapā, lūdzu, noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu uz lapu, kas atveras reģistrācijas veidlapā, ievadiet savu e-pastu, vārdu, paroli un kodu parādīts attēlā. Tad ņem vienošanos ar likumu Spēles un noklikšķiniet uz "Register". Reģistrāciju uz šo spēli online Ieviest Sanaan pabeigta.

Pēc reģistrācijas online Ieviest Sanaan ieraksta spēli lapu, kurā vēlaties izveidot savu spēli raksturu: izvēlieties savu raksturu vārdu (vai segvārdu), klase (Warrior, Mage, Priest vai Hunter), dzimums, raksturu un izskatu (matu, sejas) . Tad jānoklikšķina uz "Izveidot".

Tagad online spēle Sanaan atvērt piedzīvojumu, un pirmā lieta, jums būs nepieciešams darīt, ir iet soli pa solim mācīties pamata spēles noteikumus. Sniegt atbalstu ik uz soļa no jūsu varonis būs Elf, un, ja jūs sekot viņa padomus, jūs varat sasniegt 5 līmeni, pēc dažām minūtēm, un atlīdzība būs dāvana zemes gabalu ...

Visi rakstzīmes spēli ir noteikti parametri. Tie ir: Spēks, Veiklība, garu, prātu un stingrība. Papildus šiem parametriem, rakstzīmes joprojām ir aktīvās un pasīvās prasmes un talantus, kas ir unikālas katrai klasei. Daži talanti Sanaan tiešsaistē Ieviest spēle ļauj atvērt, tikai sasniedzot noteiktu līmeni šajā spēlē, kā arī atlīdzību par pabeigtu dažādus uzdevumus.

Veiks uzdevumu, izmantojot dažādus uzdevumus, bet arī citas quests šeit ir dungeons, kur, lai cīnītos monstriem. Kā atlīdzību par uzvaru šajās cīņās, uzkrās pieredzi un ņemot vērā unikālas lietas. Tātad, spēlēt spēli online Ieviest Sanaan nebūs garlaicīgi!

Turklāt, jūs varat spēlēt online Sanaan ar plašu dažādu iekārtu, kas ir rūpīgi pārdomāts un, ko var uzlabot, ja nepieciešams. Ja tas nav pietiekami, jūs varat izveidot savu (nomināls) bruņas.

Game online Ieviest Sanaan rīcībā ir vairāki mājdzīvnieki, kam nepieciešama īpaša uzmanība. Neskatoties uz viņu skatīties un barošanas īpašības, nozvejas un pieradināt jebkuru iespējamu! Bet noķert pet, jums ir jābūt lamatas un noķerti misu lai cīnītos ar viņu. Bet tas nav vienīgais veids, kā iegūt pet, tas var iegūt arī kā atlīdzību par pabeigtu quests vai tāds pats kā kaujas trofeju.

Saviem mājdzīvniekiem, lai tirdzniecībā un tirdzniecībā ar citiem spēlētājiem. Tas ir interesanti, ka viena suga, lopi ir dažādas spējas un īpašības, tāpēc tie ir unikāli. Mājdzīvnieki var sniegt nozīmīgu palīdzību cīņā, un tajā pašā laikā jūs varat izmantot nekavējoties trīs Mājdzīvnieki: viens būs gatavs skriešanās uzbrukt, aizstāvēt otrais un trešais atkalapvienoties ar jums vienā vienībā, dalīsies īpašības.

Play spēli online online Ieviest Sanaan var ne tikai cīnās ar citiem spēlētājiem, kas spēlē, bet arī iegūt jaunus draugus, pavadīt laiku sadraudzībā.

Mīlētājiem dažādot spēle, ir atkarīga no laulības, kur jūs varat izvēlēties "palīgs" tērēt, šis rituāls, un par laiku, kas pavadīts kopīgā laulībā, jūsu rakstzīmes nopelnīt prēmijas.

Par reālu naudu ar spēli veikalā Jūs varat iegādāties dažas noderīgas un unikālas lietas.

Apkopojot šīs pārskatīšanas rezultātus, mēs varam teikt, ka, ja jums ir četras klases rakstzīmes un to attīstību vairākos veidos, jo Canaan Online spēles būs diezgan interesanta un aizraujoša. Tātad, laipni aicināti šajā fantāzijas pasaulē, kas ir pilns ar daudz interesanta un neprognozējama! Bet vispirms - Pievienoties spēlē Sanaan online Ieviest ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more