Grāmatzīmes

Call of Gods

Citi nosaukumi: Call of Gods

Spēle Call of Gods - ir online spēle, kas ir multiplayer stratēģijas.

In-Game Call of Gods online jums kādu pusē Dieva, un savākt savu armiju. Kopā ar armiju doties uz piedzīvojumu!

Call of Gods reģistrācija ir šāds:

1. Atrast spēle site Call of Gods tiešsaistē.

2. Uzklikšķiniet uz mājas lapas sadaļā pieteikšanās veidlapu tīmekļa vietnē saiti « Jaunais atnācējs ? Klikšķiniet šeit, lai Piereģistrēties ».

3. Jūs redzēsiet reģistrācijas formu.

4. Uzrakstiet savu vārdu. Tam jāsastāv no 3-25 simboliem.

5. Nāciet klajā ar īpašu paroli, lai pieteiktos. Tam jābūt 6-24 rakstzīmes.

6. Apstiprināt paroli ievadu nākamajā šūnā.

7. Pierakstiet savu e-pasta adresi turpmākajā līniju.

8. Klikšķiniet uz pogas « Reģistrēties ». Reģistrējoties uz vietas, jūs piekrītat savu politiku un visiem noteikumiem.

Spēle Call of Gods pieņemts, ka jūsu dators ir šādi parametri: iOS 4. 0 vai lielāks.

Arī šī spēle sovestima ar iPhone, iPod touch.

Play Call of Gods Jūs varat izvēlēties vienu no trim klasēm:

1. Elfi. Tie ir 5% bonuss veiklību vienībām. Elfi, kam garāko vēsturi, vienmēr dārgumu savas dabiskās īpašības - muižniecība un žēlastību. Pat tad, kad viņu rases izdzīvošana apdraudēta iebrukumu dēmonu, viņi izveidoja aliansi ar cilvēkiem. Drīz pēc tam, kad viņi bija uzvarējis karu, viņi atgriezās savās iepriekšējās vietās.

2. Cilvēki. Šajā klasē ir 5% bonuss uzbrukt vienībām. Neskatoties uz neierobežotu skaitu pētījumu, cilvēki ir apņēmību un drosmi. Ar ticību gala taisnīgumu, tie ir kļuvuši par neatņemamu katras intensīvas kaujas. Tie nav aprūpi, nāves, tādējādi parādot apbrīnojamo jaudu. Tomēr negaidīti invāzija dēmonu iznīcināja labklājību un mirdzums cilvēku civilizācijas, un iemeta to bezdibenī cilvēku ciešanām. Par laimi, grūts cilvēki nekad nav pametusi savus centienus atsākt rasu slavu un krāšņumu.

3. Līķu. Tie ir 5% bonusu dzīves vienībām. Nežēlīgs un grūts, viņi ir kļuvuši elastīgāki un spēcīgs, jo īpaši ar lielu militāro pieredzi. Vairāku vareno varoņiem parādīšanās, šķiet, liecina par savu rasu atjaunošanos. Patiesībā, pārmērīga mērķis, protams, noved pie jaunu karu ar nosaukumu atriebties. Visbeidzot, miris ietekmēs dzīvi.

Katra rase nav savs unikāls starta zonu līdz 30 latiem. Regina Deorum sasniedzot jebkuru rasi var apmeklēt jebkurā apgabalā.

Call of Gods, jūs varat spēlēt uzreiz pēc reģistrācijas. Jums tiek nosūtīti, lai cīnītos par pusi no Dieva, kas jums izvēlēties!

Call of Gods Online - ir spēle, kas var interesēt tikai to nosaukumu. Bet vēl daudzas interesantas lietas, pilns spēle Call of Gods.

Iegremdēt sevi šajā neticami pasaulē piedzīvojumu, stratēģijas un asiņainās cīņas.

Nezaudē šo iespēju, kā iepazīties ar spēli Call of Gods tiešsaistē un iegūt daudz jautrības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more