Grāmatzīmes

Kara izsaukums: 2. pasaules karš

Citi nosaukumi: Kara izsaukums: Otrais pasaules karš, Kara karš

Kara izsaukums: Otrais pasaules karš - ar asinīm un sviedriem, lai visi uzvarētu!

Game Call of War: 2. pasaules karš, kas balstās uz Otrā pasaules kara uz stratēģiju, kas balstīta uz gājieniem reālā laikā ar ekonomikas un taktikas elementiem. Jums ir jāpārņem atsevišķas nācijas vadība. Jūs atrodaties globālā pasaules kartē, kur nav skaidrs, kurš ir jūsu sabiedrotais un kurš ir jūsu ienaidnieks. Pārdomājiet katru soli un plānojiet uz priekšu ir veiksmes atslēga. Spēle patiks visiem uz gājienu balstītu stratēģiju faniem. Tūlītēja darbība nenotiek, tikai pārdomāti gājieni iepriekš, kas var ilgt vairākas dienas. Bet tas nepadara spēli mazāk pievilcīgu, gluži pretēji, tā patiks tiem, kam patīk domāt un veidot plānus.

kara izsaukums: 2. pasaules kara spēles sākums

Pirmoreiz ievadot spēli pēc reģistrācijas, jums jāizvēlas valsts, kurā spēlējat. Tās galvenokārt ir Eiropas valstis. Pēc tam jūs esat iecelts par izvēlētās valsts karaspēka ģenerāli un komandieri. Jūsu palīgs uzlec un piedāvā palīdzēt ar jūsu pirmajiem soļiem birojā. Jūs saņemat ziņojumu, ka pasaule atrodas karā un jums ir jāaizsargā savas valsts iedzīvotāji. Tas, savukārt, ir sadalīts provincēs, kurām ir norīkots karaspēks.

Kamēr jūs esat atjaunināts, ienaidnieks sagūstīs kādu no jūsu provincēm. Šī būs tava pirmā cīņa, dod rīkojumus karaspēkam un atgūs savu zemi. Noklikšķiniet uz armijas, lai to atlasītu, atlasiet uzbrukuma komandu un noklikšķiniet uz izvēlētās provinces. Jūsu armija devās uz ceļa un uzvarēja. Jūs veiksmīgi izpildījāt savu pirmo uzbrukumu un parādījāt, ka esat labs komandieris. Savākt pirmo atlīdzību.

Pēc kaujas iekarotajā provincē ir zema morāle. Morāles paaugstināšana palielinās resursu ražošanu un samazinās nemieru iespējamību. Izmantojiet saņemto zeltu par uzvaru, lai stiprinātu reģiona morāli. Tālāk jums jāapgūst jaunas tehnoloģijas, lai uzlabotu savu armiju, sāktu ar kājniekiem un bruņumašīnām. Lai to izdarītu, atveriet izpētes izvēlni un atlasiet vēlamo tehnoloģiju. Atcerieties, ka pētniecības izvēlnē jūs varat izpētīt dažādas tehnoloģijas un atklāt jaunus karaspēka veidus.

Nākamgad mēs veidosim kazarmas jaunu karaspēka vervēšanai. Mēs izvēlamies reģionu, kurā mēs būvēsim, noklikšķiniet uz ēku sadaļas un veidosim. Pēc tam mēs atkal izvēlamies reģionu ar kazarmām, ejam uz ražošanas nodaļu un īrējam kājniekus. Nākamais spēles posms ir beidzies, saņemiet pelnītu atlīdzību zelta formā. Šis ir spēles Call of War: World War 2 sākums. Tagad jūs izlemjat, ko studēt un kuru nolīgt, kam uzbrukt un ar ko stāties aliansēs.

Tavi galvenie spēles mērķi: 10 0003

  Pakļaušana - uztver visu karti pa sauszemi, ūdeni un gaisu; Studija - esiet pirmais, kurš atklāj slepenos ieročus; Diplomātija - izveidojiet draugus un izveidojiet spēcīgas koalīcijas;
 • pēlēt vairāk kārtis - pievienojieties jaunām spēļu kārtām, lai spēlētu dažādām valstīm ar dažādiem scenārijiem.

Pievērsiet uzmanību padomniekam spēlē, viņš palīdzēs un pateiks visu informāciju, ir arī video padomi.

spēles resursi: 10 0003

 • eda
 • preces
 • cilvēka spēks
 • metal
 • eļļa
 • reti materiāli
 • nauda
 • gold

Visi resursi tiek izlietoti jūsu teritorijās, izņemot zeltu. To var iegādāties tikai par reālu naudu. Resursi tiek atjaunināti katru spēles dienu. Tas ilgst 12 reālas stundas. Iegūto resursu skaitu ietekmē ēkas reģionos, kā arī jūsu vienību skaits. Vienību tips nav svarīgs, katra no tām patērē noteiktu resursu, tāpēc, būvējot daudz, piemēram, karakuģus, jābūt uzmanīgiem, jo u200bu200btie patērē eļļu un pārtiku, kājnieki - pārtiku un cilvēku spēkus.

Kāpēc man vajadzīgs zelts spēlē:

 • uzlabo katra reģiona iedzīvotāju morāli - morāle palielina resursu ieguvi un samazina sacelšanās iespēju;
 • spēļu darbību paātrināšana var būt pētījumu paātrināšana, karaspēka algošana, ēku celtniecība (ņemiet vērā, ka jūs vienu reizi paātrināt par 6 stundām, tas ir, ja jūsu celtniecība prasa 18 stundas, jums būs jāpaātrina trīs reizes);
 • resursu iegāde - bieži gadās, ka ar viena vai cita veida resursiem nepietiek, lai uzbūvētu vai īrētu karavīrus, resursu pirkšana zeltam nāks glābšanā.

Call of War spēlē tiešsaistē spēles pārlūkprogrammas versijā vai lejupielādējiet datorā Call of War, kas ļauj jums izveidot individuālas spēles saviem draugiem. Tajā pašā laikā jūs varat kontrolēt vairākas tautas dažādās pasaulēs. Tātad jūs varat ātri iemācīties visas spēles smalkumus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more