Grāmatzīmes

Call of Duty: Warzone

Citi nosaukumi: кол оф дьюти варзон

Call of duty Warzone 2. 0 ir asa sižeta filma, kurā jādemonstrē savas prasmes kaujas laukā. Šajā spēlē jūs gaida neticami reālistiska grafika. Balss spēle nav zemāka par tēlu un tiek izpildīta nevainojami.

Pirms spēlēšanas Call of duty Warzone 2. 0, izvēlieties sava varoņa izskatu un izdomājiet spēles nosaukumu. Pēc īsas apmācības jūs atradīsit aizraujošu spēli.

Šajā milzu kaujas arēnā jūs atradīsit daudz piedzīvojumu:

  • Nodrošiniet teritoriju dotajos laukumos
  • Iznīcini ienaidniekus ēkās un atklātās vietās
  • Sadarbojieties ar draugiem
  • Konkurējieties ar citiem spēlētājiem un uzziniet, kurš ir labākais
  • Pabeigt īpašos uzdevumus Adalas Republikas pilsētās un ciemos

Daudzi spēļu režīmi papildus uzskaitītajiem jūs gaida, un jūs varat uzzināt par tiem spēlējot.

Spēlei ir neticami daudz dažādu ieroču. No nažiem līdz granātmetējiem. Izmēģiniet visu šo arsenālu cīņā. Bet sortiments tiešām ir liels un, lai visu izmēģinātu, būs nepieciešams diezgan daudz laika. Spēle ir pilnīgi bezmaksas, taču daļa no satura ir pieejama tikai tad, ja iegādājaties citas spēles no izstrādātāja.

Turklāt, ja jums pieder Call of Duty : Modern Warfare II Vault Edition, jūs saņemsiet daudzus citus bonusus, piemēram, 10 stundas spēles laika, jūs saņemsiet dubultu pieredzi, kaujas caurlaidi un 50 līmeņu caurlaides. Bet pat bez visiem šiem bonusiem spēle ir aizraujoša un interesanta.

Savāc kastes kaujas laukā, lai iegūtu jaunu aprīkojumu. Līgumu noformēšana ļaus arī regulāri papildināt savu arsenālu, kas dos priekšrocības spēles laikā. Ja nezināt, kuru režīmu izvēlēties spēlei, spēlējiet zibens maču. Tas ir labs veids, kā iegremdēties spēlē, netērējot laiku, izvēloties vietu un citus parametrus.

Spēlē ir daudz vietu, ja apnīk spēlēt vienā, varat izvēlēties atbilstošo no daudzām citām. Jūs varat spēlēt pret citiem spēlētājiem ne tikai vienatnē, bet arī kopā ar draugu komandu pret citu komandu. Interesanti ir arī spēlēt pret AI. Izstrādātāji ir paveikuši labu darbu, lai virtuālie pretinieki rīkotos jēgpilnāk. Tagad mākslīgā intelekta kontrolēto vienību sakaušana ir kļuvusi gandrīz tikpat interesanta kā īstu pretinieku. Ja jums nav draugu, kuriem patīk šāda veida spēles, varat viegli atrast domubiedrus, tērzējot ar spēlētājiem no visas pasaules.

Spēļu veikalā jūs varat iegādāties lādes ar ieroču aprīkojumu un spēļu bonusiem. Daļa no sortimenta ir pieejama spēles valūtai, taču ir pozīcijas, kurām būs jātērē reāla nauda. Nav nepieciešams veikt pirkumus, bet, ja vēlaties nedaudz atvieglot spēli sev, tad šāda iespēja ir. Veicot pirkumus par reālu naudu, jūs izsakāt pateicību izstrādātājiem.

Regulāri pārbaudiet veikalu, lai uzzinātu par dāsnām atlaidēm un izpārdošanu. Īpaši bieži tas notiek brīvdienās. Spēle regulāri saņem atjauninājumus, kas satur jaunas teritorijas, spēles režīmus un aprīkojumu. Jūs varat lejupielādēt Call of duty Warzone 2. 0 datorā bez maksas, ja sekojat saitei šajā lapā. Sāciet spēlēt tūlīt, šeit jūs gaida daudzas cīņas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more