Grāmatzīmes

Call of Duty: mobilais

Citi nosaukumi: CoD: mobilais, Call of Duty, Call of the Long

Ceļa pienākums: mobilais - cīnieties tā, it kā tā būtu jūsu pēdējā diena

Call of Duty: mobilā spēle no Activision Publishing beidzot ir izlaidusi savu iecienīto tiešsaistes šāvēju mobilajā platformā, un, pateicoties datora emulatoram datorā, jūs to varat atskaņot datorā. Mobilā spēle ir saglabājusi visu darbību, kas bija raksturīga leģendārajai spēļu sērijai. Jums nevajadzēs garlaikoties, tāpat kā citu žanru spēlēs, jo šis ir tiešsaistes šāvējs. Jūs varat cīnīties cīnītāju komandā vai tikt izmests uz salu un mēģināt izdzīvot, jūs nolemjat.

: CoD pamati: Mobile

Pie pirmās spēles ieejas viņi jums pateiks un parādīs vadības pamatus cīņā. Kreisajā pusē kontrolējat cīnītāja kustību, labajā pusē - mērķējat un šaujat. Ir divi izšaušanas veidi - automātiskā un manuālā. Iestatot pirmo, jūs automātiski fotografēsit, tiklīdz ienaidnieks būs jūsu redzeslokā. Iestatot manuālo, jūs mērķēsit un fotografēsit pats. Pirmais tips, mazāk mērķtiecīgs, taču jūs varat uzreiz nodarīt kaitējumu ienaidniekam. Otrais, precīzāks, prasa iemaņas spēlē, visi pieredzējušie spēlētāji izmanto šos šaušanas veidus.

Spēles ekrāna apakšējā centrā atradīsit arī trīs īpašas prasmes. Sākumā tas ir raķešu gaisa trieciens, ienaidnieka izsekošana un dronu iznīcinātājs. Tos var izmantot pēc noteikta skaita slepkavību, kuras esat izdarījis. Šīs prasmes dos jums priekšrocības salīdzinājumā ar pretinieku jūsu uzvarai.

kas jums nepieciešams, lai uzvarētu? Call of Duty: Mobile ir dažādi kaujas žanri. Šajā gadījumā mēs runājam par grupu cīņām. Jūs varat spēlēt:

    Katrs sev un nošauj visu, kas kustas; Komanda uzvar komandu, un tā, kura vispirms iegūst pirmo punktu skaitu, uzvarēs ceļu; Sagūstiet punktus kartē un noturiet tos, uzvar komanda, kurai ir visvairāk punktu;
  • game pret botiem, tas ir, nevis reāli spēlētāji, bet datori, būs noderīgi treniņam.

Runājot par karalisko kauju, jā, jā, tā ir Call of Duty Mobile, tad šis režīms būs gandrīz visu garša. Galu galā karaliskā cīņa ir tieši tā darbība, kuru jūs meklējāt.

karaliskais kaujas laiks - tas ir tad, kad lidmašīnā kopā ar citiem spēlētājiem (līdz 100 cilvēkiem) lidojat pāri salai. Tas ir tad, kad jūs bez iemesla izmet uz salas, un jums jāatrod aprīkojums, ieroči un jāizdzīvo. Tas ir, kad karte sašaurinās katru minūti, un ārpus tās jūs saņemat zaudējumus. Tas ir, kad jūs esat atstāts viens ar ienaidnieku. Citiem vārdiem sakot, karaliskā cīņa ir par izdzīvošanu un veiklību. Šeit jums jāieklausās katrā rūcienā, esiet gatavi tam, ka jūs varat uzbrukt no jebkuras ēkas un stūra. Daudz kas ir atkarīgs no veiksmes - neatkarīgi no tā, vai atrodat trešā līmeņa aprīkojumu, vai saskaraties ar raķetēm, ar kurām jādomā, vai snaipera šauteni ar nakts redzamību. Karaliskajā cīņā jūs varat lidot ar helikopteru un braukt ar automašīnu, vai arī vecmodīgi, izmantojot savas divas kājas.

Call of Duty: kaujas karaliskais - režīms, kuru miljoniem spēlētāju mīl par tā neparedzamību un avantūrismu. Šeit uzvarētājs nav tas, kurš ieguva visvairāk klapatas, bet gan tas, kurš izdzīvoja un paliek pēdējais. Ir daudz izdzīvošanas stratēģiju, ko izvēlaties, tas ir atkarīgs no jums!

rakstzīmju apģērbs

Jūsu spēles stils ir atkarīgs no varoņa aprīkojuma. Vienlaicīgi var būt ne vairāk kā pieci dažādi komplekti. Tas nozīmē, ka kaujas laikā jūs varat spēlēt ar pieciem dažādiem cīnītājiem. Piemēram, viens no tiem būs snaiperis, otrs - ložmetējs, trešais - tuvcīņas cīnītājs ar bisi, ceturtais - izmanto ātrās uguns mašīnas, piektais - uzbrukuma šautenes. Izmēģiniet dažādus ieroču veidus un pieskaņojiet savam spēles stilam.

Kā savā datorā PC lejupielādēt Call of Duty: Mobile, varat izmantot Android emulatoru Bluestacks, kas ļauj datorā spēlēt mobilās spēles. Lai sāktu ar saiti, jums būs jālejupielādē un jāinstalē pats emulators, un tikai pēc tam tajā lejupielādējiet un instalējiet spēli Call of Duty no Google Play.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more