Grāmatzīmes

Cēzars 3

Citi nosaukumi:

Cēzara 3 stratēģija ar pilsētas veidošanas simulatora elementiem. Grafika ir klasiska, jo pati spēle šobrīd ir diezgan daudzus gadus veca. Visas ēkas ir uzzīmētas detalizēti un atšķiras viena no otras. Tāpat kā lielākā daļa spēļu, kuras nav aizmirstas pēc diezgan ilga laika, arī šī spēle ir šedevrs. Tā ir viena no labākajām pilsētas veidotāju spēlēm, un to ir daudz jautrāk spēlēt nekā daudzas jaunākās spēles šajā žanrā. Skaņas dizains ir lielisks.

Pirms sākat spēlēt Caesar 3, izvēlieties apgabala karti, naudas summa jūsu kontā būs atkarīga no izvēlētās kartes. Ja jūs iztērējat vairāk, tad pirmajā reizē jums var tikt piedots. Bet atkārtotiem pārkāpumiem var būt ļoti nepatīkamas sekas.

Ir pieejami divi spēles režīmi:

  1. Kampaņa, kuras laikā uzdevumus tev dos pats ķeizars un pēc tam tu pats varēsi kļūt par jauno ķeizaru.
  2. Brīvais režīms, kur galvenais uzdevums ir apdzīvotas vietas izdzīvošana un tās attīstība.

Cilvēkiem jūsu pilsētā ir profesija:

  • Inženieris
  • Ārsts
  • pretoriešu

Un pat karjeras noziedznieki.

Katram ir savi talanti.

Spēles gaitā jūs būvēsit viaduktus, ceļus, dzīvojamās ēkas un kultūras objektus. Dažām ēkām pietiek ar vienu eksemplāru, citām, piemēram, teātriem, vajadzēs diezgan daudz.

Neaizmirstiet modernizēt ēkas, īpaši dzīvojamās. Līdz ar dzīvojamo ēku labiekārtošanu mainās arī iedzīvotāju klase. Turīgāki patricieši maksā vairāk nodokļus valsts kasei. Turklāt augstākas klases ēkas ir mazāk pakļautas ugunsgrēkiem.

Izveidojiet forumus pie dzīvojamiem rajoniem, lai iekasētu nodokļus.

Pamata, atrodiet pareizo darba vietu un iedzīvotāju līdzsvaru. Ja tas nav kārtībā, pieaugs noziedzības līmenis vai cilvēki var pat pamest jūsu pilsētu.

Maksimālais iedzīvotāju skaits pilsētā ir 10 000 cilvēku. Sasniedzot šo skaitli, jūs vairs nevarēsiet būvēt jaunas ēkas neatkarīgi no to mērķa. Nav labākais risinājums, bet izstrādātāji to vēlējās. Centieties saglabāt iedzīvotāju skaitu zem šīs vērtības.

Reliģija nav pēdējā vieta spēlē. Ir ārkārtīgi svarīgi godināt visas dievības, jo katra no tām ietekmē noteiktu darbības jomu.

Šeit ir daudz dievību:

  • Ceres ir atbildīgs par izklaidi
  • Mercury patronizē tirdzniecību
  • Neptūna jūras zveja
  • Marsa karotāju dievs
  • Venēra regulē pilsoņu noskaņojumu

Saraksts nav pilnīgs, bet būtību nav grūti saprast. Ja jūs, piemēram, aizmirstat par dzīvsudrabu, tad radīsies problēmas ar tirdzniecību un palielinās ugunsgrēku risks tirdzniecības noliktavās. Marss var izraisīt barbaru cilšu uzbrukumus. Ja Neptūns uz tevi apvainosies, jūra nežēlīgi iznīcinās tavus kuģus. Tāpēc mēģiniet izveidot tempļus visām dievībām un neaizmirstiet par nevienu.

Militārais ir, taču tā ir vairāk ekonomiska, nevis militāra stratēģija, tāpēc kaujas režīms nav īpaši attīstīts. Spēle ir vairāk vērsta uz attīstību, nevis uz iekarošanu.

Caesar 3 bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nav iespējams. Jums ir iespēja iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad! Šeit ir viena no spēlēm, kuru jūs nevarat palaist garām, ja jums patīk šis žanrs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more