Grāmatzīmes

Cabal Online

Citi nosaukumi: Cabal Online

Cabal online - ir jautri multiplayer spēle no Korejas attīstītājs ESTsoft, kas ir unikāli ieinteresēts spēlētāju viņa ekscentriskums. Galvenais "trumpis", spēle ir unikāls stils, spēlējot ar savu aizraujošu procesu.

Pirms jūs spēlēt spēli Cabal Online, jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, vai nepieciešamā datora sistēmas prasības spēlē. Izstrādātāji ir jāatbilst šādām minimālajām prasībām:

- Operētājsistēma: Windows 2000/XP;

- Procesors: Pentium 3800 MHz

- Video: GeForce 2 Series 512 MB vai tamlīdzīgi;

- Savietojams ar Direct X 9. 0 skaņa,

- 2 GB brīvas vietas uz cietā diska.

Nākamais obligāts process ir reģistrēt spēlē Cabal Online. Lai to izdarītu, uz spēles oficiālajā mājas lapā, lai izvēlētos sadaļu Reģistrēties Cabal Online, kur piepildīt galvenos datus par lietotāju. Ievadiet šādu vajadzīgs:

- E-pasts,

- Iesauka spēlē,

- Paroles;

- Grīda;

- Lasiet un pieņemt lietotāju.

Un pēdējā lieta, ko darīt, pirms jūs spēlēt spēli online Cabal - ir lejupielādēt un instalēt spēli klientu. Jūs varat lejupielādēt to bez maksas tieši no oficiālā mājas lapa. Pēc lejupielādes, jāpalaiž Cabal_Setup. exe, lai instalētu šo spēli. Pēc tam, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli, ir nepieciešams, lai nokļūt spēli. Šajā Cabal Online reģistrācija tiek slēgta, un jūs esat gatavi aizraujošiem spēles procesa.

Cabal Online spēle sākas ar simbolu izvēli. Spēlētājs izvēlēsies frizūra, sejas un matu krāsu uz savu raksturu veidu. Spēlēt Cabal Online, var būt viens no sešām klasēm:

- Assain;

- Witcher;

- Burvis,

- Warrior;

- Bultas;

- Defender.

Katrai klasei ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc vispirms ir nepieciešams zināms laiks, lai uzzinātu pamata raksturs spējas.

Cabal Online spēle, kas ir unikāla sistēma prasmes. Katram no viņiem ir četru veidu prasmes:

- Magic;

- Īpašā;

- Fiziski;

Passive.

Katra prasme var attīstīt. Izmantošanas prasmju sadales punktus, kas pēc tam ir nepieciešams ieguldīt attīstībā jebkuru iemaņas. Jaunas prasmes jāatrod grāmatās, ka varat iegādāties. Sākotnēji spēle Cabal Online ir tikai trīs kārtis, bet kā rakstura tie kļūs arvien vairāk un vairāk.

Palīdzība Cabal online spēli pieradināja pet, kas pastāvīgi pavada raksturs. Izvēloties pet ir diezgan plašs, tāpēc ikviens var atrast sev piemērotu mate.

Spēle izceļas ar savu kaujas sistēma, kas strādāja ļoti labi. Ietver iespēju izmantot Combo uzbrukumiem. Tie kļūst pieejami pēc trīsdesmit līmeņa raksturu attīstību. Lai izmantotu šos uzbrukumus, Jums ir jābūt garu punktiem, kas ir nopelnījis cīnīties, mācību, dejas, uc uc Raksturs ir gars 5000 punktus, un Combo lieto vairāk nekā 450 iemaņas. Ir trīs pakāpju kombinācijas: slikti, labi, teicami. Lai panāktu maksimālu trieciena spēku, jums ir nepieciešams laiks, lai nospiest priekšā rakstura līnijas darbojas. Gadā 11 secīgu veiksmīgas kombinācijas, tas būs zināms visiem spēlētājiem intriga. Taču ar katru nākamo Combo samazināts laika, kurā būtu samazināsies saskaņā.

Jebkura rakstura spēle var saukt duelis, kas ilgst 3 minūtes. Uz divkauju uzvarētājs saņem reputāciju. Reizi raksturs sasniedz 52 līmeni, jums ir nepieciešams izvēlēties frakcijas, kas robežosies. Būtiskas atšķirības starp grupām nav. Kad spēlētājs sasniedz 95 līmeni, ir iespējams piedalīties Valsts cīņas, kas notiek ik pēc 5 stundām, un ilgst stundu. Dalībai cīņā, visi spēlētāji saņems goda punktus, kuru jūs varat iegādāties aprīkojumu.

Spēle ir arī Chaos Arena, kur tas ir nepieciešams turēt noteiktu laiku. Tajā pašā laikā tas varētu piedalīties tikai 7 cilvēki.

Visām iekārtām, kas spēli var uzlabot, un ieroci var palielinājusi. Katra lieta ir rādītājs, kas stāsta par to līmeni uzlabot lietas.

Tātad, spēle Cabal ir viens no labākajiem multiplayer spēles, kas ir dažas interesantas iezīmes, kas ietver: unikālu stilu, atmosfēras mūziku un jautri spēle.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more