Grāmatzīmes

Business Tycoon Online

Citi nosaukumi: BT Online

Business Tycoon Online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes ekonomikas stratēģija, kas iekarojis miljoniem spēlētāju visā pasaulē. Tā kā spēle ir pieejama pārlūka logā, spēles klients nav nepieciešama.

Register Business Tycoon Online, kas ļaus jums, lai uzzinātu un justies veiksmīgs uzņēmējs, modes ikonu un pat ietekmīgs politiķis. Jūs varat izvēlēties filiāli, algot darbiniekus, lai cīnītos ar saviem konkurentiem, un vēl ...

Lai izietu biznesa magnāts Online reģistrācija, jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu e-pastu, paroli un nosaukumu (vai segvārdu). Pēc vienošanās pieņemt spēles noteikumus un izvēlēties spēļu serveri. Par šo reģistrāciju beigsies.

Tagad jūs varat sākt pelnīt savu uzņēmumu. Vispirms jums ir nepieciešams izvēlēties rakstzīmi uzvārdu, dzimumu, un darbību, kurā jūs strādājat.

In Business Tycoon Online spēle iezīmes četras darbības jomas:

  • Izklaide
  • Retail
  • Virtuves
  • Pakalpojumi

Tikai pievērst uzmanību aprakstam nozarēm, jo ​​katrai no tām ir savas īpatnības. Tālāk jums būs nepieciešams izvēlēties palīga (sekretārs) par desmit iesniegto un noteikt, kāda dzimuma tas ir.

Tagad mēs varam doties tieši uz pašu spēli Business Tycoon Online, un īstenot pirmā svogo darbu. Laiku pa laikam savu sekretāri dos jums dažādus padomus par spēli (jūsu interesēs, lai noklausītos šo gudro padomu, kāda būtu jūsu uzņēmumam attīstīties pareizajā virzienā, un jūs saņemsiet visvairāk patīkamu pieredzi šajā spēlē).

Spēlēt spēli Business Tycoon Online, no privāta uzņēmuma, jums ir, lai attīstītu savu biznesu starptautiskajām korporācijām, darbā un darbinieku apmācību. Viens no svarīgākajiem aspektiem tiešsaistes spēli biznesa magnāts, ir spēcina savus darbiniekus, kuri atbilst noteiktiem kritērijiem amata vietas (20). Ja pareizi izkārtota biroju, jūsu darbinieki palīdzēs ātri palielināt efektivitāti uzņēmumā.

Atkarībā no izvēlētās kratīja off, jums būs veidot un attīstīt veikaliem un rūpnīcas, kas ražo naftas izpētei un ieguvei, lai instalētu torņus, būvēt pārstrādes rūpnīcas. Lai uzzinātu, kā pareizi uzņēmējdarbību, celt veikalus un debesskrāpjus, iegādājoties materiālus un mijiedarboties ar spēlētājiem, jums tiks lūgts 35 primārie uzdevumi, kas būs jāmaksā par pieredzes punktus un naudu. Play biznesa magnāts Online, jums būs dažas mērķus un ikdienas piedzīvojumus. Kad ēka to iestādēm vajadzīga, lai ņemtu vērā iespējamos konkurentus, ja tie ir tuvu daudz, jūs riskējat zaudēt savu ekonomisko progresu.

Kāda veida bizness bez medijiem, vai ne? Tātad, šajā spēlē ir. Ar preses palīdzību jūs veikt informācijas uzbrukumus saviem konkurentiem, bet viss būs atkarīgs no rezultātiem un līmeni jūsu ietekmes. Ir iespējams, ka jums lūgs mediju atsakās vai pārmaksu.

BT tiešsaistes spēles, kas palīdzēs jums attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes un saprast, ja jūs varat būt foršs uzņēmējs

Play Game BT Online, jums būs iespēja izveidot un vadīt ģilde, piedalīties debatēs un apmaiņas procesus. Jums būs iespēja kļūt locekli "Zelta VIP», kur jūs saņemsiet dažus bonusus. Jūs varat veikt arī amatu vietnieks pilsētas domes un tai ir tiesības slēgt konkurences iestādes arī iesaistīties vairāk un raiding. Un daudz vairāk ...

Apkopoti pārskatīšanas pabeigšanas, mēs varam teikt, ka Business Tycoon Online var spēlēt visi, kas ir ieinteresēti ceļu būvniecības uzņēmumu. Ir lielas iespējas spēlētājiem. Un, lai saprastu, ka šis viss process, jums ir nepieciešams reģistrēt pēc tam, kad spēle Business Tycoon Online, nodot šādā veidā par savu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more