Grāmatzīmes

Ēģiptes celtnieki

Citi nosaukumi:

Builders of Egypt ir ekonomiskās stratēģijas spēle ar pilsētas veidošanas elementiem un militāro reāllaika stratēģiju. Šeit jūs atradīsiet augstākā līmeņa grafiku un lielisku muzikālo pavadījumu.

Neliela apmācība spēles sākumā palīdzēs iesācējiem ātri apgūt vadības prasmes. Tad sākas interesantākais. Jūs atradīsit vienas no noslēpumainākajām civilizācijām cilvēces vēsturē attīstības un veidošanās laikmetā.

Lai gūtu panākumus, jums būs jāpievērš uzmanība visām darbības jomām:

  • Padariet pietiekamu resursu ieguvi
  • Izmantojiet lauksaimniecību, senā Ēģipte bija slavena ar to, ka audzēja daudz rīsu
  • Nodrošināt iedzīvotājiem mājokli
  • Būvējiet ceļus, lai paātrinātu vagonu un cilvēku kustību
  • Radīt tempļus un pielūgsmes vietas, kas pat pēc tūkstošiem gadu joprojām pārsteigs ar savu varenību
  • Palīdziet seno ēģiptiešu civilizācijai apgūt tehnoloģijas, no kurām daudzas tiek izmantotas arī mūsdienās

Izveidojiet sienas, lai pilsētas būtu drošas, un apmāciet armiju, kas spēj atvairīt ienaidnieka uzbrukumus. Šī valsts tajā laikmetā bija slavena ar daudziem kariem, kuros vājai ciltij varbūt nebija iespējams izdzīvot.

Spēlē nav sīku darbību. Viss ir svarīgs, un visam ir tieša ietekme uz jūsu vadīto pilsētu dzīvi. Daudzi apūdeņošanas kanāli ļaus jums iegūt bagātīgu ražu. Tas dos iespēju uzturēt spēcīgāku armiju vai arī vairāk resursu izmantot transporta infrastruktūras sakārtošanai. Par reliģiju labāk neaizmirst. Dievības var tieši iejaukties cilvēku lietās. Ja viņi ir nelaimīgi, tad plaukstoša impērija ļoti ātri var pārvērsties drupās. Lai to novērstu, mēģiniet iepriecināt visus dievus ar dāsniem ziedojumiem un majestātisku tempļu celtniecību, kur priesteri veiks nepieciešamos rituālus.

Karš ir ļoti svarīgs, taču tikpat svarīga ir arī diplomātija. Dažreiz diplomāti var ne tikai apturēt konfliktu, bet arī pārvērst ienaidnieku par uzticamu sabiedroto. Vai, piemēram, strīdēties starp saviem ienaidniekiem, jo vieglāk ir uzvarēt, kad ienaidnieka armijas jau ir nogurušas savstarpējās cīņās.

Bet tomēr šeit galvenais ir radīšana un ekonomija, nevis bezgalīgas cīņas. Jūs varat apbrīnot neticamo arhitektūru ilgu laiku, kas tiek precīzi reproducēta spēlē. Izstrādātāji ir mēģinājuši vissīkākajā detaļā nodot visu, kā tas patiesībā bija.

Projektam tagad ir agrīna piekļuve un tas vēl nav pilnībā pabeigts, taču pat tagad mēs varam saukt spēli par veiksmīgu. Izstrādātāji joprojām pievieno saturu un veic galīgos labojumus. Kamēr tas iznāks, lietas kļūs vēl labākas.

Spēlēt Builders of Egypt būs interesanti gan viena spēlētāja kampaņā, gan pret reāliem pretiniekiem.

Builders of Egypt bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli oficiālajā vietnē vai Steam portālā. Līdz galīgās versijas izlaišanai to var izdarīt ar labu atlaidi.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet būvēt vienu no pasaules brīnumiem – Ēģiptes piramīdas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more