Grāmatzīmes

Salauzta bulta

Citi nosaukumi:

Broken Arrow ir militārās stratēģijas cīņa, kas notiek reāllaikā. Grafika spēlē ir ļoti reālistiska, viss aprīkojums ir ticami nobalsots, un mūzika ir izvēlēta ar gaumi.

Spēlē notiek konfrontācija starp Krievijas un Amerikas armijām. Katrā no valstīm ir vairāk nekā divi simti kaujas vienību, no kurām daudzas ir pielāgojamas un pielāgojamas atkarībā no jūsu vajadzībām gaidāmajās operācijās.

Bez īsas apmācības būtu grūti saprast daudzu armiju vadību. Bet neuztraucieties, izstrādātāji noteikti parādīs, kā tas tiek darīts.

Visam spēlē piedāvātajam aprīkojumam ir reāli analogi, un tas nav izstrādātāju iztēles produkts.

Lai uzvarētu ienaidnieku daudzās misijās, jums būs jāveic daudzi sarežģīti uzdevumi:

  • Eksperimentējiet ar taktiku kaujas laukā
  • Metiet izlūkošanas grupas aiz kruga
  • Vadiet sauszemes spēkus, kuģus un pat kaujas lidmašīnas
  • Izvēlieties ekipējumu pirms kaujām, lai iegūtu maksimālu priekšrocību
  • Šis ir neliels uzdevumu saraksts, kas patiesībā joprojām ir interesantāks, nekā aprakstīts iepriekš.

Tagad par to visu varat pastāstīt sīkāk.

Pabeidzot kaujas misijas, mēģiniet negaidīti rīkoties ienaidnieka labā, taču neaizmirstiet par misijas mērķiem. Pareiza aprīkojuma un ieroču izvēle ļoti nopietni ietekmē to, cik grūti vai viegli jūsu karaspēkam būs tikt galā ar uzdevumu.

Dažreiz inteliģencei ir liela nozīme. Papildus tam, ka šādā veidā jūs precīzi zināt ienaidnieka vienību skaitu, izlūkošanas grupas var veikt citus uzdevumus. Piemēram, viņi var apgaismot svarīgus ienaidnieka mērķus ar lāzeru vai izjaukt ienaidnieka loģistiku un piespiest ienaidnieku atkāpties, nepiegādājot munīciju un degvielu transportlīdzekļiem.

Pareizo vienību izvēle var būt sarežģīta. Dažām misijām ir nepieciešams brutāls spēks, savukārt citās nepieciešama jūsu armijas manevrēšanas spēja un neredzamība, lai gūtu panākumus ar minimāliem zaudējumiem.

Neaizmirstiet par aviācijas un flotes izmantošanu. Šie ir karaspēka veidi, kuriem karadarbības laikā ir liela nozīme.

Daudzus ieročus un militāro aprīkojumu var pārveidot, lai tie labāk atbilstu paredzētajiem mērķiem. Piemēram, artilērija ar bruņu caurduršanas lādiņiem nodara daudz lielākus postījumus nocietinātajām pozīcijām, un vislabāk būtu ienaidnieka darbaspēku trāpīt atklātās vietās ar kasešu munīciju.

Jūs varat izlemt, kurus šāviņus izšaus jūsu artilērijas sistēmas, un pat izvēlēties, kuras bumbas nesīs lidmašīnas.

Spēlei pašlaik ir agrīna piekļuve, taču jau tagad to var spēlēt gandrīz bez tehniskām problēmām.

Broken Arrow lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirdzniecības platformā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un iegūstiet iespēju vadīt komandas, kas bruņotas ar vismodernākajiem ieročiem un aprīkojumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more