Grāmatzīmes

Ķieģeļu-Force

Citi nosaukumi: Ķieģeļu-Force

Brick-ForceOnline ir pārsteidzošs multiplayer šāvējs ar reālistisku 3D grafiku no Infernum. Spēja radīt tūkstošiem karšu, padarīt pasaules sapņos redzamās, cīnīties vai sadarboties ar citiem spēlētājiem, risināt visgrūtākos jautājumus no pirmā acu uzmetiena, izvēlēties vispiemērotāko starp dažādiem veidiem un vienkārši baudīt projekta daudzfunkcionalitāti. spēli. Kartes vākšana, jūs saņemsiet cienīgu atlīdzību, un tas, jūs piekrītat, ir divreiz tik jauki, nevis vienkārši baudot būvniecības procesu. Galu galā, jums būs stimuls strādāt! Panākumi var būt ikviens, kas vismaz nedaudz pūles. Tikai izmēģiniet vilšanos!

Instalējiet klientu datorā Jūs varat nekavējoties, tiklīdz ir pabeigta ķieģeļu spēku reģistrācija. Konta izveides procesā nav daudz laika. Ievadiet e-pasta adresi (atkārtojumu), paroli (atkārtotu) un segvārdu. Lietotāja līgums un noklusējuma ziņu abonēšana. Vēl viens svarīgs jautājums ir datora atbilstība gameplay sistēmas prasībām. Lai Brick-Force atskaņotu bez problēmām, salīdziniet datora konfigurāciju ar šādu sarakstu: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 operētājsistēma; Pentium IV 1,8 GHz procesors; 128 MB video karte; brīva cietā diska vieta 2 GB un 1 GB RAM. Mums jāatzīst, ka sistēmas prasības ir diezgan labvēlīgas.

Jūs tagad esat likumīgs Brick-Force lietotājs tiešsaistē un būtu jauki izpētīt visas tās funkcijas. Sāksim ar to, ka vispirms esat šeit, lai izveidotu kartes. To var izdarīt atsevišķi vai ar kopīgu komandu palīdzību. Strādājot ar draugiem, jūs varat iedvesmot viņus ar savu entuziasmu! Parādiet savu radošumu, izgudrojiet stilīgākos dizainus, jo šī ir pati iespēja parādīt sevi visā savā godībā! Brick-Force var spēlēt, izmantojot daudzus režīmus. Uzskaitiet tos pārmaiņus:

- TeamDeathmatch: spēlētāji ir sadalīti divās komandās (katrs no tiem līdz 8 cilvēkiem) un cenšas sasniegt mērķi pirms laika beigām.

- Deathmatch: spēle sev. Jums ir jānogalina vairāk pretinieku.

- Defūzija: cīņa starp divām komandām, kuras laikā jums ir jānovērš ienaidnieka bumbas un jānovieto sava teritorija.

- Karoga uzņemšana (CTF): galvenais mērķis ir uzņemt karogu, kas jāpiešķir ienaidnieka bāzei. Ir daži uztveršanas punkti un tos var apskatīt uz radara.

- Montāža un iznīcināšana: vispirms jūs paši nosakāt kartes lielumu, pēc kura jūs esat iesaistīti tādos aizraujošos pasākumos kā montāža un iznīcināšana. Otrajā posmā tas ir pieejams, lai paplašinātu jau uzbūvētās bāzes.

- Aizsardzība: klasiskās aizsardzības un uzbrukumi. No ienaidnieka jums ir jāaizsargā savas vērtības, cenšoties radīt viņam lielāku kaitējumu.

Pēc uzskaitītajiem režīmiem jūsu mīļie noteikti atradīsies. Ko vēl var iepriecināt virtuālajā realitātē? Brick-Force spēle ļauj jums atvērt vairākus tūkstošus karšu, izmantot dažus veidus, kā arī dot lietotājiem iespēju izvietot galvenos interaktīvos elementus pēc saviem ieskatiem (turrets, paliktņi, bumbas). Jūs varat apmeklēt spēļu veikalu, lai veiktu patīkamus pirkumus. Piemēram, ja jums ir nepieciešams lielgabals, pietiek ar to, lai iegādātos līdzekļus un apmeklētu tirdzniecības vietu. Un, ja ir nepieciešams nomainīt drēbes, jūs atkal esat tajā pašā ceļā. Vai varbūt jūs nolēmāt kādu pārsteigt un vēlaties iegādāties noderīgu lietu. Dāvanas diapazonā atradīsiet visu tajā pašā veikalā. Iegādātā inventarizācija radīs ievērojamas priekšrocības spēles laikā.

Apkoposim, neatkarīgi no tā, kā jūs sākat spēlēt, kas nozīmē solo vai pievienoties klānam, jūs vienlīdz interesē. Šajā spēlē pasaulē vienmēr ir kaut kas jādara. Bagāts, daudzveidīgs, pārdomāts spēle ir jau ieinteresējis daudzus spēlētājus. Vienkārši mēģiniet un jūs noteikti pievienosies viņu rindām! Patīkami iespaidi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more