Grāmatzīmes

Bounty Hounds Online

Citi nosaukumi: Bounty Hounds Online

Bounty Hounds Online spēle pieder klasei fantastisks multiplayer lomu spēlēm. Darbības spēle notiek tālā nākotnē. Tātad 24 gadsimtā, asiņainu pasaules kara 3, kas notiek pasaulē ar kodolieročiem, ir veikusi lielāko daļu teritorijas neapdzīvoti, un vietas, kur tas bija iespējams dzīvot - par draudēja sociālā sabrukuma. No kara cilvēki Bounty Hounds Online ieguva savu kodolprogrammu, kas, oddly pietiekami, varēja glābt cilvēci: dodot cilvēkiem iespēju atstāt Zemi un ceļot starp zvaigznēm, kas meklē vietu, lai atjaunotu dzīvi. Šo ceļojumu laikā tie atbilst citām automatizētu dzīvības formām.

Paskatīsimies, kas mums ir nepieciešams, lai spēlēt, kāda sistēma prasības liek to pie mums? Spēlēt Bounty Hounds Online nevainojami mums ir nepieciešams dators ar operētājsistēmu Windows XP / Vista / 7, Intel Core 2 Duo 2. 6GHz, 2GB RAM un video karte Nvidia 9600 GT (512) vai Radeon HD 3600.

Ja mūsu dators atbilst sistēmas prasībām spēli, tad jūs varat sākt: Bounty Hounds Online reģistrācija aizņem tikai dažas minūtes laika. Neskatoties uz to, ka krievu valoda vēl nav sniegta izstrādātājiem, mēs pārbaudām, kas bez problēmām. Kreisajā pusē no ekrāna galvenajā lapā oficiālajā tīmekļa vietnē, mums ir nepieciešams, lai ievadītu savus reģistrācijas datus. Pievienoties spēlē Bounty Hounds Online lūdz mūs nākt klajā ar lietotāja vārdu (Player nosaukums), ģenerēt (paroli) un apstipriniet paroli (Apstiprināt paroli), pievienot e-pastu (e-pasts), kā arī iepazīties ar spēles noteikumiem un privātās politikas vietā - ielieciet "ķeksīti". Pa kreisi, lai lejupielādētu programmu, instalēt spēli savā datorā, izmantojot zaļo pogu apakšā lauka profilu (downlad tagad), instalējiet to savā datorā, Bounty Hounds Online reģistrācija ir pabeigta, un mēs varam nodoties aizraujošu, aizraujošu un dažkārt biedējoši pasaulē nākotnē.

Pēc reģistrācijas Bounty Hounds Online spēle mūs aicina izvēlēties rakstzīmi klasi piecu

Trooper - labi spēj rīkoties ar ieroci, un var hit mērķi no jebkura attāluma. Varoņa izskats: oranža brilles un viegls pelēkā forma ar dzelteniem akcentiem.

Bio inženieris rada atšķirīgu spēli bīstamu lamatas, no kuras izvairīties ienaidnieks grūti. Valkā dzeltenas brilles un brūns ar ziliem akcentiem formā.

Scientist - tuvcīņa cīnītājs, viegli rokturi ķīmiskos ieročus. Cīņā nav prognozējama. Valkāt maskas un zils-zils uniformu.

Agent pieder klases spiegu, kurš cenšas noķert ienaidnieku off aizsargs. Ir ar ķekars dažādu moderno ierīču uzbrukumu. Tērpies pelēkā uniformā.

Artilērija - artilērijas, dod cīņa pie lielā attālumā un profesionāli ar ieročiem. Valkā dzeltenas brilles un pelēks-zils svērto formu ar dzelteniem akcentiem.

Spēle Bounty Hounds Online ļauj katram spēles raksturu, lai iegūtu pet, kas var uzlabot spēli, lai palielinātu savu pieredzi un prasmes, kā arī nodot tai formu. Mājdzīvnieki būs ļoti noderīga pasaules Bounty Hounds tiešsaistē.

Play spēli Bounty Hounds Online būs īpaši interesanti faniem multiplayer spēles: spēle dod jums iespēju veikt grupas cīņas pret citām lietotāju grupām pret boss un daudzpusējām mini-spēles pret citiem spēlētājiem.

Spēle ir ļoti interesanta un aizraujoša, augstumā grafika, un pat izstrādātāji ir mēģinājuši nopietni. Tas ir pietiekami, lai sēdēt šeit skriešanas Bounty Hounds Online spēlēt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more