Grāmatzīmes

Stiebrs

Citi nosaukumi: Botva

Plant online - ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle ar jauku humora izjūtu, vienkāršu un lietotājam draudzīgs interfeiss. Stāsts par šo spēli ir vērts konfrontācija aitas un cūkas, kas nevar darīt to uz augšu ... Spēlēt Plant

Augu online spēle nav nepieciešama klienta uzstādīšana, un ir pieejama no jebkura pārlūka. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai ievadītu spēlē, tas ir reģistrs Botva: uz mājas lapā izvēlēties spēļu serveri (adyn, Dydva, Tytra vai TURBO), ierakstiet e-pasta adresi un paroli. Tālāk noklikšķiniet uz "Pieteikties", un šī spēle reģistrs Plant pabeigts. Tagad, kad reģistrācija ir pabeigta Plant, pārceļoties uz jaunu lapu, nākamais solis ir izvēlēties spēļu raksturs: Izvēlieties mīļākie veids, un daļu grīdu un nāk klajā ar savu raksturu vārdu.

Augu tiešsaistes spēli ir divas frakcijas, tas Barantus (aitas) un Piggy (cūku). Piedāvāto rakstzīmju skaitu, divpadsmit katrā frakcijā bija seši vīrieši un sešas sievietes. Izdarīt izvēli pēc izskata var būt par brīvu, un in-spēle valūtā (zaļā krāsā). Galu galā iestatījumus, jūs varat sākt spēlēt Plant.

Sākotnēji rūpnīca piedāvā tiešsaistes spēli izpildīt pirmo uzdevumu. Par uzdevuma tiks sniegts kompensāciju veidā zelta monētas. Relatīvi spēle valūtā spēlē: ir trīs spēle valūtā (aka resursi) - zelta, kristāli un kāposti (zaļā krāsā). Kas ir valūta?

Gold - tā ir galvenā spēle valūtā spēle. Par šo valūtu var attīstīties un sūkņu īpašības savu raksturu, iegādāties aprīkojumu un munīciju. Zelta, ir jāstrādā fermā, iet skatīties, un pat zeltu var izvēlēties no citiem spēlētājiem,

Crystals - valūta iegūst raktuvēs, vai īpašā mini spēli. Ar šo valūtu, jūs varat iegādāties īpašas preces no iekārtām, kas padara nozīmīgu ieguldījumu uzvaru kaujā,

Zaļie - valūta ir gandrīz pilnīgs analogās kristāli, ko jūs varat iegādāties, ietaupot sevi no pienākuma strādāt raktuvēs. Bet spēlētāji, kuri ir ģildes var nopelnīt zaļumi, pārdodot īpašas lietas par tirgu ar citiem spēlētājiem, vai arī uzvarēt pokerā uz kauliem krodziņā.

Menu, izvēloties "raksturs", jūs varat mainīt savu iemiesojumu, apskatīt statistiku, kā arī iepazīties ar spējām raksturs. Šīs spējas

Level - parāda progresu izaugsmes raksturu;

Spēks - nosaka kaitējumu, ko ienaidnieks;

Protection - atklāj bojājumus, kas var tikt bloķēta,

Agility - nosaka varbūtību aizbēgt no ienaidnieka uzbrukuma;

Svars - lai noteiktu veselības un ātrumu viņa atveseļošanos;

Ekspertīze - nosaka, vai radīt divus hits pēc kārtas;

Glory - novērtēšana morāles īpašībām raksturs.

Play spēli online Botva var atļauties preobretya patika dzīvniekus ("mājdzīvnieki"), kas palīdzēs cīņā. Bet tas nav pull nelielu krājumu ietaupījumu.

Spēle ir daudz veidu bruņas, ieročus, potions, un kuloni. Kā arī ēkas, kas atrodas ciematā (Bench, Sbytnitsa, Kalēja, krogs, Farm, Real Estate, Sanctuary un labi). Bez tam, vēl ir skolā, Fortress, Harbor, Mine (ja jūs strādājat), Vodalka (šeit jūs varat atrast piedzīvojumu, izaicinājums).

Play spēli online var veidot Augu ģildes, kas ir sadalīti klasēs un profesijām. Jūs varat izvēlēties vienu profesiju un klasi. Šeit tās ir:

Moneybags - ģildes tirgotāji, mērķis - zelta,

Darbaholiķis - Guild ogļrači mērķi - kristāliem;

Hardworking - Guild lauksaimnieki mērķis - Farm prieks;

Zhelezyachnik - ģilde.

Katra ģilde in Botva internetā piedāvā īpašas priekšrocības, un uzsver savu spēles stilu.

Un spēlēt spēli online Augu var vienā komandā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas klana, ar kuru palīdzību jūs varat veidot ēku kopā, lai atvieglotu spēli.

Starp divām klanu tiešsaistes spēli Botva, dažreiz ir kari, ja radušās nopietnas nesaskaņas.

Online spēles Plant pietiekami plašs un augu pēc reģistrācijas, ieejot spēlē, jūs varat uzzināt daudz interesanta. Play Plant būs jautri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more