Grāmatzīmes

Borderlands 2

Citi nosaukumi: Borderlands 2

Procesors: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Video karte: GeForce 8500/Radeon HD 2600

Disk Space: 13 GB

Borderlands 2 - turpinājums tautas pirmās personas šāvēja ar plašas iespējas attīstībai rakstura ar daudziem maināmajām parametriem. Tas ir tā atšķirība no citiem šāvējiem un padarīja spēli tik populārs, ka rezultātā pielāgošanu spēli plašu platformām, konsoles, personālajiem datoriem, arī tika atbrīvota versija Borderlands 2 Mac OS.

Uzzīmē

Game Borderlands 2 ņem mūs pasaulē, kurā notikumi norisinājās pirmo daļu, tikai piecus gadus vēlāk. Uzglabāšanas Secrets izdalītas. Daži piedzīvojumu nosaukts Handsome Jack ir atvēlēto visu kredītu galerija komanda medniekiem, īpaši pēc vispārējās pielūgsmes, viņš varēja sagrābt varu Hyperion Corporation un vienlaicīgi pasludināt sevi par jauno diktatoru Pandora. Būtiskas izmaiņas sākās jauna lineālu, atsaucoties uz force vareno Corporation. Pirmkārt, viņš nolēma atbrīvoties no nelikumības, saknes, kas bija pirmie kolonisti no Pandora, un vēl viens veids, kā atbrīvoties no tiem, bet, lai iznīcinātu ikvienu pēdējais, viņš nevarēja ierasties. Borderlands 2 Mac - rāda, cik daudz var būt nežēlīgi industriālā sabiedrība, ko ārprātīgais vadībā neliela grupa disidenti. Šī situācija un treknrakstā, bet nežēlīgs diktators nākamie plāni nav apmierināti ar varoni no Pandora komanda meklētāju krātuvēm, kuru nopelni bija tik nekaunīgi atvēlēto svaigi ceptu reformators. Bet diktators guļ četras un sarūgtināta varonis iekrīt planētu vilcienu vrakam pielāgota. Ar šo un sākt savu ceļojumu pa pasauli Borderlands 2 Mac OS. Jūs sagadīšanās, ir kļuvuši par vienu no ļoti gadījuma pasažieru vilcienu, kas no sliedēm uz pasūtījumu Beau Jack. Pirmā lieta, jūs redzat, kas nāk uz sevi, tas ir jautri robots, kas rok kapu, simts pārliecināts, ka galvenais varonis ir jau devusies uz turpmāk. Pēc īss paskaidrojums jūs aizvedīs Guardian Angel, kurš tev pastāstīs par savu misiju un ko tieši jums ir paredzēti, lai apturētu Handsome Jack un nedod to tērēt savu genocīdu. Starp citu, visi četri galvenie varoņi no pirmās liela daļa arī izdzīvoja, bet piedalīties savā misijā, viņi nebūs, un dažreiz tu sastapsies visā spēlē, kā nelielas rakstzīmes.

Spēle

Gameplay Spēle Borderlands 2 ir pilnībā pārņemta no pirmās daļas. Pirms mums ir pati pirmās personas šāvēja ar paplašināto paraugu. Pirms spēles, jūs varat izvēlēties vienu no četriem unikālajiem rakstzīmes (ja jums ir uzstādīta add-on pievienot vēl divas zīmes) ir savas stiprās un vājās puses, īpašas prasmes, paaugstinātas likmes izmantot noteikta veida ieročiem. Atšķirību pēc ieroču veidiem neliedz visu veidu nodiluma veidu jums. Izvēloties savu arsenālu, jūs iet un meklēt darba vietas, kas var iegūt no dažiem burtiem vai īpašo dēļiem. Izpilde katra uzdevuma dos konkrētus prēmijas formā naudas, pieredzes, priekšmetiem vai Erīda, retu kristāla nepieciešama, lai uzlabotu ieročus vai prasmes. Malā no unikālas spēles mehāniku un Borderlands 2 saglabājis savu vizuālo funkciju grafikas karikatūra stils.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more