Grāmatzīmes

Borderlands

Citi nosaukumi: Pierobežā, borderlends

Borderlands spēle ir aizraujoša datorspēle. Šajā spēlē jūs varat spēlēt no pirmās personas. Borderlands iepazīstināja ar elementiem no šāvēja un lomu spēles.

Download Borderlands jūs varat no oficiālā vietne spēle, ja jums ir pilns astoņpadsmit gadu. Pirms spēles, jūs varat noskatīties video par spēli Borderlands. Šis video būs jūs iepazīstināt ar dažādiem iezīmes spēli.

Kā spēlēt Borderlands Jūs varat uzzināt šajā pārskatā.

In-Game Borderlands varoņi ir savas īpatnības. Tikai četras rakstzīmes Borderlands:

1. Mordohajs - ir mednieks spēle. Viņš bija 17 gadus vecs uzvarēja konkursā par precizitāti šaušana ar revolveri. Daudzi spēlētāji šajā konkursā, apsūdzot viņu aizskart spēli un sporta uzvedību. Daži spēlētāji teica, ka pirms sacensībām, un viņš izturējās negodīgs. Viņš devās uz dažādām planētām, lai atrastu, ka viņš ir ieinteresēts. Viņš atsaucas uz to kā labāku dzīvi un viegli veids, kā pelnīt naudu.

Specifiski fakti:

39 gadi

Krāsa - tirkīzzils,

Zeme - Artemis.

2. Roland ir karavīrs spēli. Viņam patīk šaut ar automātisko šautenes un bises. Roland nosaka konkrētu tyurel. Papildus uzbrukumu un cīņu, viņš var dziedēt un atjaunot munīciju un aizsargāt savu kungu. Multiplayer spēle, un tas palīdz viņu sabiedrotos. Viņš ir bijušais karavīrs organizācijas "Scarlet Spear."

Specifiski fakti:

'34;

Krāsa - zaļa;

Planet - Prometejs.

3. Lilith ir Siren spēlē. Tam piemīt Psionic spējas. Tas var radīt fāzes nobīdes. Ieejas un izejas fāzes nobīdes sirēnu laikā nosūta domnas vilni. Ja pāreja ir pārstāvēta Lilith neredzams un kustas ļoti ātri. Viņa var tikai cīnīties tuvcīņa, bet tas ir nepieciešams, lai saņemtu īpašu maiņā.

Tā ir viena no sešām sirēnas. Visi sirēnas ir burvju pilnvaras. Bet viņi nezina, kā tos lietot un ko darīt. Viņa vēlas, lai atrastu Serena oda, lai uzzinātu vairāk informācijas par sevi.

Galvenie fakti:

27 gadi

Krāsa - rozā,

Planet - Dionīss.

4. Ķieģeļu pārstāvēja Berserker. Viņš var doties uz īpašo nosacījumu. Šajā stāvoklī laikā, viņš nevar nošaut pistoli. Šajā Brick spēcīgi uzbrūk ienaidniekiem ar dūrēm un var ātri atjaunot savu veselību. Viņš izmanto arī klubs, kas spēlē. Tās mērķis ir atrast savu pazudušo māsu. Viņš nēsā kā tās talismans ķepa viņa suns, kurš kā bērns, viņš nomira.

Galvenie fakti:

36 gadi

Krāsa - asins sarkana,

Planet - Menethius.

In-Game Borderlands ieroči ir katrs simbols

1. Mordohajs: snaiperis šautene, revolveri.

2. Roland: automātiskās šautenes, bises.

3. Lilith: sub-ložmetējiem, galvenie ieroči.

4. Ķieģeļu: granātmetēji.

Play Borderlands jums būs uz dažādām planētām. Katram no viņiem ir savs uzdevums.

Spēle pierobežā datoru, jūs varat spēlēt dažādos režīmos: viens spēlētājs vai daudzspēlētāju.

Aizraujošu iespaidu daudz jūs sniedzat Borderlends spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more