Grāmatzīmes

Fans

Citi nosaukumi: Fans

Ne tik sen parādījās internetā lieliska un aizraujoša spēle futbola faniem. Vai Jūs esat pārsteigts? Tas, iespējams, izklausās dīvaini, bet tagad fani ir iespēja atrast līdzīgi domājošus cilvēkus, runāt ar cilvēkiem, kuri ir rakņājoties to pašu futbola komanda, ka gan jūs un spēlē interesantu spēli. Un to var izdarīt vienlaicīgi.

, Jo īpaši cilvēkiem, kas mīl futbolu un katru sekundi, var tikai runāt par savu mīļāko komandu, pēdējā spēle un smalku metālkalumi soda izveidota tiešsaistes spēles apmeklējumu. Fans tiešsaistes - ir spēle, kas ņem tevi pasaulē, kur ikviens mīl futbolu, kurā ikviens rūpējas par savu mīļāko komandu. Tiešsaistes spēles faniem šī ir jūsu iespēja, lai atrastu tos pašus cilvēkus, tāpat kā jūs, kas dzīvo futbolam. Piedalīties kādā projektā, kas apvieno lielu skaitu cilvēku no dažādām mūsu planētas, kuri ar nepacietību gaida katru jaunu čempionāta spēle un jautri ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, lai apspriestu spēlēm, tādējādi stiprinot draudzību starp faniem reālajā dzīvē.

Pievienoties spēļu apmeklēšanu ir ļoti vienkāršs, spēle nav nepieciešama uzstādīšana uz jūsu cietā diska un palaist uz jebkura datora. Pievienoties faniem - dažas vienkāršas darbības. Jūs

· Norādīt savu vārdu,

· Ievadiet e-pasta adresi

· Izveidot paroles

· Arī pieņemt lietotāja līgumu.

Tagad jums ir nepieciešams, lai izvēlētos komandu, par kuru jums ir slims, un izveidot savu profilu. Fani tiešsaistes reģistrācijas process bija veiksmīgs, un jūs varat sākt spēli.

Jums būs nepieciešama, lai uzraudzītu veselības jūsu raksturu, savu spēku, veiklību, par raksturu, jo tas ļauj vairāk hit ienaidnieks un izvairīties kritisko hits viltību, atjautību un dusmas. Tas ir viss, kas jums ir nepieciešams raksturs tērēt cīņām. Tad jums būs iespēja, lai pievienotos komandai, kurā pārējie spēlētāji sakņu pašā futbola klubu, kā jums. Jums tiks aktīvi iesaistīti bandu dzīvē. Komanda ir pārvietoties pa līmeņiem, tas būs punktus. Fans online spēle dod jums iespēju izpildīt uzdevumu, iegūt komandas. Uzdevumi var būt dažādi:

· Uzvara pār konkurentiem reģionā,

· Kauja par stadionu,

· Biljards

· Shiz uz lauka,

· Darbs būvlaukumā.

Jāatzīmē, ka papildus šai komandai ir kopēja kasi, kas tiek izmantota, lai iegādātos dažādus uzlabojumus. Turklāt katra komanda ir pirmās palīdzības komplektu, ar kuru katram dalībniekam ir iespēja atgūt sev zināmu veselības punktus. Brigādes var piedalīties arī iknedēļas turnīru brigādes, kuras rezultātā spēcīgākie komandas tiek noteikta.

Spēlēt spēli fani Online ir ļoti interesants, jo spēle ir tērzēšana un forums, kur fani var apspriest dažādas futbola tēmām, publicēt ziņas futbolu un meklēt draugiem. Spēlēt spēli online Fani mīl pat tiem, kuri nejūtas futbola ventilatoru, jo spēlējot jūs redzēsiet, ka futbols - tā ir ne tikai spēle, bet visai pasaulei, kas var pārsteigt ikvienu. Spēlēt Fans jums patīk vairāk, jo tas ir projekts, kas ļaus jums veikt tieši piedalīties diskusijās par jūsu mīļākie futbola tēmu, kopā ar citiem tīkla locekļiem. Šeit Jums ir iespēja ne tikai spēlēt, piedalīties kaujās faniem iet uz sporta zāli, un dot savu raksturu skaists skats, bet arī sazināties ar saviem draugiem, pielāgojot privātās ziņas un runāt par futbola tērzēšanu. Fani var spēlēt viens. Netērētu laiku velti, apmeklējumu reģistru spēlē un baudīt futbola noskaņojumu un aizraujošu spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more