Grāmatzīmes

Bloons TD 6

Citi nosaukumi:

Bloons TD 6 torņu aizsardzības spēle. Spēlei ir skaista multfilmu grafika, jautra mūzika un balss aktierspēle. Tavs uzdevums ir novietot kaujas vienības pa bumbiņu ceļu stratēģiski izdevīgās vietās, kur tās var nodarīt vislielākos postījumus.

Kad sāksiet spēlēt Bloons TD 6, jums būs jāiziet īsa apmācība, kurā jums tiks izskaidrots, kas no jums tiek prasīts šajā spēlē. Pēc tam sāksies jūsu grūtais ceļš.

Jums jāpalīdz pērtiķiem uzveikt zemiskās un nodevīgās balonu armijas. Tas ir ilgstošs konflikts, un šeit mēs runājam par konfrontācijas sesto daļu.

Spēlē jūs gaida daudzi izaicinoši uzdevumi:

  • Izvietot karaspēku
  • Izvēlieties attīstības ceļu visiem karavīriem
  • Uzlabojiet izvietotos iznīcinātājus
  • Izvēlieties, kurš no varoņiem būs labākais līderis gaidāmajā cīņā

Tagad par to visu sīkāk.

Konflikts, kurā jūs piedalāties, sākās jau sen. 100 002 baloni mēģināja pārņemt pērtiķu pilsētas. Pērtiķi savukārt bija ļoti apmulsuši par šādu nekrietnu uzbrukumu un nolēma iznīcināt ienaidnieka armijas. Par cīņas ieroci tika izvēlētas šautriņas, taču, cīņas situācijai uzkarstot, spēlē stājās arī smagāki ieroči.

Jums būs 22 veidu kaujas torņi, ko uzbūvējuši pērtiķi. Katrs no tiem ir milzīgs ierocis pats par sevi, taču jūs varat padarīt tos vēl nāvējošākus, izvēloties vienu no trim jaunināšanas ceļiem. Katrs no ceļiem paver piekļuvi kaujas spējām, kas raksturīgas tikai šim tornim.

Neviena armija nav pilnīga kaujas laukā bez ģenerāļa. Izvēlieties kādu no 13 līderu varoņiem, kuriem katram ir divas unikālas iezīmes. Varoņu īpašības var uzlabot, kad viņi iegūst jaunu pieredzi.

Ja domā, ka ar baloniem tiksi galā bez problēmām, tad tevi gaida daudz nepatīkamu pārsteigumu. Ienaidnieks nav tik nekaitīgs, kā varētu šķist. Vēlākos līmeņos jums būs jāapgūst kaujas dirižabļu spēks un milzīgas lidojošas bumbas ar nopietnu aizsardzību un nāvējošiem ieročiem, kuriem būs grūti pretoties.

Ienaidnieku armijas vada priekšnieki, kas spēj izraisīt šausmas. Jums tie visi būs jāiznīcina.

Spēles laikā jūs nopelnāt atlīdzības punktus, par kuriem jūs varat atbloķēt jaunas kaujas vienības un nolīgt spēcīgākus līderus trofeju veikalā.

Ar vairāk nekā 50 ar roku zīmētām krāsainām kartēm jums ātri nebūs garlaicīgi.

Izstrādātāji atjaunina spēli. Šobrīd, kad lasāt šo aprakstu, vietu skaits, iespējams, jau ir ievērojami pieaudzis. Ir iespējams patstāvīgi izveidot jaunus līmeņus un pat veselus scenārijus.

Spēlējiet jebkurā vietā, lai spēlētu, nav nepieciešams interneta savienojums. Bet ir arī sadarbības režīms, kas atbalsta līdz 4 spēlētājiem. Spēlējiet ar līdz pat trim draugiem un uzziniet, kurš no jums labāk tiek galā ar sarežģītu balonu bariem.

Bloons TD 6 bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties šo spēli par ļoti zemu cenu Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad! Neļaujiet brutālajiem baloniem aizskart jaukus un pat mazliet smieklīgus pērtiķus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more