Grāmatzīmes

Asins pirāts

Citi nosaukumi: Asins pirāts

asins pirātu spēle: anime pirāti uzbrukums!

Savāc visu laivu pirātu kuģa spēli Bloody Pirate, kas tiek izlaists kā alternatīvs stāsts "One Piece". Tas ir pārlūkprogrammas MMORPG produkts anime žanrā, un kopš japāņu televīzijas un komiksi jau sen ir mīlējuši Eiropas sabiedrība, tas nav pārsteidzoši, ka tik daudz fanu pārblīvēja ap "asins pirātu".

Pēc rotaļlietas rotaļlietas, jūs varat spēlēt Bloody Pirate bez problēmām, jo ​​vairāk jums ir daudz jāsazinās ar rakstzīmēm, vadošajiem dialogiem un uzdevumu saņemšanu. Izstrādātāji nolēma neapgrūtināt spēle ar īpašiem efektiem, un šāda mērenība bija laba. Bet spilgtas krāsas un atpazīstams rakstzīmju izskatu stils, kas ir komiksu, TV šovu un spēļu produktu japāņu "virtuves" pazīme.

Pēc spēles kopumā var teikt, ka tas izskatās pienācīgi, spilgti un pievilcīgi. Notikumi attīstās dinamiski, quests un cīņas ir plašas, lai saglabātu pirkstu uz pulsa.

Six klases izvēlei

Bloody Pirātu reģistrācija ir vienkārša, jo jums, iespējams, ir e-pasta adrese. Tas ir tas, kas jums ir jānorāda augšējā slejā un zemāk - 6 paroles un jāievada vēlreiz, lai pārliecinātos, ka pareizrakstība ir pareiza. Ievietojiet atzīmi, ka mēs piekrītam noteikumiem, un noklikšķiniet uz reģistrācijas pogas. Bet, ja jums ir konts VKontakte, Twitter, Facebook, Google+, jūs varat pieteikties ar savu palīdzību.

Tagad mēs pētīsim to grupu pārstāvjus, kuras jūs pārstāvēs spēlē.

  • Navigators. Nepieciešams kursu veidot? Viņš vienmēr palīdzēs.
  • Summoner, kas pilnībā nodos oraklam vai magam.
  • Warriors. Ja jums ir nepieciešams izmantot brutālu spēku un muskuļus, tas ir viņam.
  • Mechnik bruņots ar zobenu, kas ir tik skaidrs, un atrisina visus jautājumus ar asmeņu pie gatavā.
  • A šāvējs specializējas ienaidnieka iznīcināšanā no attāluma, bultas ielejot.
  • Bards, viņš ir trubadūrs, viņš ir mūziķis. Mūzika viņam ir viss, un viņš to izmanto, lai noteiktu noskaņojumu vai nolaistu ienaidnieku.

Starp simboliem ir sievietes un vīrieši, kuriem ir viņu profesija. Līdz ar to raksturlielumu kopumam ir arī individuāls raksturs, un tie ir rūpīgi jāpārbauda, ​​lai ērti panāktu turpmāku progresu spēļu telpā.

We sūkni muskuļus, prasmes un pieredzi

Jebkura rakstura sākumā vienkārša un sliktāka par spēcīgāku pretinieku. Lai palielinātu tās īpašības, jums ir pastāvīgi jāuztur uzdevumu gaitā un jāpiedalās cīņā pret monstriem vai spēlētājiem. Šāds darbs sniegs varonim citu lietderību papildu aprīkojuma, palīgu un burāšanas kuģu izvēles veidā.

Pirmajās minūtēs jūs atradīsiet sevi uz kuģa klāja citu pirātu uzņēmumā un iegūstiet savu pirmo misiju. Palaist to ir ārkārtīgi svarīgi, pretējā gadījumā jūs neveiksities uz zemes gabala. Par katru veiksmīgu misiju, saņemiet atlīdzību un tērējiet prēmijas, lai iegūtu papildu spējas un citas lietas. Cīņas un quests aizstājēji, kas ļauj pārtraukt darbību monotoni un apmeklēt dažādas teritorijas.

cīņas asiņainā pirātā notiek pēc pakāpenisku darbību principa, dodot komandu cīņai, jūs pārvērsties par ārēju novērotāju, ņemot vērā darbu, kas paveikts ar rakstzīmju spējām.

Izvēle ir PvE vai PvP kaujas režīmi. Ja nevēlaties konkurēt ar spēlētāju spēkiem, dodieties uz dungeons aizstāvēšanu, kosmosa attīstību un citiem piedzīvojumiem. Bet, pieņemot cita spēlētāja izaicinājumu, dodieties uz Arena, kur jūs varat demonstrēt savu taktiku visā savā krāšņumā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more