Grāmatzīmes

Bloodmoon

Citi nosaukumi: Bloodmoon

Bloodmoon online - fantastiski pārlūkprogrammu balstīta multiplayer lomu spēle. Projekts Playa Games GmbH populārs stila vampīriem iepriecinās lietotājus galvenokārt reālisms. Pateicoties augstas kvalitātes 2D grafikas zipping notikumus pirms jūs burtiski neticami, jo šķiet, ka viss patiešām notiek. Bloodmoon sāk spēlēt, jums būs ienirt virpulī neaizmirstamu piedzīvojumu. Jūs sagaida asiņaina cīņa kas notiek visā pasaulē. Daudzi īstenie ir Jūsu potenciālie pretinieki, lai problēma, ar kuru jācīnās nekad notikt. Bez tam, jums tiks salīdzināti ar ienīsto ienaidnieka spēkiem, lai dotos milzīgu bīstamo testu. Daudzveidīgas no visdaudzveidīgākajām viesiem neļaus jūs sēdēt ap minūti. Veicot dažādus uzdevumus, lai jūs attīstīt un aug lielāks. Sākot nepieredzējušiem Fighter savu ceļu šajā neskaidri pasaulē, drīz varēs lepoties un slavu, kā arī potenciālās iespējas. Tūkstošiem spēlētāju visā pasaulē ir pievienojies projektam. Nezaudē to pašu laiku, un jūs brīnums! Pavadīt savu brīvo laiku bagāts!

Jāatzīmē, ka sistēmas prasības nekļūst šķērslis īstenošanu ambiciozajiem plāniem. Jūs varat iet spēle pat ar minimālu datora konfigurāciju. Protams, ar nosacījumu, ka dators tiek savienots ar internetu, bet arī mūsdienu pārlūkprogramma. Turklāt nekas uzstādīt, un nav iespējams lejupielādēt. Durvis uz drūms pasaulē atklātā Bloodmoon vienkāršu reģistrāciju. Lai izveidotu kontu, vienkārši aizpildiet dažās jomās atbilstošo formu. Ievadiet savu lietotāja vārdu, e-pasta adresi, paroli. Starp citu, jums vajadzētu būt pilnīgi piekrītu noteikumiem un vispārīgiem noteikumiem, projekta reiz jau ir nolēmusi spēlēt Bloodmoon.

Tātad, kas ir vajadzīgs no iesācēju Bloodmoon spēles, pirmajā vietā? Protams, izvēlieties atbilstošu klasi. Asins Moon spēle ierosina izmantot šīs nodarbības, kā vampīri, vilkačiem un medniekiem. Katra frakcija, protams, ir savas īpatnības, un, dažādas vēlmes. Viņi arī ir stiprās un vājās puses. Bet tas, kurš jūs kļūstat, būs tikpat aizraujoši! Pēc tam, kad savu izvēli, jūs sākat veidot ļaunums un attīstīt savu raksturu. Atcerieties, ka, palielinot noved pie paplašināšanas iespēju klāstu.

Viņa pirmais darbs MMORPG jums pilī. Pēc tam, varonis dodas uz vietu iekasē meklējumos. Bet nav gaidīt, lai nokļūt līdz galamērķim bez starpgadījumiem izdodas. Tikšanās ar lielu un šausmīgs žurkām, kas NOP up ar vārteju var būt nepatīkams pārsteigums tiem, kam nepatīk pārsteigumi. Bet drosmīgs sirds un spēja pareizi reaģēt neparastās situācijās, lai palīdzētu uzvarēt ļauno radību. Uzvara ir atkarīga no īpašībām, lai jūsu tiešais mērķis ir uzlabot tos spēle laikā. Cīņas notiek automātiski. Jūs varat skatīties, kā uzbrukt viens otram, lai sasniegtu savus konkurentus un uzmundrināt savu varoni! Šādā situācijā, galvenais ticība veiksmi!

Spēles laikā, jums izmantot dažādas lietas. Jūs varat iegādāties tos speciālā veikalos. Un iekārtas, jums būs nepieciešams, un visu veidu potions un asiņainu akmeņiem. Lai viss jums ir nepieciešams, un paaugstināt alter ego, varonis jums ir veikt tik daudz misijās. Veiksmi - tas atlīdzības veidā naudu un pieredzi. Iet par to! Jūs vēlaties justies droši?

VBloodmoon internetā ir iespēja pievienoties ģilde. Jūs varat izvēlēties sev kādu no esošajām ģildes vai organizēt jaunu. Būt loceklis ģilde, jūs pastāvīgi sazināties ar draugiem, izmantojot īpašu tīmekļa vietni. Tur dalīsies pieredzē, saņemt vērtīgu padomu, lai paustu savu viedokli.

Projekts kļūst arvien vairāk populārs ne tikai tāpēc, ka no visiem mīļākie tēmu vampīri, bet arī daudzas citas funkcijas. Turklāt, izstrādātāji sola, lai uzlabotu savu radīšanu, delighting lietotājiem jaunas funkcijas. Puiši no Vācijas zina, kā lūdzu ceļotājus no interneta, pārliecinieties paši! Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more