Grāmatzīmes

Asins līnija: Lithas varoņi

Citi nosaukumi:

Bloodline: Heroes of Lithas ir RPG spēle mobilajām platformām. Grafika ir lieliska, spēlē viss izskatās skaisti, efekti kaujas laikā ir ļoti krāsaini. Mūzika, kā arī varoņu balss spēle palīdz radīt atmosfēru. Jums noteikti patiks spēlēt Bloodline: Heroes of Lithas. Šeit jums ir jāizpēta milzīga fantāzijas pasaule karotāju vienības priekšgalā.

Dodieties uz Lythas pasauli un mēģiniet kļūt par Augsto aizbildni, ja varat. Pēc tam daudz jāceļo, lai atjaunotu kārtību fantāziju pasaulē.

Lielā spēļu telpā dzīvo daudzas dažādas sacīkstes.

Šeit ir daži no tiem:

  • Likāni
  • Dēmoni
  • Pusdievi
  • Elfi
  • Orcs

un daudz ko citu.

Pateicoties izcilajām līdera īpašībām, tikai jūs varat vadīt dažādu radījumu komandu.

Savāc komandu, kas sastāv no spēcīgiem dažādu rasu pārstāvjiem. Mēģiniet padarīt to par komandu, kas sastāv no dažādu stilu cīnītājiem. Lai uzvarētu ienaidniekus, jums ir jābūt gan cīnītājiem, kas specializējas tālcīņā, gan spēcīgiem karotājiem, kuri nebaidās no tuvcīņas. Neiztikt arī bez atbalsta vienībām un magiem.

Visi cīnītāji ir sadalīti pēc ranga, jo vairāk zvaigžņu, jo vērtīgāks ir karotājs jūsu priekšā. Savācot lauskas, jūs varat uzlabot jebkura savas partijas biedra rangu.

Uzzināt, kā dzīvo litu pasaules dažādu kultūru pārstāvji, kā jūs pret viņiem izturēsities, daudz kas noteiks nākotnē.

Mēģiniet izpētīt pēc iespējas vairāk jomu. Tas ir vienīgais veids, kā atrast savai komandai piemērotus cīnītājus un iegūt visvērtīgākos artefaktus un ieročus. Katram karavīram jūsu komandā ir savas rakstura iezīmes, kā arī unikālas spējas, kuras varat pielāgot un uzlabot.

Ceļojuma laikā sazinieties ar dažādiem varoņiem. Tev pat būs iespēja izveidot romantiskas attiecības.

Iznīcini haosa izpausmes pasaulē, neļauj dažādu klanu strīdiem iznīcināt šo maģisko pasauli.

Visi jūsu sasniegumi tiks pasniegti kā trofejas jūsu klana galvenajā zālē.

Cīņas sistēma ir vienkārša. Cīņas notiek automātiski. Jums tikai jāizvēlas, kad un kuru no īpašajiem uzbrukumiem izmantot kaujas laikā, un jāiesaistās mērķa noteikšanā, izvēloties, kuram no ienaidniekiem uzbruks jūsu cīnītāji. Dažreiz kaujas iznākums var būt atkarīgs no tā.

Piesakieties bieži un saņemiet ikdienas un iknedēļas atlīdzību par apmeklējumu.

Esiet īpaši uzmanīgs, lai nepalaistu garām sezonas brīvdienas. Šādās dienās tiek rīkoti īpaši pasākumi ar konkursiem un vērtīgām balvām.

Veikalā jums būs iespēja iegādāties visretākos un jaudīgākos cīnītājus gan par spēles valūtu, kuru varēsiet iegūt, izpildot misijas, gan par īstu naudu. Turklāt ir iespējams iegādāties pastiprinātājus un aprīkojuma preces. Veicot pirkumus veikalā, jūs izsakāt pateicību izstrādātājiem, par kuriem viņi būs priecīgi. Tas jums padarīs spēli nedaudz vieglāku, taču šeit galvenais ir nevis iztērētā naudas summa, bet gan jūsu prasme.

Varat lejupielādēt

Bloodline: Heroes of Lithas bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Glābiet pasaku pasauli no iznīcināšanas, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more