Grāmatzīmes

Neliela ferma

Citi nosaukumi: Blocks Farm, Minecraft ferma
Blocky Farm spēle Farmer Tycoon 8 bitu stils

Spēlēt spēli Blocky Farm (Minecraft Farm) patiks tiem romantikiem, kuriem patīk svaigs gaiss un lauksaimniecība. Kas varētu būt skaistāks par garšīgu un videi draudzīgu dārzeņu, augļu un ogu audzēšanu uz savas zemes. No kūtis nāk govju nomelnošana un gailis sauciens, viņi gaida, kad īpašnieks nāks, lai pabarotu viņus un savāktu dāvanas.

Šajā spēlē jūs varat veidot ne tikai nelielu saimniecību, bet arī izveidot reālu ciematu, kas nes labus ienākumus, parakstīt līgumus, doties uz rajona centru nepieciešamo produktu iegūšanai un pievienoties lauksaimnieku savienībai. Spēlētājiem ir daudz iespēju sevi realizēt kā veiksmīgu uzņēmēju, sākot no neliela lauka, paplašinot savu īpašumtiesības un veidojot:

  • Vairākas saimniecības;
  • Iesaistiet ražas novākšanu un mežsaimniecību; Izgatavot laukiem paredzētu produktu pārstrādes produkciju;
  • Atveriet veikalu ķēdi un vēl daudz vairāk.

Game Blocky Farm (Minecraft ferma) ir interesanta ekonomiskā stratēģija, kurā lietotāji var izmēģināt sevi uzņēmēja lomā. Pareiza resursu sadale un ekonomiskā vadība padarīs spēlētāju par pārtikušu biznesmeni ar lielu ietekmi sabiedrībā kā viņš, bet mazāk veiksmīgus spēlētājus. Spēlē ir daudz iespēju - audzēt izejvielas savā vietnē, pārstrādāt tās rūpnīcās, doties uz pilsētu un pārdot gatavos produktus tirgū, pats nosakot cenu.

Lai sāktu spēlēt spēli, ir nepieciešama Blocky Farm reģistrācija. Tā nokārtošana neaizņem daudz laika, veidlapā jāaizpilda tikai trīs rindas. Nāciet klajā ar vārdu, ar kuru citi lietotāji redzēs atskaņotāju, iespējams, tas kļūs plaši pazīstams visā virtuālajā pasaulē. Ievadiet e-pasta adresi un izveidojiet paroli, ar kuras palīdzību sistēma atcerēsies jūsu varoni. Pēc pieteikšanās spēlētāji varēs ienākt ciematā no jebkura datora, visi sasniegumi un panākumi tiks saglabāti.

Spēles funkcijas Blocky Farm

Pirmo reizi, nonākot lauksaimniecības zemju atklātajās vietās, iesācēju sagaidīs palīgs, viņi izrādīsies diezgan saprātīga cūka. Šis personāžs pateiks spēlētājam par galvenajām funkcijām un spēles izvēlni. Viņš piedāvās iegādāties pirmo lauku un palīdzēs jums atrast autobusa pieturu, kas dosies uz tuvāko pilsētu. Tur tas pats kuilis iepazīstinās spēlētāju ar sēklu pārdevēju un izskaidros, kā veikt pirkumus. Neliels treniņš ātri beigsies, un spēlētājs pats paliks boss.

Kad jūs progresējat caur līmeņiem iPlayer Blocky fermā (Minecraft fermā), spēlētājs pavērs jaunas iespējas, piemēram, otrajā līmenī jūs jau varat uzcelt māju, pēc tam sākt liellopu audzēšanu un galu galā sākt būvēt ražošanas telpas. Pirmais būs majonēzes ražošana, pēc tam uzņēmējs izgatavos visu veidu produktus no piena, gaļas un kažokzvēru vilnas. Atverot mežizstrādi, jūs varat vēl vairāk paplašināt produktu klāstu un organizēt celtniecības materiālu, konteineru vai suvenīru ražošanu. Autori pārliecinājās, ka spēlētāju uzdevumu bija pārpilnībā. Lai pabeigtu uzdevumus, lietotāji saņems pieredzes zvaigznes, tas palīdzēs pāriet uz nākamo līmeni un naudas balvu. Īpašu uzdevumu veikšana ļaus iegūt retus dzīvniekus un unikālus dekoru priekšmetus.

spēli Blocky Farm ir daudz interesantāk spēlēt ar draugiem, jūs varat apvienoties ar viņiem ģildēs, slēgt tirdzniecības līgumus vai lūgt palīdzību, ja ir pienācis grūts laiks. Izvēlnei ir poga ar pastkasti, ar kuras palīdzību spēlētāji var sūtīt ziņojumus viens otram un saņemt jaunumus no izstrādātājiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more