Grāmatzīmes

Black Faith: Forsaken

Citi nosaukumi:

Bleak Faith Forsaken ir labs RPG, ko varat spēlēt datorā. Spēlei ir skaista grafika drūmā stilā. Balss spēle tiek veikta profesionālā līmenī, muzikālais pavadījums ir izvēlēts tā, lai tas atbilstu spēles kopējai atmosfērai.

Spēlē jūs iegūsit iespēju kļūt par vienu no post-apokaliptiskās pasaules iemītniekiem.

Galvenajam varonim būs daudz grūtību:

  • Izpētiet plašos plašumus
  • Pārvariet šķēršļus upju un akmeņu veidā
  • Cīņa pret daudziem ienaidniekiem
  • Attīstiet sava varoņa prasmes

Šis ir tikai neliels saraksts ar lietām, kuras jūs darīsit. Spēlēt Bleak Faith Forsaken būs interesanti visiem RPG žanra cienītājiem.

Izveidojiet tēlu un izvēlieties atbilstošo klasi pirms spēles sākšanas. Uztveriet to nopietni, jo ne visu var mainīt spēles gaitā, un, ja izrādīsies, ka esat kļūdījies ar izvēli, jums būs jāsāk no jauna.

Vadības nav pārāk sarežģītas, taču labāk neizlaist pamācību, it īpaši, ja reti spēlējat šī žanra spēles. Kad esat iemācījušies mijiedarboties ar varoni, varat sākt fragmentu.

Milzīgas atvērtas pasaules ar daudzām slēptām vietām izpēte prasīs ilgu laiku. Ceļojot jums būs iespēja apbrīnot skaistas ainavas, taču neaizmirstiet par briesmām, kas jūs gaida.

Kaujas sistēma ir sarežģīta un ļauj kombinēt dažāda veida uzbrukumus un triecienus. Tas, kādā stilā varonis cīnīsies, ir atkarīgs no jums. Līdz ar pieredzes apgūšanu būs iespēja izvēlēties izvēlētajam stilam piemērotas prasmes un tās pilnveidot.

Katrs cīņās iegūtais līmenis padarīs galveno varoni nedaudz spēcīgāku.

Pieejamo ieroču arsenāls ir iespaidīgs.

Lietošana:

  1. Zobeni
  2. Spears
  3. Ases
  4. dunči

Vai nogalini ienaidniekus no tālienes ar izmestiem ieročiem. Izvēli izdarīt nebūs viegli, katram ieroča veidam ir savas priekšrocības un trūkumi.

Spēlē ir liels skaits dažādu pretinieku, un tie visi ir ļoti bīstami. Lielākās briesmas rada priekšnieki. Tie ir ļoti spēcīgi cīnītāji, kurus uzvarēt būs daudz grūtāk. Ne vienmēr šādas cīņas izdodas izturēt ar pirmo reizi, un tāpēc neaizmirstiet biežāk saglabāt spēli. Pieredze un iegūtās trofejas, uzvarot šos pretiniekus, ir daudz lielākas un vērtīgākas. Tiešā taktika nav pati pareizākā. Mēģiniet izmantot viltību kaujas laukā, un tad jūs varēsiet uzvarēt jebkuru ienaidnieku. Ja jūsu rakstura līmenis ir daudz augstāks, jūs varat vienkārši samazināt ienaidniekus. Ja neizdodas uzvarēt pirmajā reizē, nākamreiz, kad mēģināsit, labāk ir izmēģināt citu cīņas stilu un iepriekš pārdomāt kaujas stratēģiju.

Mūzika ir labi izvēlēta, tā paaugstina morāli un padara cīņas dinamiskākas.

Izklaidējieties spēlē. Izpētiet izzūdošas civilizācijas paliekas un piedalieties jauna laikmeta radīšanā.

Bleak Faith Forsaken bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai palīdzētu fantāzijas pasaulei un tās iedzīvotājiem pārdzīvot grūtos laikus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more