Grāmatzīmes

Asmeņu mednieks

Citi nosaukumi: Asmeņu mednieks

Blade Hunter spēle: notikumi no fantastikas jomas.

Skaņas spēle Blade Hunter ir RPG cīņas spēle, un tā ir paredzēta spēlētājiem, kuri ir iemīlējušies ar fantāziju, kur var sagaidīt, ka viņi sastapsies ar pūķiem, burvjiem, akmens golemiem.

Žanra fani jau ir sākuši spēlēt Blade Hunter, pētot pasakaino zemju plašumus, lai kur tie atrastos. Šīs nezināmās valsts vēsture līdz galam ir mainīga un neskaidra. Mēs tikai zinām, ka labo un ļauno spēku karš to nenonāk. Kad dievi iepazīstināja ar Gaismas un Tumšajiem zobeniem, kuriem bija nepārspējama vara, bet pasaules malas bija sadalītas septiņās daļās. Viņi joprojām baidās no tumsas atbalstītājiem, bet ne vairāk.

Light spēja nozagt tumšo lāpstiņu un slēpa augstā kalnā. Jau kādu laiku tas radīja labas izredzes konfrontācijā, bet ienaidnieks atrada veidu, kā atgriezt savu ieroci, un tagad pasauli atkal draud iegremdēšana mūžīgā haosā un tumsā.

Vai gaismas atbalstītāji spēj uzvarēt gaidāmajā cīņā, vai arī tie ir domāti, lai nomirst nevienlīdzīgā cīņā? No jūsu darbībām atkarīgs no tā, kas būs stāsta turpinājums. Drosmīgs spēlēt spēli Blade Hunter, atspoguļojot daudzu ienaidnieku spēku uzbrukumus.

Prezentē galvenos spēles mirkļus.

Ar lielākā daļa 2D cīņu, šis produkts izskatās spilgts, burvīgs, ar dinamiski attīstītu sižetu un krāsainiem īpašiem efektiem. Grafika ir pienācīga, un jūs pat varat redzēt atsevišķus attēla datus. Kas attiecas uz kustībām, tās notiek divos virzienos pa kreisi / pa labi.

Katrs spēlētājs gaida Blade Hunter reģistrāciju, pēc kura viņš izvēlas un kontrolē savu raksturu. Piedalīties cīņās būs pastāvīgi, lai nodrošinātu karjeras izaugsmi. Kaujas nenotiek automātiski, bet ar tiešu līdzdalību, tāpēc iemācieties ātri meklēt, izmantojot taustiņus, lai padarītu kombinācijas laicīgi, lai iegūtu vislabāko rezultātu.

Katra cīņa, tas ir kaut kas pārsteidzošs - īsts šovs. Kad jūs iesūcaties vērpšanas bumbā, jūs varat viegli nomirt vai samazināt spēles punktus, atkarībā no varoņa talantiem un jūsu veiklības, jo iesācējs var uzvarēt kapteini.

Kvestov daudz, un ikviens piedāvā, lai saglabātu orakulu; iznīcināt pūķus ar mežacūkām un citiem monstriem; aizsargāt mežus, alas un salas. Kad uzdevums ir pabeigts, zvaigznes sadalījums parādīs jūsu progresu trīs pozīcijās:

  • Combo
  • Kaujas stils
  • Passing time

Novērtē krītošo krūtīm, paņemot kritušo zeltu un prēmijas. Vairāk pabeigtu uzdevumu rada pieredze, un viņš palīdz palielināt talantu līmeni un iegūt papildu.

No katram varonim atbilstoši viņa spējām.

Tagad iPlayer biedri Blade Hunter var izvēlēties no četriem varoņiem, bet tikai nesen bija tikai trīs:

  • Rogue - diezgan slidena veida, un ir grūti iekļūt viņa domas. Viņš ir viltīgs pretinieks un gudrs negods, bet, ja viņš deva vārdu, lai pabeigtu misiju, viņš noteikti to darīs.
  • Bruņinieks ir uzticams ieroču partneris. Viņa pieredze un atbildība nodrošina uzvaru pat īpaši spēcīgu ienaidnieku vidē.
  • Valkyrie - aust ilūzijas burvestību un mākoņos ienaidnieka domas, piespiežot viņu ticēt neeksistējošajai. Viņa ir bīstama un burvīga, un ne visi var sacensties ar viņu kaujas laukā.
  • Mechanik - jauns Trīsvienības uzņēmumam, un tāpēc ir pašpietiekams un pašpārliecināts. Viņa spēks ir pārsteidzošs, jo viņš ir bruņots ar milzīgu āmuru, kas izraisa neatgriezenisku kaitējumu ienaidnieka nometnei.

Izmantojiet Blade Hunter pieejamo spēļu pieredzi, lai uzvarētu cīņās un karā. Pievienojies ģildēm, medību priekšniekiem, palīdziet viens otram ar resursiem un pieredzi, piedalieties PvP cīņās.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more