Grāmatzīmes

Asmens un burvība

Citi nosaukumi:

Blade and Sorcery ir spēle, kuru varat spēlēt, ja jums ir virtuālās realitātes ķivere un esat vecāks par 16 gadiem. Grafika spēlē ir izcila, lai gan par to ir grūti spriest parastajā izpratnē, jo tā ir apjomīga un ir iespēja spēlēt tikai tad, ja ir atbilstošs aprīkojums. Muzikālais aranžējums lieliski papildina katras vietas atmosfēru.

Pirms spēlējat Blade and Sorcery, izveidojiet iemiesojumu, izvēlieties savu dzimumu un izskatu.

Tavs uzdevums šajā spēlē ir iznīcināt ienaidniekus virtuālajā pasaulē, izmantojot visu dažādu ieroču arsenālu.

 • Zobeni
 • dunči
 • Ases
 • klubi
 • klubi
 • Āmuri
 • Loki
 • Berdiši
 • Spears
 • Personāls
 • Vairogi

dažādu veidu eksotiski ieroči, sākot no slepkavu stila asmeņiem līdz gaismas zobeniem.

Vairāku veidu maģija.

Šis nav visdetalizētākais visu spēlē pieejamo arsenālu saraksts. Turklāt jūs varat cīnīties ar kailām rokām vai pat izmantot to kā nūju saviem pretiniekiem.

Ir grūtības izvēlēties, vissarežģītākajā režīmā ir daudz ienaidnieku un viņi uzbrūk no visām pusēm.

Var teikt, ka šī ir progresīva arēna, kurā jūs esat gladiators un cīnāties pret pretinieku pūļiem. Cīņu laikā nogurums krājas, jo visas kustības jāveic pašam, nevis tikai jāspiež pogas. Simulēšanai varat izmantot pat improvizētus priekšmetus, taču esiet uzmanīgi, lai nesabojātu mēbeles un apkārtējos cilvēkus.

Magic var izmantot, lai trāpītu ienaidniekiem, vai ieročus var uzlādēt ar maģiju, lai radītu papildu bojājumus. Vienlaicīgi iespējams izmantot vairākus maģijas veidus, piemēram, ar labo roku mest ugunsbumbiņas, bet ar kreiso roku sist ienaidniekiem ar elektrību.

Spēle nav piemērota bērniem vai jutīgiem cilvēkiem, jo tajā ir diezgan vardarbīgas ainas ar ekstremitāšu amputāciju un galvas nogriešanu.

Pirms kaujas jūs izvēlaties vietu, kur spēlē ir diezgan daudz, un palaižat vilni pēc sērijas numura. Ar katru nākamo vilni grūtības palielināsies. Cīņas laikā jūs varat papildināt dzīvības punktus, izdzerot īpašu dziru no kolbas. Izvēlieties ieroci vai paņemiet to uz stenda tieši pirms kaujas. Ir iespējams izmantot no ienaidniekiem atņemtos ieročus. Ir daudz iespēju, pat noķerta bultiņa šajā spēlē palīdzēs iznīdēt uzbrucējus.

Ienaidnieki parādās burtiski no visām pusēm. Reizēm var redzēt viņu tuvošanos, un reizēm pagriež muguru uz otru pusi, un tev jau tiek iesperts pa muguru. Loka šāvēji rada lielas briesmas, ja viņi ir vairāki uzreiz, šajos gadījumos vairogi palīdz labi aizsargāties.

Jebkuru ieroci, pat divu roku ieročus, var turēt ar vienu roku, taču šajā gadījumā virtuālajā pasaulē jūsu uzbrukumi ir ļoti lēni, un ienaidnieki var viegli no tiem izvairīties vai tos atvairīt.

Ja jums nav paveicies un jūs cīņas laikā nometāt ieroci vai iemetāt to, nekautrējieties. Jūs varat to viegli atgriezt rokā ar domu spēku. Arī ienaidnieku ķermeņi var tikt pacelti un izmesti kā šāviņi tādā pašā veidā.

Bezmaksas lejupielādējiet Blade and Sorcery uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Ja vēlaties atbrīvoties no garlaicīgas rutīnas, sagriežot ienaidniekus gabalos, šī spēle ir tā, kas jums ir nepieciešams! Taču iepriekš iegādājieties virtuālās realitātes ķiveri, pretējā gadījumā nekas nedarbosies.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more