Grāmatzīmes

Melns City

Citi nosaukumi: Melns Town

Black City internetā - bezmaksas multiplayer lomu spēle, kas ir noteikts post-apocalyptic pasaulē, stilā kiberpanku. Melns Town online jums pastāstīs par pasauli, kas izdzīvoja sprādziena par supernovas bumbu. Applūst tās jomas, kas izdzīvoja. Cilvēki jau sen dzīvoja patversmēs, tad roboti sāka būvēt jaunas pilsētas. Daži teleportēts uz šīm pilsētām cilvēki, daži nolēma būvēt savu.

Online spēles Black Town ir optimizēts Internet Explorer 6 pārlūku. 0, lai izstrādātāji negarantē pareizu spēli citās pārlūkprogrammās. Daži papildu programmu, lai instalētu šo spēli nav nepieciešams lejupielādēt.

Pievienojies Black City spēle aizņem maz laika un aizved jūs uz post-apocalyptic pilsētu. Līdz Melnajai pilsētas pieprasīts ievadīt

- Atļauja - lietotāja vārds vēlēšanās

- Niks - lai parādītu spēlē ar tādu pašu nosaukumu, jūs zināt visus spēlētājus,

- Parole, to atkārtot,

- E-pasts,

- Kodu no attēla.

Tātad, jums ir pieņemt lietotāja līgumu un izlasīt noteikumus. Neaizmirstiet iekļaut atbilstošo lodziņu, vai vēlaties nākt jums vēstuli no projekta administrēšanu un citiem spēlētājiem. Melns City Online reģistrācija beidzas, kad jūs apstiprināt savu dalību spēlē, noklikšķinot uz atbilstošās saites e-pastu, kas nāk uz jūsu norādīto e-pasta adresi.

Black City online spēle piedāvā jums izveidot savu raksturu, ar šiem sākotnējiem raksturlielumiem:

- Force

- Izturība

- Izlūkošana,

- Veicas

- Agility.

Šīs īpašības palielinās atkarībā no pieredzes, ka jums iegūt. Tikai pieredze būs atkarīgs no tā, kā augt savu raksturu līmenī. Raksturlielumi arī ietekmē to, cik daudz munīcijas var nodot savu raksturu, kāda viņa trieciena spēku un sakaut ienaidnieku.

Kaujas laikā, kad jūs spēlēt spēli online Black City, par dažādām pretinieka ķermeņa parādīsies skaitļus. Šie skaitļi rāda procentuālo iznīcināšanas, kas jums nodarīt to, kā arī varbūtību hitting. Protams, šie skaitļi nav ņemts vērā fakts, ka ienaidnieks var izmantot, lai izvairīties vai pretuzbrukumā. Šim, jums būs iznīcināt savu pretinieku ar gredzenu, jūs nopelnīt prēmijas un naudas balvas. Trieciens pa galvu dod dubultu uzvaru.

Online spēles Black City ir trīs veidu kaujas atkarībā no attāluma

- Ja jūsu pretinieks parādās dūre, tas Dogfight,

- Nazis - cīnīties tuvcīņa ierocis

- Gun - pistole cīņa, kas ietekmē attālumu.

Kad jūs spēlēt spēli online Black City un klīst pamatojumu, tad kamēr jūsu raksturs var būt trīs režīmi:

- Aggressive (sarkans), kas nozīmē, ka jūs vēlaties, lai cīnītos ar visiem, kas tiksies un būs uzbrukums bez brīdinājuma

- Normal (dzeltena), citiem tas nozīmē, ka jūs aizstāvēt, un, reizēm, var uzbrukt šis režīms ir iespējots pēc noklusējuma

- Peaceful (zaļš) neļauj gaidīt pretinieka kārtas un doties tālāk par savu biznesu.

Black City tiešsaistes spēli domā, ka tu zaudējis cīņu, ja brīdī, kad jūs palaist to hit punktus, vai, ja jūs soli uz pēdējo šūnu gredzenu.

Kad esat spēlē Melnajā City, galvenās cīņas būs par īpašu gredzenu. Tās ir šādas sugas

- Duelis, kuras laikā jums būs iespēja cīnīties ar kādu citu spēlētāju vai pret mākslīgo intelektu, ja jūs neesat gatavi cīnīties tur,

- Viens pret visiem - spēlētājiem, ar lielāku pieredzi, jūs esat pret

- Team Battle - pieteikums šajā cīņā iepriekš apkalpo divas grupas dalībniekiem,

- Haoss - katrs pats par sevi, bez jebkādiem ierobežojumiem līmenī cīņas, ilgst tik ilgi, kamēr būs viens uzvarētājs.

Kad jūs spēlēt Melnajā City, jūs varat nokļūt pasaulē nākotnē un kļūt par spēcīgāko cīnītājs, kas tur.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more