Grāmatzīmes

BlackShot

Citi nosaukumi: BlackShot

BlackShot spēle ar nežēlīgiem noteikumiem, kas ir rakstīts stila šāvēja. In BlackShot tiešsaistes algotņu rakstzīmes darīt visu, lai sasniegtu savu mērķi.

BlackShot Online spēle aizvedīs jūs atpakaļ laikā, kad pasaule būs valda haoss, visas valstis cīnīsies par resursiem.

Jums veiks dažādas misijas, uzlabo prasmes savu varoni. Jūsu pienākums ir padarīt savu vārdu spēli. In BlackShot jūs varat spēlēt par brīvu, vienīgā lieta, kas jums būs iespēja tērēt naudu par ieročiem un citām iekārtām.

Lai spēlētu BlackShot jums šādas sistēmas iestatījumus jūsu datoru vai klēpjdatoru

Procesors: Intel Pentium, 2 GHz

Video: 256 MB

Atmiņa: 512 MB

Internets: ātrgaitas savienojums.

Reģistrēties BlackShot veikta oficiālajā mājas spēli. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams:

1) doties uz oficiālo mājas spēli.

2) , noklikšķiniet uz saites «Dziedi tagad».

3) Ievadiet lietotājvārdu - unikāls nosaukums, ar kuru jums tiks spēlē.

4) Invent un rakstīt paroli.

5) Atkārtojiet paroli.

6) nosūtīt e-pastu.

7) Izvēlieties no nolaižamā saraksta savas valsts.

8) Sastādiet kodu, kas redzams ekrānā.

9) Izvēlieties no nolaižamā saraksta slepeno jautājumu.

10) Uzrakstiet uz izvēlēto jautājumu.

11) Ja jūs vēlaties saņemt ziņojumus uz jūsu e-pastu par izmaiņām spēlē, ielieciet ķeksīti attiecīgajā lodziņā.

12) Izlasiet licences līgumu par spēli, kā arī likt ķeksīti attiecīgajā lodziņā. Tas jums apliecināt, ka jūs piekrītat ar visiem spēles noteikumiem.

13) Tad noklikšķiniet « Sing līdz tagad ».

Tad jums ir dota piekļuve, lai lejupielādētu spēles BlackShot tiešsaistē.

BlackShot Online spēle sastāv no šādām algotņi

1) Travis Benner. Ir grūti iedomāties , piemēram, nedaudz Travis atteicās kaujas kara laikā in sākumā decembrī 2033. Tika pieņemts, audzēti un apmācīti un algotņi savos pazemes komandu posts . Travis izrādījās bīstamas elite. Pašlaik rezultātā komanda kaujā.

2) Vanessa Green. viņai tika nogalināti vecāki bez kodolbumbu laikā [ _25_] decembrī 2033 Vanessa sen iemācījušies kontroles aktivizēšanas , un tagad ir viena [_25_ ] rezultātā algotņi par kaujas .

3) Adam Garcia. Longtime veterāns nekas Adam nav redzējuši vai dzirdējuši . Teica pat , kad viņš armija nogalināja karavīrus cilvēka kloniem cīnoties pēdējās desmitgades laikā padarot to par vienu no visvairāk ievērotas algotņi šajā jomā. Merciless un bezbailīgs ir pieredzējis cīnītājs ir force majeure .

4) Kathy Finn. Viņa sieva bijušā algotņu daudzajiem slodzes piedzīvoja kaujas laukā. Bet, kad viņas vīrs tika nogalināts aizstāvot tas no kodolieroču iznīcināšanu, tas Sieviete nolēma veikt savu dedzināšana naidu, un doties uz kaujas. Viņas dzīves vēsturi pārējais ir kluss.

Pasaules kara vienmēr ir bijis grūts, cilvēki ir zaudējuši tuviniekus, devās uz priekšu. Tagad jums ir iespēja sajust tiny šajās dienās, kad galvenais bija, lai izdzīvotu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more