Grāmatzīmes

Blacklight Retribution

Citi nosaukumi: Blacklight Retribution

Spēle filtri sodīšanu, ir masveidā multiplayer online spēle izstrādāta PC. Šajā spēlē jums būs spēlēt pirmās personas.

Angliski iet citu valodu pēc savas izvēles, ar noteikumu, tiešsaistes spēlē filtri atriebības reģistrāciju. Lai reģistrētos jums ir jānorāda:

1) savu lietotāja vārdu un e-pasta adresi.

2) , parole un kodu, kas redzams attēlā.

Play spēli filtri atriebības Jūs izpildot šādas rakstzīmes:

1. Grendel raksturo milzīgs arsenāls ieroču , tostarp trīs nāves , un viens [ _19_] punktu destruktīvu aprīkojumu. Ir arī smago bruņas . Izbaudiet visas spējas, jūs varat tikai Grendel trīsdesmitajā līmeni.

2. M. Nodrošina laba aizsardzība ar precīzu ieroču tuvienes un tālienes diapazonā. Viens no visvairāk unikālo iezīmes MARS ir viņa ļoti augsts bruņas , kas nodrošina 25% bojājumu samazināšanu. Mars ir arī Vidējais un izturību braukšanas ātrums , bet lieljaudas bruņas.

3. Viper ir vēl , ātrākais un visvairāk veikls varonis. Viņiem ir dažādas ieroču tuvcīņas. Viper ir pirmais varonis , kas tiks izlaists ar nazi kā standartu.

4. Hercogiene ir specializēta snaiperis visas kaujas situācijās. Tas ir aprīkots ar šauteņu un revolverī aizdedzinošajām, kas var veikt ienaidnieks sekundēs. Duchess ziedoja savu kreiso roku uz robotu roku.

5. Deacon - ar lietotājs štancēšana manipulatoru viņš var rīkoties precizitāte pat bīstama darbavietu. Tā ir pilnīgi unikāls izskats nekā jebkurš citi aģents spēlē.

6. C. Karalis - ar segvārdu "Lilith" - pieredzējis pilots. Tās mērķis ir cīņa, un viņai ir trīs granātas atbalstu. Lilith ir ļoti smags trieciens, un pēc tam, kad ir grūti izdzīvot.

7. Par ' Corner. Viņš vienmēr ir par aizsargu, un to var vadīt jebkuru ienaidnieku slazdā.

8. B. Hinds - šis ārsts. Pārvietojas lielā ātrumā un var palielināt veselību, bet nav bruņas. Izmanto ārstējošie priekšmeti un šautene.

9. J. Haussen - tas snaiperis, kuram ir laba izturība.

10. A. Hernandez - ir augsts veselības un bruņas līdz ātrumu. Izmanto čūla inžektoru un cīņa - bise .

11. M. Akimoto - Pilot nēsā uzvalku un pirmās klases speciālistu.

In tiešsaistes spēle spēlēt filtri atriebības jūs mainīt izskatu jūsu raksturu. Tas viss tiek darīts tikai pēc jūsu pieprasījuma.

Lūk, filtri sodīšanu tiešsaistē, jūs redzēsiet sīva cīņas, bet neticami liels grafikas, jo tas izskatās diezgan reāli.

Spēle ir īpaša funkcija, kas ļauj jums redzēt ienaidnieks caur sienu.

Play spēli filtri atriebības bezmaksas, kļūst pagājis no misijas maksimālu baudu.

Veiksmi spēlē filtri atriebības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more