Grāmatzīmes

Melna lode

Citi nosaukumi: Melna bullet, melna bullet

Black Bullet spēle no karavīra līdz tiesnesim.

Melnā bullet spēle pievērsīsies visiem ieroču, taktisko cīņu un izdzīvošanas mīļotājiem, kas atrodas zem lodes. Multiplayer šāvēja darbojas tieši pārlūkprogrammā un neprasa lejupielādēt klienta programmu, neskatoties uz to, tā ir ļoti skaista, skaidri izsekojama grafika un lielisks specefekts.

Game notikumi spēlētāji redz no pirmās personas, tas dod realitāti tam, kas notiek datora monitorā, un brīnišķīgā balss, kas darbojas visām darbībām un kadriem, patiešām rada virtuālo pasauli. Kā tāds, šajā spēlē esošā zemes gabala nav, šeit viss ir tikai izvēloties konflikta pusi, un jūs varat nekavējoties sākt cīņu pret kristībām. Black Bullet ir pieci spēļu režīmi, spēle sāksies ar nelielu apmācību, kur nepieredzējušie lietotāji iepazīsies ar rakstzīmju pārvaldību un galvenajām izvēlnes funkcijām, spēlētājam tiek dotas turpmākas darbības, viņš var:

  • Pievienojieties aliansei un izstrādājiet komandu cīņas cīņās starp dažādām grupām;
  • Lai piedalītos uzbrukumā, mēģinot atbrīvot stratēģiskos objektus no ienaidnieka spēkiem,
  • Neatkarīgi ieejiet kaujas laukā brīvā režīmā un iegūstiet kaujas pieredzi, iznīcinot ienaidnieku;
  • Konkursa režīms ietver kaut ko līdzīgu asiņainam sportam, kas ir pieejams jebkurā līmenī.
  • Katru dienu tiek atvērts kāpņu režīms, kurā spēlētāji var ieiet reitinga cīņā.

Play Black Bullet spēle ir īsts pārbaudījums aizraujošiem meklētājiem, viņu varonis sāksies kā vienkāršs karavīrs ar viszemāko veiktspēju un aprīkojumu, un viņš var pabeigt pilnībā bruņotu ar tiesneša rangu simtdaļīgā rakstura sūknēšanas līmenī.

Funkcijas spēles Black Bullet.

Spēle ir ļoti populāra, neskatoties uz to, ka tā tika publicēta ne tik sen. Vairāk nekā 100 tūkstoši lietotāju jau ir izvēlējušies drosmīgo karavīru ceļu, kas padara spēli daudz interesantāku, jo jūs varat apvienot un cīnīties ar reāliem cilvēkiem, nevis ar autoru rakstītiem botiem. Lai pievienotos Black Bullet reģistrācijai, ir nepieciešama procedūra, bet tas nav ilgāks par minūti. Šis process ir nepieciešams, lai visi sasniegumi un feats tiktu saglabāti spēlētājam katrā ierakstā.

Papildus dažādiem režīmiem spēlē ir liels skaits kaujas vietu, vairāk nekā trīsdesmit. Katrai kartei ir nepieciešams spēlētājs vai dažādas taktikas komanda, kaut kur labāk iebrukt ienaidnieku un piesaistīt viņu nāvīga slazdā. Citā kartē visatbilstošākā stratēģija būs slēpt no acīm ar snaipera šauteni, un vispirms iznīcināt lielāko daļu ienaidnieku no slepenas slēptuves, lai pēc tam ieietu atklātā cīņā, nomainot kluso ieroci ātrā ugunsgrēkā mašīna. Vietas ir ļoti atšķirīgas viena no otras, ir atvērta teritorija, pamestas noliktavas un slēgtas telpas ar šaurām ejām, kur grupa nav piemērota.

Jūs varat pelnīt spēļu naudu un pieredzi vairākos veidos, Black Bullet jūs varat spēlēt pats vai draugu uzņēmumā, vienkārši izvēloties karti, režīmu un kaujas, vai arī varat izpildīt uzdevumus no izstrādātājiem, gan plānotajiem, gan laika ziņā. ierobežots, jo viņu spēlētāji saņem vērtīgas balvas, spēļu rīkus, augstākās kvalitātes aprīkojumu un spēcīgus ieročus.

Starp citu, iPlayer Black Bullet ieroču izvēle ir ļoti daudzveidīga, dažādu marku pistoles, snaipera un uzbrukuma šautenes, uzbrukuma šautenes ar dažādiem nāvējošiem spēkiem un kārtridžu skaits, granātas. Visiem šaujamieročiem ir nepieciešamas kārtridži, nažiem nav nepieciešamas lodes, un tās nerada troksni, tāpēc tās arsenālā nevajadzētu atstāt novārtā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more