Grāmatzīmes

Oligarhs

Citi nosaukumi: Biz magnāts

spēles Oligarhu (Biz Tycoon) virtuālajiem uzņēmējiem.

Kapitāla pasaule, naudas pelnītāji, pieredzējuši ekonomisti, pieredzējuši uzņēmēji ir kļuvusi pieejama visiem. Spēle Oligarhs ir uz pārlūku balstīta ekonomikas stratēģija, kas tiek parādīta galvenajās pasaules valodās, lai spēlētāji varētu brīvi komunicēt, veidojot savu impēriju.

spēles procesu pavada stilīgi jaunieši, viņi ir kompetenti sekretāri, jauni jomas speciālisti un tie, kuri ir gatavi kļūt par jūsu uzņēmuma daļu. Jūs spēlējat Oligarhu, darot:

    Sava biznesa veidošana un attīstība Darbinieku vervēšana un apmācība
  • Meklēšana biznesa partneriem
  • Konkurence pasaules tirgū

meklē vietu biznesa tirgū.

No brīža, kad sākat spēlēt spēli Oligarhs, jums jau būs sākuma kapitāls. Tas patiesībā ir lieliski, jo bez tā jums būs jāpavada ilgs laiks, mēģinot nopelnīt pienācīgu summu, lai nopirktu savu pirmo celtniecības bloku. Bet līdz tam brīdim jums ir jāsvīst dažādu preču pirkšanas un pārdošanas tirgū, lai palielinātu uzņēmuma produktivitāti veiksmīgos darījumos.

spēlētāju var izvēlēties no 9 virzieniem, kuros viņiem ir interesantāk attīstīties. Lai gan jau tika teikts, ka jums ir sākuma kapitāls, jūsu stāvoklis ir nestabils un trausls. Uzņēmums nesniedz tik lielu peļņu, lai nekavējoties censtos iegādāties kaut ko nopietnu. Lai paaugstinātu biznesu līdz vidējam līmenim un pēc tam vēl augstākam, ir nepieciešama virkne veiksmīgu darbību.

Izmantojiet pieejamos finanšu tirgus mehānismus, pērciet un pārdodiet, parakstiet līgumus, pieņemiet darbā labākos speciālistus, apmāciet savus darbiniekus, vērojiet akciju cenu izmaiņas, ražojiet lētāk un pārdodiet dārgāk. Tirdzniecības mehānisms ir diezgan sarežģīts, bet, ja jūs spējat tam pielāgoties, izstrādāt savu efektīvo plānu un pārspēt konkurenci, jūs kļūsit par vadītāju.

Katrai mazai lietai ir nozīme.

Pat lielākais bizness ir trausla lieta, kurai jāpievērš pastāvīga uzmanība. Jums pastāvīgi jādomā par desmitiem iespējamo notikumu attīstības scenāriju, tūkstoš neparedzētu negadījumu, jāatrod pareizie no miljoniem, jāmeklē izejas no krīzes un sarežģītām situācijām un vienlaikus jāveic neskaitāmas dažādas lietas.

jūsu padotajiem ir nepieciešama vadība, bet, ja jūs varat izaugt kompetenti vadītāji, kuri var pieņemt atbildīgus lēmumus, tas jūs ievērojami atvieglos un palīdzēs tuvināties mērķim. Jūs varat mainīt darbinieku algas līmeni atkarībā no viņu panākumiem.

Oligarhu simulatorā reģistrācija būs finanšu nobriešanas sākums, un, ja smagi studēsit, varat apgūt noderīgas nodarbības. Spēle ir vērsta uz finanšu uzkrāšanu, bet patīkami atšķaidītu ar pilsētas struktūru celtniecību, no kurām ir 18, piemēram, slimnīcas, autostāvvietas, ūdens atrakciju parks, sacīkšu trase, golfa laukums.

Katra ēka palielinās jūsu ienesīgo zemi, piesaistīs jaunus patērētājus un sniegs vairāk labumu. Bet lielāko peļņu iPlayer Oligarch iegūst no veikaliem, un tiem jāpievērš īpaša uzmanība. Izvēlieties pareizo atrašanās vietu saviem uzņēmumiem un neaizmirstiet par plašsaziņas līdzekļiem, kas reklamēs jūs.

nokārtojot līmeni, jūs saņemat jaunas privilēģijas. Pēc piektdienas jūs apbalvos ar jauniem uzdevumiem, noderīgiem bonusiem un iespēju organizēt savu ģildi. Pēc astotā jūs varat iesaistīties investīcijās, izstrādājot preču piegādes maršrutus 36 dažādos virzienos. Ja esat gatavs pārvērsties par biznesa haizivi, laipni lūdzam Tycoon spēlē, kurā uzvarēja daudzi spēlētāji.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more