Grāmatzīmes

Kaujas Heroes

Citi nosaukumi: Kaujas Heroes

Battle Heroes - bezmaksas pārlūku spēles. Varoņi kaujas spēli, ko izstrādājusi gliemezis spēles, un ieguldīja tajā visu spēku un dvēseli katru pusi. Šeit ieviest sevi kā varonis, bet ir pārstāvis jebkuru rasi. Nav brīnums, ka spēle ir šāds nosaukums. Vispār, jums vajadzētu justies visu pats.

Pirms uzsākt faktisko spēle, mēs iesakām, lai meklētu internetā Battle Heroes video un apskatīt to, un izlasot citu pārskatīšanu, kas iesniegta. Tad jūs varat pāriet uz vietas un bezmaksas lejupielādēt Battle Heroes.

Tas ir, cik ātri jūs uz priekšu pasaulē fiction. Spēle Battle Heroes Jūs varēsiet spēlēt vārdā raksturu rases, ka esat izvēlējies. Un šeit viņi pārstāvēja tikai četri

• Cilvēki,

• elfi,

• Barbara;

• necromancers.

Cilvēki - ir vidējais parametriem, bet viņiem ir spēcīgs armija uzlabotas. Tiek uzskatīts, ka cilvēki ir labākais un noderīgas iemaņas. Elaziya viņu valstība.

Elfi - attīstītās prasmes un uzbrukuma ātrumu. ņemot dažus ieročus var apmācīt to izmantošanu. Veido valsts Welling.

Barbara - pārstāvji fiziski spēcīgākais skrējiens. Varoņi ir augstākais dzīvotspēju un uzbrukums. Agrāk cilvēki bija sabiedrotie. Tagad atsevišķu valsts.

Necromancers - pārstāvji no undead, vislielākie burvji. Pārstāvjiem lēti un ir lieli krājumi veselību, un ir lieliskas zināšanas par uzbrukumu. Katru dienu vajag svaigu gaļu - uzbrukt cilvēkiem.

Pēc izvēles raksturu, nav svarīgi, kāda rase viņam pieder, jūs atjaunojam savu izvēlēto atslēga. Nākotnē, tas ir jūsu māja, pils un svarīgākā vieta spēlē. Jums ir, lai aizsargātu pils ar visiem līdzekļiem. Līdz brīdim, kad jūs uzvarēt citas cietokšņi, un lolot tos un vēl nomodā. Bet tur ir arī vissvarīgākais ēka - Capitol - paceļot savu līmeni, jūs varat uzlabot citas ēkas.

Arī no sākuma jums iet testa uzdevumi iesācējiem, kuri jau ir, lai parādītu jums nozīmi spēlē. Un rakstīt ir daudz pieredzes, jūs atradīsiet risinājumu dažas problēmas uzdevumiem, protams sākumā spēle.

Visā spēli, jums ir arī savākt svarīgu četru veidu resursi: koksne, rūdas, sēra un kristāliem. Spēles laikā jūs atradīsiet dažas vietas kartē ar lielu noguldījumu resursus. Un tie būs pastāvīgi jābūt rīcībā.

Cīņas notiks pakāpeniski, soli pa solim. Ir arī automātiskā režīmā cīņas. Tas ilgst apmēram 3 minūtes - 4. Bet šajā laikā jūs varat veikt savu uzņēmējdarbību vai vienkārši atpūsties.

Play Game Kaujas varoņi ir diezgan interesants, it īpaši, ja jums nav aizmirsis uzaicināt savus draugus. Un, lai padarītu spēli vēl gaišāku un vairāk aizraujošu.

Grafikas spēle, lai gan ne no augstākās kvalitātes, bet izraisa tikai pozitīvas emocijas, vēlme spēlēt. Likties labs papildinājums pilnīgu priekšstatu par spēlēšanas

Spēle Battle Heroes Online dod jums iespēju justies kā varonis, sajust spēku, kas jums ir spējīgs. Tā kā pasteidzies ienirt pasaulē spēli kaujas varoņi.

Laimīgu tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more