Grāmatzīmes

BiteFight

Citi nosaukumi: BiteFight 1. Apgabals

BiteFight online - ir bezmaksas lomu pārlūka spēle saistīta ar žanra Ptg (periods laiks spēles), tas ir, spēle var izslēgt un izslēgt jebkurā laikā, un visi raksturā rīcība būs, ko veic noteiktā laikā. Tiešsaistes spēles BiteFight, runā par mūžīgo konfrontācija starp vampīriem un vilkačiem.

BiteFight online spēle nav nepieciešama klienta uzstādīšana un spēles ir pieejamas gandrīz jebkuru pārlūku.

Lai sāktu spēlēt spēli reģistrēt BiteFight: uz mājas lapā noklikšķiniet uz "Reģistrēties" nākamajā lapā, izvēlēties sev vienu no sacīkstēm (vampīriem vai vilkačiem, viņi kopā daudz neatšķiras, izņemot gan izskata un sacensību ikona ražo pārtiku). Nākamais, ieraksta reģistrācijas laukos Pilsēta (nosaukums), paroli un e-pastu. Pēc tam piekrītu noteikumiem pakalpojumu un informācijas aizsardzību, un ka BiteFight reģistrācija ir pabeigta, jūs varat sākt spēlēt.

Dodamies uz spēli, noklikšķiniet uz "Browse", Jūs varat veikt izmaiņas savā profilā (izvēlēties dzimumu un pielāgot izskatu), paskatās statistiku, kaujas uzlabojumi, iegūt talantu.

Katram no viņiem ir zināmas spējas: Spēks, Aizsardzības, Agility, izturības, Charisma, pieredzi un vitalitāti. Bez spējas, ir astoņi aspekti, kas raksturo būtību raksturu: Man, Zināšanas, pasūtīšana, Daba, zvērs, iznīcināšanu, haoss un sairšanas.

BiteFight online spēle ir tā dēvētās teritorijas - ir kristāla bumbas, kas var īslaicīgi uzlabot lietas. Efekts iedarbojas uz katru iekārtu, bet, ja jūs maināt ieročus darbības jomā laikā, efekts darbojas jauno ieroci. Ar palīdzību dažās jomās, jūs varat piekļūt talantu.

Play spēli tiešsaistē var BiteFight, iegādājoties uzcenojums (statuss Lord of Shadows). Sakarā ar šo statusu:

1) Nebūs trešās puses reklāmu plašsaziņas līdzekļos;

2) aktivizācija, Jūs saņemsiet dienas maksu zelta;

3) Divreiz reģenerācija rīcības punkti;

4) 50% vairāk rīcības punkti;

5) Izvērstā meklēšana pretinieki;

6) Statistika medības;

7) Papildu mikstūra 100% atgūt veselību;

8) Atsevišķi attēli rakstzīmes (mainīt savu dzimumu, ādas krāsas un acis, kā arī daudzi citi. uc )

9) 5 papildu mapes jūsu sistēmas ziņojumiem.

Play BiteFight dažādas lietas jūs varat iegādāties in-spēle valūtā: zelta (pamatvalūta) un ignitsit / kristāli (papildu valūtas par to, starp citu, jūs varat iegādāties statusu Kungu Shadows, 14 days/15 ignitsita). Ignitsity var iegādāties par "Real".

Ja jums ir vēlme mainīt rase to var izdarīt, izmantojot akmens reinkarnācijas (automātiski atstāt savu klanu, un, ja jūs esat radītājs klana, tas tiks noraidīts.) Nopirkt šis akmens var ignitsitov 50.

Visi darbības, tostarp cīņu notikt spēlē, izmantojot spēles īpašās tekstlodziņus. Spēlētāji neietekmē notikumu gaitu šajā spēlē, visi rezultāti tiek aprēķinātas automātiski un parādīts uz ekrāna.

Attiecībā uz pārtikas ražošanu un zelta (to var izmantot, lai sūknētu prasmes un uzlabot savu nometnē), jums būs nepieciešams doties medībās

Manhunt - šeit jums ir nepieciešams, lai palaistu apkārt meklē cilvēkus, lai iegūtu vēlamo pieredzi, zelta un ieguvi;

Medības pretējā sacensībām - šeit jums ir nepieciešams, lai uzbruktu spēlētājiem pretējā rases, kur uzvarētājs saņem zelta un pieredzi, un par zaudējumiem - tikai zaudēt zeltu.

Play spēli online BiteFight, pelnot spēle valūtas nepieciešamās lietas un prasmes var būt tādās vietās

Kapi - Jūs varat sūtīt savu raksturu strādāt uz laiku no 1 līdz 8 stundām, zelta un pieredzi

Cave - šeit jūs varat cīnīties dēmonus no 10 līdz 30 minūtes (ar piemaksu kontu - no 5 līdz 15 minūtēm), kas tiek atskaitīta no laika medību

Tirgus - šeit jūs varat ievietot savu stuff par pārdošanu un iegādāties tos no citiem spēlētājiem (tas ir vienīgais veids, kā nodot lietas spēlē). , Kas piedāvā pārdošanai vēlas maksāt nedaudz zelta

Krogs - šeit jūs varat veikt kvestu, viens no 4 līmeņiem (viegls, vidēji, grūti un ekspertu).

BiteFight Game 1. Apgabals ir daudz interesantu iezīmes. Piemēram: Jūs varat spēlēt BiteFight sazināties ar citiem spēlētājiem, izmantojot forumu, bet, ja jūs vēlaties, lai paplašinātu savas iespējas, jūs varat pievienoties klanam vai izveidot savu.

Kopumā spēle ir vērts pievērst uzmanību, un BiteFight reģistrācija atvērs durvis savā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more