Grāmatzīmes

Bioshock Infinite

Citi nosaukumi: Bioshock Infinite, bioshok

Spēle Bioshock Infinity ir ļoti interesanta datorspēle. Darbības šajā spēlē ir pirmā persona. Tā ir izstrādāta ar elementiem no zinātniskās fantastikas un steampunk.

Lejupielādēt Bioshock Infinity jūs varat no oficiālā mājas spēli, pirms iesniegšanas pieteikumu vietnes administratoriem. Lejupielādēt Bioshock Infinite var tikai pieauguši cilvēki, kas dzīvo atsevišķās jomās mūsu planētas.

Jūs varat redzēt pro spēle Bioshock Infinite video tiešsaistes spēles. Šajā video jūs varat iepazīties ar visiem iezīmes spēli: rakstzīmes, spēle, un citiem interesantiem faktiem par spēli.

Spēle Bioshock Infinite Jūs varat spēlēt šādas rakstzīmes:

1. Booker DeWitt ir varonis spēle. Viņš izskatās 38 gadu NIL, balts vīrietis. Pats par sevi tas nav sabiedrisks raksturs. Viņš pārstāv vienas puses tetovējums - simbols "AD». Par savu mīļoto meitu iniciāļi. Viņam vajag samaksāt visus azartspēļu parādus. Lai to izdarītu, ir nepieciešams nosūtīt uz Kolumbiju, lai atrastu noslēpumainu meiteni, kura vārds bija Elizabete.

2. Elizabeth - tā ir meitene no divdesmit. Viņa ir pārdabiskas spējas. Viņa tika nolaupīts un ieslodzīts tornis "Lamb", Kolumbijā. Elizabeth aizsargā īpašs spārnotais mašīna Nightingale. Tas ir ļoti ātri uztver visu, kas apkārt, jo ilgu laiku manā dzīvē pavadīja locked up. Elizabete ir ļoti labi lasīt sieviete. Viņas sapnis - tas notiek uz Parīzi. Galu galā, uzzina, ka viņa ir meita Booker.

3. Zachary Hale Comstock ir antagonists spēli. Viņš ir dibinātājs un pašpasludinātās līderis skaistu Columbia. Viņa segvārds - pravietis. Galu galā, tas nogalina varonis.

4. Lakstīgala - tas ir 30 - pēdu mobilās gaisa mehāniskās birdlike mašīna. Tas aizsargā Elizabeti. Nightingale ierodas tikai tad, kad viņš dzird īpašu melodiju flautu. Tā rezultātā, Nightingale nomirst, precīzs laiks un vieta nav zināma.

5. Daisy Fitzroy ir tumša āda amerikāņu spēle. Viņa ir līderis nemiernieku organizācijas "tautas balss". Spēles laikā, tas prasa varonis nodrošināt viņus ar ieročiem, un pretī viņš saņem dirižabli. Viņas nogalināšanu Elizabeti.

6. Cornelius Šīferis ir gabals raksturs. Iepriekš viņš strādājis ar galveno varoni. Tagad viņš tiek meklēts jauda izraisīja sacelšanos. Kā ieņemts galvenais varonis šajā spēlē būs nepieciešama viņam viena lieta. Galu galā viņam nācās izlemt: atstāt Kornēlijs tiešraidē vai nogalināti.

7. Jeremijas Fink ir viens no bagāto un spēcīgu cilvēku Kolumbijas. Viņš bija dibinātājs "Finca manufaktūras." Margrietiņa Fitzroy nošāva viņu sacelšanās laikā.

8. Roberts un Rosalind Lutece - tie ir divi ļoti noslēpumaini raksturs. Viņi organizēja vizīti pilsētas DeWitt.

Spēle Bioshock Infinite ir ļoti daudz dažādas mīklas un interesantiem faktiem:

- Jūs varat atrast papildu priekšmetus;

- Varonis padara 122 reižu, cik vien Elizabete;

- Slēpts komplektu kārtridži.

Šajā spēlē Bioshock Infinite pc, jūs uzzināsiet, kā jums ir jābūt atjautīgs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more