Grāmatzīmes

BioShock

Citi nosaukumi: BioShock

Game BioShock - projekts 2K Boston , kas ir pirmās personas šāvēja ar RPG elementiem. Lietotājiem ir jādodas atpakaļ uz iedomu pasaulē un ienirt aizraujošu piedzīvojumu. Gabals stāsta par attīstības momentānās un ne mazāk strauju kritumu ārkārtas zemūdens pilsētas ekstāze. Tās autors vēlējās, lai apkopotu saskaņā ar tās bannerus unikālo personību, talantīgāko cilvēku, kuri ir pelnījuši dzīvot brīvā sabiedrībā. Saskaņā ar plānu vērienīgu miljonāru Andrew Ryan , un šī unikālā biotops vīriešiem ģēnijs bija jābūt jauna veida sabiedrību burtiski. Ryan uzskatīja, ka nekompetentu cilvēkiem nav vietas tādā brīnišķīgu stūrī okeāna dibenā. Un, tāpat kā sākumā viss gāja pēc plāna, Nutty uzņēmējs izdevies radīt vēlamo idilli. Bet ļoti drīz pirmās problēmas parādījās. Nav nekas dīvains, ka ideālā sabiedrībā, neviens, šķiet, lai pagatavotu maltīti, veikt remontdarbus, tīrīšanas un rūpes par citu mājsaimniecības vajadzībām. Šī situācija ir radījusi rašanos melnajā tirgū. Aizliegums saskarē ar ārpasauli tikai tad problēma sliktāka. Šeit arī iejaucās gadījums, kas noveda pie galīgo krišanas utopijas. Konstatēts, ka vielas, ko sauc ADAM kļūst letāla brīdis. Viela, ko ražo moluskiem, kā uzzināju vācu ģenētiķis Brigid Tenenbaum, var dot cilvēkiem pārcilvēcisks spēks. Vēlme pašu šo vielu rada sadalītā sabiedrībā. Tagad pat radītājs pilsētas atmetis domu atbalstīt brūces pirms likumiem. Alkatība apduļķošanās prātu, jo ražošana preparāta satur vērtīgu vielu rada pasakainu peļņu! Ko tas viss noved? Uzziniet par to, un būs iespēja iejaukties tajā, kas notiek, visi, kas jāatrisina lejupielādēt Bioshock.

Darbojas uz jūsu video monitors Bioshock, jums parādīsies spēles pasaulē, kā Jack, kurš ir vienīgais izdzīvojušais no katastrofas pasažieru lidmašīnai. Jack nejauši iekrīt zemūdens pasauli un šeit sazināties ar viņu nāk cilvēks nosaukts Atlas - līderis Resistance. Atlas vadītāji, kuri uzdrošinājās cīnīties pret varu Ryan, un tagad viņš ir gatavs palīdzēt Jack pierast pie šīs pasaules, gaida zīmi pateicību jaunpienācēja dalību šajās darbībās, kas veiktas, lai atriebtu nekaunīgs mītnes pilsētā. Džeks uzzina neticami stāsts par Ādamu un būtību, kā Frank Fontaine izveidots uzņēmums, kas nodarbojas ar attīstību virkni ģenētisko modifikāciju sauc par "plazmīdas." Šo vielu lietošana ir iedzīvotāju skaits ir neatgriezeniskas sekas. Ne tikai to, ka šie produkti satur iepriekš ADAM, tāpēc tie joprojām ir neatvairāms iemesls atkarība. Vairāk narkotiku vajadzība pieaug katru dienu, un tad izlaidums Brigid Tenenbaum iemācījušies vienu sulīgu detaļu. Ja jūs nodot aizcirst cilvēka organismā, tas sāk ražot 10-20 reizes vairāk vērtīgo vielu. Un, kā nepieciešams šādu darbību organismā, trūcīgie, bezpalīdzīgi bāreņi Frank Fontaine izdarīja saimniekiem vēžveidīgos, kas kļuvuši implantē vēdera dobuma meitenēm. Uzzinot šo visu, Jack saskaras izvēle: lai palīdzētu atjaunot cilvēcību maz māsa vai nogalināt tos, tādējādi iegūstot ADAM žēl. No šo lēmumu galu galā būs atkarīga beidzas spēle.

Protams, jums rodas loģisks jautājums, BioShock spēlēt? Tātad, pāris vārdus par spēle. Jums būs tik Jack ceļot uz vietām, un tad cīnās off naidīgu iedzīvotāju. Kad bija viss stāsts par Ādama, daudzi ciema apakšā Atlantic mutācijas . Tas ir ar šiem mutantiem ir cīnīties galveno varoni. Arī spēle ietver vākšanas bioshoke ieroču komplekti un plazmīdas. Bez veltīta resursus, lai izdzīvotu, ir vienkārši neiespējami. Spēle laikā, jums ir iespēja uzlabot savu raksturu. Tiem, kas Bioshock pc lejupielādēt, jums vajadzētu zināt, vēl viena lieta. Spēle ietver trīs grūtības līmeņos, proti, viegli, vidēji un grūti. Tie atšķiras ar to, ka palielina neaizsargātību varonis, un pretinieki kļūst stiprākas. Tātad, tas maksā, lai sagatavotos nelielām grūtībām. Bet kā tas ir interesanti iet cauri visiem testiem, un, lai sasniegtu vēlamo! Tā kā jūs izvēlējāties lejupielādēt Bioshock, nevilcinieties brīdi ilgāk. Žēl šī izvēle nav nepieciešama, jo spēle dos daudz aizraujošu izklaides un bagātīgu emociju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more