Grāmatzīmes

Big Head Bash

Citi nosaukumi: Big Head Bash

Spēle Big vadītājs Bash - multiplayer pārlūka bez dinamiska spēle modelis, kas ir piepildīta ar aizraujošu spēlēšanas piedzīvojumu. Spēlētāji tiek aicināti sniegt arī pasaulē, kur galvenie varoņi ir krāsains vinila rotaļlietas. No liela kolekcijas, jūs varat izvēlēties sev izdevīgāko varonis, tad vadīt un attīstīt savas spējas. Būtība spēle lielā mērā ir līdzīgs spēles Deathmatch, kas tajā laikā izdevās iegūt interesi par milzīgu lietotāju skaitu. Big vadītājs Bash online deva lietotājiem sabiedrību Aeria ; spēles. Izstrādātāji esam priecīgi iepazīstināt ar virtuālo vidi, kur tas pastāvīgi plosās sprādzienu, varoņi cīņa ar botiem un ar otru, un slepkavības ir ikdienišķa parādība. Tas viss notiek skaistā 2D vietās. Kad iekšā fantāzijas pasaule jūs nirt pārsteidzīgi savā vidē un varēs piedzīvot aizraušanās.

Lai piekļūtu virtuālo visumu, vispirms ir nepieciešams, lai izveidotu kontu. Jums ir burtiski minūšu aizpildīt vēlamo līnijas reģistrācijas formu. Big vadītājs Bash reģistrācija aizvedīs jūs uz gaišs, jautrs, bagātā pasaulē. Pašā sākumā jums ir nepieciešams, lai lemtu par raksturu, un tikai tad dzert cīņas. Jau šobrīd piedāvā plašu vinila rotaļlietas. Starp tiem Angry Red , Melone Zombie , Amano Imp , Bloodfang Werewolf , Liz Abe Sapien , Kraus , Roger un daudzi citas atdzist rakstzīmes. Bet tas nav robeža. Tā kā projekts attīstās, tuvākajā nākotnē būs jaunas rakstzīmes, kas būs arī Big vadītājs Bash spēlēt. Katram no viņiem ir atšķirīga, dažas iezīmes, un to izskatu. Bet kas būtu jums izvēlēties, jums ir garš ceļš un daudz cīņas ar botiem un citiem spēlētājiem. Ak, cik, ko, un tas nav trūkums sāncenšiem šeit! Tātad nopirkt ieročus un iet. Jūs varat krājumu līdzi dažādiem ieročiem no vienkāršas ( bises, flamethrowers, raķešu palaišanas iekārtas, motorzāģi, uc ) Unikālajai (Lava Ieroči, Molotova kokteilis, uc ) Ir virtuālo veikalu, kur jūs varat tērēt nopelnīto naudu. Un, lai būtu nauda, ​​lai iegādātos, atkal un atkal jums ir pievienoties kaujas. Pēc tam, kad visas uzvaras nest atlīdzības.

Play spēli Big vadītājs Bash var būt dažādos režīmos: multiplayer, co-op , komandu režīmi, kā arī spēles (8 no 8) un mīlēja daudzi nika uztveršanas režīmā. Kāds režīms iepriecināt jūs ar savu pārsteigumu. Izmēģināt tos visus, lai atrastu visvairāk pievilcīgu. Man jāsaka, ka jūs esat apmierināti ar spēli pasaulē diezgan ātri, un neatkarīgi no veida, jutīsies diezgan pārliecināti. Pēc saskarne ir pieejama, un visas spēles iespējas ir skaidras. Ja jums ir pondering to, kā pavadīt brīvo laiku, mēģināt spēlēt šo spēli. Jo īpaši, jo tas ir diezgan noteikts atpakaļ, atslābinoša darbība, kā arī pieejams Big vadītājs Bash bezmaksas. Jūs nenožēlosiet savu izvēli! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more