Grāmatzīmes

Lielais fermas stāsts

Citi nosaukumi:

Big Farm Story ir aizraujoša lauksaimniecības spēle. Spēlei ir neparasti skaista grafika karikatūras stilā. Mūzika ir labi izvēlēta, visi varoņi ir labi izrunāti. Spēlē jums ir jāsaimniecībā.

Sākot spēlēt Big Farm Story, jūs pabeigsit īsu pamācību, kurā vectēva vadībā uzzināsiet, kā sēt burkānus, kopt dobes un novākt ražu. Turpmākās darbības notiks daudzus gadus pēc šīs epizodes.

Pirms turpināt, jums būs iespēja izvēlēties galvenā varoņa dzimumu, izskatu un vārdu. Pabeidzot šīs formalitātes, jūs atkal dodaties uz jau pazīstamo fermu. Ierodoties šajā vietā, jūs atklājat, ka viesuļvētra ir nesusi cauri apkārtnei un radīja lielu postu. Izdzirdot saucienus pēc palīdzības, jūs atrodat cilvēku, kas ir aizķēries pie dažādiem atkritumiem. Rūpīgi apskatījis apkārtni, atrodiet piemērotu zaru, lai viņu atbrīvotu. Izrādās, ka šis ir tavs bērnības draugs un viņš bija šeit, lai iedotu atslēgu no mājas, ko tev iedeva vectēvs. Tuvojas nakts, tāpēc labāk nekavēties, paņemt atslēgu un doties gulēt. Diemžēl māja ir cietusi no viesuļvētras, taču to var salabot diezgan ātri. Beidzot ej gulēt, un tā beidzas diena, kad ierodaties fermā.

Nākamajā dienā tev būs daudz darāmā:

  • Attīriet fermas teritoriju no viesuļvētras gružiem.
  • Apstrādājiet un iestādiet dobes ar burkāniem, iepriekš iegādājoties sēklas vietējā veikalā. Pieredze, kas iegūta pašā pirmajā apmācību ainā, jums ļoti palīdzēs.
  • Labot aku.
  • Izrotājiet savu guļamistabu mājā ar uzdevumu izpildes laikā iegūto dekoru priekšmetu palīdzību.

Visos šajos jautājumos un ne tikai tev palīdzēs draugs no bērnības. Tas jums pateiks, kādā secībā veikt uzdevumus. Viņa palīdzība noderēs atkal un atkal. Būtu grūti pašam izdomāt visas spēles smalkumus.

Vēlāk spēlē atradīsit vēl daudz aizraujošu aktivitāšu:

  1. Jums jāiegādājas jauki mājdzīvnieki, lai jums nekļūtu garlaicīgi
  2. Zivis no nelielas mola tuvumā
  3. Būvējiet darbnīcas un mazas rūpnīcas
  4. Uzlabojiet māju un padariet to ērtāku, mainot mēbeles un iekšējo apdari

Pārdodiet saimniecībā ražotas preces vietējam veikalam, kas ir ļoti ērti, jo produkti nav jānes tālu.

Laika gaitā, saimniecībai attīstoties, jūs satiksiet daudz jaunu cilvēku. Katrs no tiem palīdzēs padarīt saimniecību vēl labāku un sniegs dažādus uzdevumus.

izstrādātāji ir darījuši visu, lai jums nebūtu garlaicīgi. Bieži tiek izlaisti atjauninājumi un spēlei tiek pievienots jauns saturs.

Spēle valdzina, tāpēc spēlējot labāk ik pa laikam ieskatīties pulkstenī. Varoņi ir ļoti jauki, un uzdevumi ir jautri.

Big Farm Story lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tieši tagad un atpūtieties no ikdienas rūpēm patīkamā kompānijā, izbaudot šo brīnišķīgo spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more