Grāmatzīmes

Big Farm: Mobile Harvest

Citi nosaukumi: Big Farm

Game Big Farm: Mobile Harvest veidot veiksmīgu saimniecību.

Daudzi cilvēki lolojuši sapni par savas zemes piederību, bet ne visi var realizēt šīs fantāzijas. Ja jūs esat tuvu lauksaimnieka darbam, mobilā rotaļlieta Big Farm: Mobile Harvest no attīstītāja Goodgame Studios tāpat kā. Iedomājieties, kā jūs mosties ar pirmajiem saules stariem, un, pirms atverat savas acis, baudiet skaņas, kas nāk pie jums. Tas ir diezgan munching jūrascūciņas, jēru sēklošana, cāļu vistas, cockerel roosts, un govis pieprasīt, lai tie tiek slaucami.

Ja jums nav mājas ciematā, jums steidzami ir nepieciešama Big Farm: Mobile Harvest, lai lejupielādētu, jo tas ir bez maksas. Šeit jūs atradīsiet jaunus draugus, kuriem patīk jūsu spēlēt kā šis. Spēles process ir arī bezmaksas, bet, ja vēlaties paātrināt dažus procesus, izmantojiet spēļu pirkumus. Bet, ja jums to nav nepieciešams, vienkārši atspējojiet tos iestatījumos, un jums netiks traucētas piedāvājumi maksāt par noteiktām precēm vai pakalpojumiem. Šeit ir plusi, vairāki vienlaikus ar mobilo versiju, varat izveidot datoru, salīdzināt versijas un rezultātus, kā arī vienmēr piekļūt savai izlases izklaidei.

Mēs izvelkam piedurknes un ejam uz gultām.

Jums būs kaimiņi, kuri būs gatavi palīdzēt, ja nepieciešams. Tomēr viņiem dažreiz ir vajadzīga palīdzība, tādēļ esiet arī tev labs kaimiņš. Spēlētāji ar prieku uzzina, ka šeit cilvēki ne tikai smagi strādā savu saimniecību labklājībai, bet arī zina, kā izklaidēties. Viņi organizē gadatirgus, svin svētkus, dāvina viens otram un piešķir uzdevumus. Aktīvi piedaloties ciema dzīvē, jūs kļūsiet par lielas un draudzīgas ģimenes locekli.

Game Big Farm: Mobile Harvest ir diezgan daudz jauku iezīmes:

Ir pienācis laiks pārbaudīt sevi biznesā, sējot pirmās sēklas zemē.

 • Beautiful graphics
 • Zonas pakāpeniska paplašināšana jaunām ēkām vai laukiem
 • Pārlūkšanās augstāka līmeņa dēļ progress
 • Tiek parādītas jaunas ēkas, kuras arī jāuzlabo
 • Plašs augu un dzīvnieku kultūru sortiments
 • Paredzamība ražot produktus no izejvielām
 • Piegāde tirdzniecībā tirgū
 • Viņi ātri nogatavojas, priecājoties ar bagātu kultūru. Viss, ko jūs ražosiet: dārzeņus un augļus, kā arī lopkopības produktus, tas viss notiek jūsu noliktavā, un no turienes tiek izplatīts pārdošanai, kas kā uzdevums ir produkcijā.

  Big Farm: Mobile Harvest spēle ietver pieredzes uzkrāšanu, rēķinus un prēmijas. Katrs komponents ir nepieciešamā spēles procesa daļa, nodrošinot veiksmīgu attīstību. Nemēģiniet palielināt cenu, piedāvājot savu produktu tirgū. Atcerieties, ka citi spēlētāji pārdod līdzīgus produktus, un, ja viņu piedāvājums šķiet izdevīgāks, jūs neievēro. Mēģiniet savlaicīgi veikt aktuālos jautājumus. Fakts, ka ir pienācis laiks izdarīt šo vai šo darbu, es tūlīt rādīšu priekšmetu ikonas, vajadzīgs dzirdīšana vai gatavs gatavs raža, mājdzīvnieki vēlas ēst vai ir pienācis laiks šķēle jērus, pienu govis, vāc olas no vistām.

  Neaizmirstiet par ainavu. Spēle"Big Farm"vietējā veikalā satur vairākus gudrus priekšmetus, kas rotā jūsu īpašumu. Pavadiet starp āķu jostām komfortablu kājāmgājēju akmeņu, augu rožu krūmu, augu ziedu puķu dobes ar ziediem, komplektā esošās laternas un lapeneņu garšu. Ja jūtat, ka saimniecība ir patiesi ziedusi, uzaiciniet viesus, lai viņi varētu novērtēt rezultātu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more