Grāmatzīmes

Battlefield: Bad Company

Citi nosaukumi: Battlefield: Bad Company, Battlefield Bad Company, battlfild

Spēle Battlefield : Bad Sabiedrība - taktiskā multiplayer pirmās personas šāvēja, tie stāstu, kas notiek kādā izdomātā valstī kaut kur Austrumeiropā. Šīs produktu līnijas radītājs - sabiedrība DICE , un izdevējs akti Electronic Arts . Lietotājam būs piedalīties konfliktu starp ASV un Krieviju. Jums tiek transportēti pasaulē, sakārtoti pēc sandbox, kurā viss mainās atkarībā no situācijas veida. Battlefield nepārtraukti mainās, liekot spēlētājiem izmantot dažādas taktikas, lai uzvarētu. Pēc tam, kad palaist spēli un Jūsu acu priekšā pazibēja bildes Battlefield : Bad Sabiedrība video, uzmanības centrā būs 222. bataljons, kas sastāv no noziedznieku un citiem puišiem, ka viss šajā dzīvē aprūpē. Šis bataljons pazīstams kā « Bad Sabiedrība ». Pēc tam, kad par kaujas puiši avarēja, un tie nāk, lai saprastu, ka tie ne tikai cīnās ar krievu kareivjiem, un nodarbojas ar algotņi. Viens no pārstāvjiem no iepriekš minētajiem ir Batalha ienaidnieka cīnītājs kabatā zelta. Tas nozīmē, ka algotņi par savu darbu nesaņem naudu un cēlu metālu. Pēc tam, kad domāt par negaidītu atklājumu Preston "Newbie" Mārlova, Samuel "Seržants" D. Radford George Gordon "HEG" vājš un Terrence "Sweet" Sweetwater (222 zēni th bataljons), nonāca pie secinājuma, ka šis apstāklis, lai savā labā. Jo šādā veidā jūs varat viegli naudas! Patērē iekāre bagātības, viņi nolemj rīkoties. Lai nepalaistu garām šādu intriģējošs notikumiem un būtu tiešs dalībnieks, viss, kas notiek, jums ir nepieciešams Bad Sabiedrība download.

Uzstādīt spēli uz datora un palaist tas nav grūti. Turklāt Battlefield : Bad Sabiedrība sistēmas prasības ir diezgan lojāls un nebūs šķērslis. Ikviens var baudīt spēle, kas pleases daudzas tās pazīmes. Ļaujiet mums pārbaudīt sīkāk. Bad Sabiedrība Spēle piedāvā šādas priekšrocības: modern motors Apsaldējumus, nodrošina interaktīvu un destructible pasaulē (piemēram, sprādziena mājas sabrūk un tas kļūst neiespējami noslēpt no lodēm), aizraujošu stāstu, kurā pienācīga uzmanība tiek veltīta vienam uzņēmumam, kā arī tematiski pamatotu multiplayer. Nu, protams, taktiska komponents, kas padara jūsu darbības jēgpilnu, nevis neprātīgs. Un spēlētāji novērtēs bagātīgu arsenālu. Jums būs pieejama ļoti atšķirīgs Ierocis Battlefield : Bad Company . Bet tas nav pilns saraksts. Nevar darīt karā, un bez tehnoloģijām. Un tādi gadījumi kā CAV patruļas laivu un vienādi pieejami visām pusēm. Tam sāka karadarbību, jūs tiešām nezināt, kā bagāts un daudzveidīgs BF Bad Company .

Pasteidzieties Battlefield : Bad Sabiedrība lejupielādēt pilnībā izbaudīt spēle un socializācijai ar citiem lietotājiem! Kāpēc būt garlaicīgi, ja jūs varat būt jautri par pilnu? Patīkamu pieredzi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more