Grāmatzīmes

Battlefield 2

Citi nosaukumi: Battlefield 2, Battlefield 2, BF, BF

Spēle Battlefield 2 ir aizraujoši taktiska tīkla spēle. Šī spēle arī atbalsta lomu spēlē spēli, un stratēģijas elementiem.

Battlefield 2 spēles, jūs varat lejupielādēt no oficiālā vietne spēle, ja jums ir pilns astoņpadsmit gadu. Lejupielādēt BF2 jūs varat tikai pēc tam, kad iepriekš iesniegtu savu pieprasījumu.

Jūs varat redzēt video Battlefield 2, kurā jums ir pilnībā iepazinušies ar visām iezīmēm spēli: spēle, klases spēli un citas spēles funkcijas.

Battlefield 2 spēles jūs varat spēlēt šādas klases spēlē:

1. Kaitnieks. Šī klase ir viegli. Viņš ir specializējies galvenokārt graujošām darbībām aiz ienaidnieka līnijām, piemēram, sprādziens stratēģisku objektu. Šim nolūkam piecas universālo kontrolēti izdevumi. Šos maksājumus var izmantot pret bruņumašīnām.

2. Snaiperis. Tas ir arī ļoti viegli klasē. Šajā klasē galvenais mērķis ir iznīcināšana ienaidnieka kājnieki pie lieliem attālumiem.

3. Uzbrukums. Šī klase ir smags. Uzbrukums ir ļoti labi piemērota, lai veiktu cīņas ar ienaidnieka kājnieki dažādos attālumos.

4. Atbalsts. Šī klase ir smags. Tās galvenais mērķis ir, lai segtu sabiedrotie no smago uguns no ložmetējiem, kā arī nodrošināt tās ar munīciju.

5. Metodes. Šī klase ir viens no plaušām. Tehniķi specializējas remonta aprīkojuma (tiešā kontaktā) un (tilti un stratēģiskajiem objektiem).

6. Medic. Vieglas klases ārsti. Šī klase var dziedēt ievainotos karavīrus.

7. Metējam. Šī klase attiecas uz stipras. Granātu metēji ir, vispār, lai iznīcinātu ienaidnieka tanki lielos attālumos.

In-Game Battlefield 2 ieroči ir pilnīgi visas klases

1. Kaitnieks: pieklusa pistoli, nazi, īsu-karabīni, rokas granātas un sprāgstvielas.

2. Snaiperis: snaiperis šautene, nazis, pistole ar klusinātāju, granātas un kājnieku mīnām.

3. Uzbrukums: uzbrukums šautene ar granātmetēju, pistoli, nazi un dūmu granātas.

4. Atbalsta: ložmetēju, pistole, universāls nazis un granātas. Turklāt šī klase ir gandrīz bezgalīgs daudzums munīcijas dažāda veida ieročiem.

5. Tehniķis: bise, nazis, unikālu lielgabals, rokas granātas un prettanku mīnas. Tehniķis piemīt atslēgu, ar kuru var mazinātu raktuvju un remonta iekārtas.

6. Medic: uzbrukums šautene, pistole, nazis, rokas granātas. Medic ir pirmās palīdzības komplektu. Tas paaugstina līmeni, savu raksturu veselību un palīdz citas rakstzīmes. Bez tam ir defibrilatora. Šī ierīce palīdz mirst sabiedrotie, bet ar to jūs varat nogalināt ienaidniekus.

7. Metējs: prettanku raķešu sistēmas, kā arī pistole, automāts un nazi.

In-Game Battlefield 2 pc, jūs varat mainīt ieročus atsevišķos kaujas klasēs.

BF2 spēle ir milzīgs skaits transportlīdzekļu

1) kaujas helikopteri.

2) cīnītājs-bumbvedēji.

3) cīnītājiem.

4) Bruņu.

5) transporta helikopteri.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more