Grāmatzīmes

Berserk Online

Citi nosaukumi: Berserk

Berserk Online spēles - krievu galddators versija kāršu spēle. Pakāpeniski TCG Berserk online prasa spēlētājus stratēģisko domāšanu un veiklību. Prasmīgi izsekot fantāzija karte pārsteigt savu iztēli un aizraujošu process pilnībā turēt jūsu uzmanību no pašas pirmās minūtes.

Berserk Online spēles ir iespējams, pat ar zemu strāvas datoru. Labums spēle nodokļu par sistēmas prasībām:
- Sistēma Windows 2000/XP/Vista;
- 256 MB RAM;
- Procesors: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron;
- Interneta pieslēgums (zems joslas platumu patēriņš).

Play spēli online Berserk iespējams, lejupielādēt spēli klientu un nokārtojusi reģistrācijas procesu. Pievienoties spēlē Berserk Online ir šādi:
1) Ievadiet e-pasta adresi;
2) izgudrot paroli,
3) ieviesa segvārdu;
4) Norādiet vārdu;
5), ielieciet ķeksīti, ka jūs piekrītat licences līguma.

Pēc Berserka OnLAN reģistrācijas pagājis, sākot jauniesaucamais saņem klāja 30 kartes. Berserk Online Spēle ir sadalīta posmos (spēle pati). Dalībniekiem veikt pagriezienus spēlē. Kartes ir īpašības, piemēram, braukšanas, peld, rīcība, uzbrukums, dzīve.

Kustība - tas ir nobīde kartē šūnām, kurās parasto kaujas. Kustības virzienā, var būt uz augšu, uz leju vai pa labi un pa kreisi. Diagonāli kustība neiespējami. Jūs arī nevar mainīt kartes vietās.
Flying - funkciju kartes, kuras pēc atvēršanas kustībā otrreizējā zonā. Tie ir nekustīgs, bet var uzbrukt ikvienam.
Rīcības - jūsu kārta izmantot šo karti. Tagad karte ir jau slēgta, un nebūs pieejami šo kursu laikā.
Attack nodara brūces būtībā ienaidnieku, ja tā nav attiecīgo aizsardzību.
Katrai kartei ir noteiktu skaitu dzīvību. Pēc to lietošanas ir izkļūt no kaujas uz kapsētu.

Kaujas pretinieki būs tik ilgi, kā ne visas būtnes iet bojā viens no dalībniekiem. Kad jūs uzbrukums, jūs varat veikt hit, iecelt advokātu vai izmantot to pašu pēkšņu rīcību.

Berserk Online spēle prasa sakārtot kārtis uz kaujas trijās rindās. 1 rinda - ir karavīri, kas paredzēti, lai garām ienaidnieku aizmugurē, 2 rinda formu vājas loka un radības, kas var atrast visā diapazonā, un jo 3 rindā ir novietotas robežās loka šāvējus un burvjus. Battlefield, kur galvenā darbība spēles, ir viens no spēļu zonas. Tomēr ir jomas, piemēram, klāja, papildu sēdvietu un jau minēto kapsētā. Klāja ir kartes, ka jums nav veikti, lai veidotu atslāņošanās par konkrētu kaujas. Starp citu, nozīmē vienu savukārt 15 kartes, bet pārējais paliek bezgalīgi. Otrreizējā jomā ir reljefa un peld radības. Nu, kapsēta - patversme miris kartes.

Berserk Online reģistrācija izsniedz jums tikai minimālo karti. Tomēr tikai neliela tās pastāvīgi neiespējami. Veids, kā iegādāties jaunas kartes - pirkt pastiprinātāji (komplekts, kas sastāv no 7-izlases kartēm). Šim nolūkam Jums ir nepieciešams spēli valūtu - oz. Oz var iegādāties nekustamo izmantojot Webmoney, Yandex. Naudu, bankas karti vai citus pieejamās metodes.
Play spēli Berserk Online ir interesanta ar pretinieku, kura spēki ir aptuveni vienāds ar jums. Lai to izdarītu, ir plaša sistēma līmeņu rakstzīmes. Jūsu līmenis palielinās, paaugstinot duelis reitingu. Vairāk labi spēlētāji jūs uzvarēt, jo lielāks reitings. Taisnība spēles līmenis netiek ietekmēta. Tāpēc izlīdzināšanas ir pēc saviem ieskatiem, nav nepieciešams.

Ja Jums ir azartspēļu Vīrietis, priekšrocības spēle neradīs jūsu uzmanību. Pievienoties aizraujošu pasauli kartēm un piedalīties dažādos quests, klanu kariem un turnīros. Spēlē klātbūtne apmēram 900 monstriem būs jums patīkams pārsteigums. Galu galā, kā arī, ja izvēle ir neierobežots! Sāktu spēli ir šobrīd, un atcerieties, ka attīstība ir galvenokārt atkarīga no sevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more