Grāmatzīmes

Berserker

Citi nosaukumi: Berserker, nenormālais

Spēle Berserker - tā ir spēle faniem vikingi ar lomu režīmā! Ar papildus lielu karti un daudz veidus, kā augt spēli Berserker pārsteigt jūs ar savu skaisto un ļoti sarežģītu īstenošanu. Raksturu attīstību tiek veikta, izmantojot plašas iespējas, un jūs varat viegli atrast metodi, kas darbojas vislabāk jums.

Šajā spēlē Berserker Jūs varat izmantot brutālu spēku, veiklību izvairīties sitienus, izturības, lai iegūtu labāku, vai izlūkošanas, lai izmantotu seno rūnu jaudu, jūs būs veidot raksturu, kas jums patiešām patīk! Izpētīt plašums Midgard caur zaļo līdzenumiem, biezi meži un kalni, pilns ar briesmām Berserker online . Katrā ciemā, jūs saņemsiet jaunus ieročus, bruņas un prasmes! Vikingi ir vienmēr bijusi saistīta ar cīņu, to pašu jūs novērot spēlē nenormālais.

Patiešām, šī pārlūka spēle jūs atklāsiet aizraujošo pasauli skandināvu mitoloģijā. Berserker spēle būs jūs iepazīstināt ar vikingiem, kas ir viens no spēcīgākajiem karavīriem.

Pirms spēles Berserker , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Berserker neaizņems daudz laika un vienkārši:

1.                   Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrāciju";

2.                   Enter;

3.                   Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4.                   Ievadi drošu paroli;

5.                   Izvēlieties "reģistrācija", un Berserker reģistrācija ir beigusies.

Pēc ierašanās serveri, jums būs nepieciešams veikt cirvi un iet, lai apmierinātu monstriem un citiem spēlētājiem, tas būs pakāpeniska, un sākumā mēs sākam ar dažādu kategoriju spēles, piemēram, krogs, depozītu, komersants arēnā. Ne vienmēr ir viegli saprast, kā vikingi atrast savu ceļu uz Berserker online . Par laimi, čata sistēma "reālajā laikā" dod Jums iespēju uzdot jautājumus citiem spēlētājiem.

Prasmes raksturs Berserker online būs jāattīstās stratēģiju pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas ļauj jums izvēlēties kādu no četriem vienlīdz svarīgas prasmes: izturība, veiklība un uzlabot vikingi īpašības, piemēram, varas pieaugums ļauj jums darīt vairāk bojājumus.

Tad jums būs nepieciešams aprīkot ieročus un priekšmetus jūsu raksturu. Kas ir iespaidīgs par šo pārlūku, ir tas, ka spēle Berserker ir vairākas iespējas, iekārtu cienīgi patiesu MMORPG, piemēram, Diablo vai WOW. Mēs tiešām var dot mūsu Vikinga cepure, kaklarota, gredzeni, visu veidu, vai vairogs. Mēs nedrīkstam aizmirst par klasisko ieročus, bruņas, zābaki utt uc in Berserker online .

Vēl viena priekšrocība rakstzīmju prasmes ir. Tie ļaus jums atslēgt ieročus un cīnīties ar konkrēto specialitāti spēlē Berserker . Tomēr, ļoti svarīgs aspekts ir attīstība stratēģiska rakstura. Ir 4 posmi Berserker online : "ierocis", kur jūs varat uzlabot ieročus un prēmijas, kā arī aizsargi, "aizsardzība" dod Jums iespēju valkāt labāko bruņas, labākais zābaki, "taktika", var atslēgt Arena, lai vairāk zelta vai samazināt darba laiku misijās, "Ornaments" dod Jums iespēju valkāt gredzenus un kaklarotas bonusu.

Jūs Berserker play, un saprast, ka Viking ciemā, katrai ēkai ir sava nozīme. Restorāns - piedzīvojumus, amatniecība - strādāt, arena PvP - par noziedzības apkarošanu, uc

Berserker spēle ir pārlūka spēle ar rīcību un aizraujošus piedzīvojumus, kā arī darbu naidīgā vidē. Berserker online dos Jums iespēju baudīt lielisku grafikas, tik veiksmīgs, ka bez tā nebūtu atmosfēra vikingi katrā no mums, ka izstrādātāji vēlējās, lai pastāstītu mums !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more