Grāmatzīmes

Bermudu piedzīvojumu lauku saimniecības sala

Citi nosaukumi:

Bermuda Adventures Farm Island ir lauku piedzīvojumu spēle, ko varat spēlēt mobilajās ierīcēs. Spilgta karikatūru grafika iepriecinās spēlētājus. Skaņu celiņš un muzikālais pavadījums ir augstas kvalitātes.

Spēles laikā jūsu varonis un viņa ģimene atrodas tropiskajās salās, kas visā pasaulē pazīstamas kā Bermudu salas. Šajā vietā ir notikušas daudzas noslēpumainas avārijas un katastrofas. Tieši pēc šāda incidenta ir jāizdzīvo īstā tropu paradīzē.

Pat ja šī ir pirmā reize, kad spēlējat šāda žanra spēles, jums būs viegli izdomāt, ko darīt, pateicoties skaidrai apmācībai pirms spēlēšanas.

Tālāk jums ir jāizveido dzīve un jāiemācās izdzīvot ar minimālu nepieciešamo lietu daudzumu.

100 000 salu, ko iegūst spēles varoņa ģimene, lai iegūtu visu nepieciešamo pilnvērtīgai dzīvei.

Tomēr tas prasīs jums daudz pūļu:

  • Notīriet vietu bāzes nometnei
  • Izpētiet ēkas resursus un pārtiku
  • Iegūstiet derīgo augu sēklas un sējiet laukus
  • Izpētiet salas teritoriju, meklējot vietējos iedzīvotājus un noderīgas lietas
  • Izveidojiet instrumentus, drēbes un būvējiet nepieciešamos priekšmetus
  • Izrotājiet apkārtējo pasauli

Pareizi sadalot spēkus, jūs iegūsit milzīgu fermu, kurā varēsiet saražot visu, kas nepieciešams ērtai dzīvei.

Ceļojot pa salu jūs satiksiet daudzus dzīvniekus, daži no tiem noderēs mājsaimniecībā. Uzcelt viņiem mājokli un aplokus saimniecībā.

Tā pastaigāt pa salu nebūs viegli, visu virsmu klāj necaurejami džungļi. Ceļš kustībai būs jāatbrīvo pašam. Tas ir darbietilpīgs process, kura atjaunošanai ir nepieciešams daudz enerģijas, kas prasīs laiku. Bet neuztraucieties, jūs varat spēlēt Bermuda Adventures Farm Island tik ilgi, cik vēlaties. Kad enerģija beigusies, izmantojiet laiku saimniecības iekārtošanai, visu iemītnieku kopšanai un ražas novākšanai.

Padariet šo vietu pēc iespējas pievilcīgāku, dekorējot to ar dekoratīviem elementiem un iekārtojot jaunas ēkas, kā vēlaties.

Nepalaidiet garām nevienu dienu spēlē un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās dāvanas.

Spēle tiek bieži atjaunināta. Sezonas brīvdienu laikā atjauninājumi piedāvās interesantus konkursus ar balvām, jauniem ekskluzīviem dekoru priekšmetiem un kostīmiem spēles iemītniekiem.

Labāk laiku pa laikam apmeklēt spēļu veikalu. Tur var iegādāties daudz noderīgu lietu un papildināt resursu krājumus. Sortiments tiek atjaunināts, un brīvdienās ir atlaides. Pirkumus var veikt gan par spēļu valūtu, gan par reālu naudu. Nav nepieciešams tērēt naudu, bet, ja vēlaties, tādā veidā pateicieties izstrādātājiem un nedaudz vienkāršojiet spēli sev.

Bermuda Adventures Farm Island bez maksas lejupielādējiet operētājsistēmā Android. Jums ir iespēja šeit, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un dodieties ceļojumā uz neticamāko vietu uz planētas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more