Grāmatzīmes

BeBees

Citi nosaukumi: BeBees

BeBees online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta stratēģija lomu spēlē spēli, kurā darbības varoņiem ir bites. Jums par īstu stropu, kur nenogurdināmi darbaholiķis visi buzz un buzz, hosting savā klosterī. Viņu dzīves mērķis - lai iegūtu vairāk nekā medus. Utis uzdevums - savākt bars sabiedrotie, kas būs droši, lai uzbruktu ienaidnieku nepieciešamības gadījumā. Arī rūpējas par bišu karavīrs, kas ir centrālā figūra māju bites. Izstrādāt varonis bišu sabiedrību, cīņa par katru pilienu šo sweet un dārgo medus, lai pārietu uz sacensībā par čempionāta neiedomājamu savus konkurentus. BeBees spēle ieņem spēlētājiem un uzvarēt pirmajā rindā šajā sarakstā, jums ir visas iespējas! Come on! Veiksme ir jūsu rokās!

Pirmā lieta, kas jums jādara - tas ir, lai izveidotu kontu. Ievadiet savu vārdu, paroli (atkārtot), dzimšanas datumu un valsti. Tāpat, lai piekļūtu pieteikuma, jums vajadzētu pieņemt Dalība nolīgumu. Iet uz projektu jūs varat, izmantojot Facebook. Ja jums nav savu lapu sociālajā tīklā, rada tas nebūs grūti. BeBees reģistrācija jūs aizvedīs uz pasakains pasaulē, un jūs varat sākt atrisinātu veiksmes formula. Varbūt viss apmērā medus? Varbūt spēja turēt, vienlaikus aizraujošas cīņas starp konkurējošiem bišu ģimenēm? Vai varbūt noslēpums labi izstrādāti stratēģiskās darbības? Nu, kā par Fartagh var no tā visa, un ir atkarīgs no? Sāka spēlēt BeBees, jūs noteikti atradīsiet atbildes uz šiem jautājumiem. Laika gaitā jūs uzzināsiet, kā apvienot visas nepieciešamās darbības, un justies brīvi viens gudrs svītrainām kukaiņiem. Demonstrēt citiem lietotājiem to ārkārtas spējas!

BeBees var spēlēt ikviens. Jau lietotāju skaits sasniedzis cienījamu numuru 208670. Un katru dienu ir vairāk. Lai pievienotos, jums nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt kaut ko. Spēle ir piekrauts, bez problēmām pārlūku un baudīt spēle var pat īpašnieki datoriem ar pieticīgiem parametriem.

Pārlūks Spēle BeBees izkārtotas tā, ka šeit viss griežas ap medu. Tas var ne tikai vākt, bet arī nozagt. Turklāt, medus krājumi tiks aizsargāti. Galu galā, jūs nekad zināt, kas vēlas ielauzties savu bagātību! Drosmīgi aizstāvēt pret uzbrukumiem viņu medus, tajā pašā laikā, zādzībās kāds cits. Tātad jūs būt slavens izveicīgs medokradom un ienaidniekiem saprast, ka nu kaut kā bišu stropā neieņemams cietoksnis.

Bites lidot ar savu vadību zālienu un sakrātos Krafla salds tīkams nektārs. Viņi veic savu laupījumu uz stropu, un jums ir skatīties, kā uzkrāto medu un priecāties, ka katru brīdi kļūst bagātāka. Kas būs strādāt gudrāk, nekā bites, ātrāk iegūs vietu saulē starp citu tikpat ambicioziem spēlētājiem. Spēle par bišu ļauj paplašināt un uzlabot savu bars visus pieejamos līdzekļus, un piedalīties acu popping kaujas varoņiem. Nosūtot savu pārstāvniecību bars, jūs varat saņemt balvas, ja vien, protams, viņš būs spējīgs uzvarēt uzvaru.

Ļaujiet Jūsu burvīgs bites buzz, dejas, izklaidēt un darbs - pārdomāt visu šo tīrs prieks! Spēle par bitēm dos jums saulainu noskaņojumu, daudz jautrības, azartspēlēm un cīnās dizzying uzvaru! Tas ir labākais veids, kā atdzīvināt savu brīvo laiku un aizmirst to, ko garlaicību. Tikai mēģināt sākt vākt medu un veidot savu stropu kā paziņojumu, ka šāds ārkārtas sesija piesaista no pirmajām minūtēm. Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more