Grāmatzīmes

Battlestar Galactica Online

Citi nosaukumi: Batlstar Galactica Online

Šajā galaktikā, ir divas sacīkstes, no kuriem izvēlēties spēlētāju - cilvēkiem un Cylons (roboti). Upgrading spaceships, spēlētājs var izveidot spēcīgu armiju, lai attēlotu un iznīcināt ienaidnieku. Ar katru pabeigto misiju atvērt neizpētītās noslēpumus Visumu, un komanda kļūst spēcīgāka un iegūt jaunas prasmes un iespējas uzbrukumiem.

Milzīgs plus ir 3D grafika, padarot kaujas iespaidīgs un krāsains.

Vēl viens bērns, kas izgatavoti žanrā pārlūkprogrammu balstīta spēle par tēmu zinātniskās fantastikas ne tikai aptraipīta tēlu, bet arī pārspēja cerības daudz fantastisku spēles šajā žanrā. Mēs ar lepnumu piedāvājam Jums lielisku spēli ikvienam, kurš nav svešs Fiction: Battlestar Galactica Online.

Es domāju, ka daudzi cilvēki zina, ka slavenā uzņēmuma attīstītājs Bigpoint tiek uzskatīta par īstu maestro tiešsaistes datorspēles, un vēl jo vairāk - pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes lomu spēlē rotaļlietas. Viņas nākamais bērns, kas izgatavoti pārlūka spēle žanra par tēmu zinātniskās fantastikas ne tikai aptraipīta tēlu, bet arī pārspēja cerības daudz fantastisku spēles šajā žanrā. Mēs ar lepnumu piedāvājam Jums lielisku spēli ikvienam, kurš nav svešs Fiction: Battlestar Galactica Online.

Uzreiz patīkami gandarīti, ka, lai gan tiešsaistes spēli Battlestar Galactica Online un pārlūkprogrammu balstīta, bet grafikas tas neatpaliek no savu klientu vecākie brāļi. Nozvejas ir tas, ka, izveidojot spēles laikā izmantoja reālā trīsdimensiju grafikas dzinējs, lai katrs spēlētājs var saņemt īstu baudu no spēlēšanas, nevis zamorachivayas sistēmas prasībām. Starp citu, ja Battlestar Galactica Online jūs varat spēlēt pat vājākais datora, jo nav minimālās sistēmas prasības, lai spēlē. Tikai nepieciešams, lai būtu aktīvs interneta pieslēgumu un pārlūkprogrammu.

Pievienoties spēlē Battlestar Galactica Online nav tevi ļoti ilgu laiku, un būs saprotams ikvienam. Viss, kas jums jādara - ievadiet nosaukumu jūsu spēles raksturs, paroli, piekļūt spēli un e-pasta adresi, uz kuru jums tiks paziņots, ka Battlestar Galactica Online reģistrācija ir pabeigta.

Kopumā, ir vērts atzīmēt, ka sērija pati par likteni Battlestar Galactica - tā ir kulta, pārtikas tās īpašo atmosfēru, kas būs ienirt spēles Battlestar Galactica Online spēles tiešsaistē. Un radīšanas procesā spēli, izstrādātāji pavadīt pietiekami daudz laika, tikai radot šajā atmosfērā sevi, jo daudzi fani žanra ka Battlestar Galactica Online spēles tiešsaistē - tas ir kā tad, ja reālā sērijas, animācijas tiesības uz jūsu datora. Un ir vērts atzīmēt, ka ne viens kosmosa cīņas, vardarbīgas sadursmes un nodevīgs intrigām bagāts šajā sērijā, bet arī tās filozofiskais sastāvdaļa, nemanāmi ieausti sižeta. Mums ir unikāla iespēja iepazīties ar to, ko mēs varam būt nākotnē, un kāpēc tas ir noticis, ka veids, un ne citādi.

Patiesībā, galvenie pretinieki cilvēces Battlestar Galactica Online - Cylons, Androids, ar milzīgu garīgās un fiziskās spējas. Tikai daži cilvēki zina, bet tad, kad viņi bija palīgi pat cilvēkiem, taču sacēlās un iededza karu pret saviem radītājiem. Un tagad, pēc gandrīz pusgadsimtu, kopš pirmās kara Silonskoy roboti nolēma veikt slaucīšana, nosūtot savus militāros spēkus katrā no divpadsmit koloniju, taču Battlestar Galactica izdevās aizbēgt no gredzena aplenkuma un nospraust kursu, lai jau aizmirsis, un šaubas par to, ka pastāv mātes planētas ar dīvainu nosaukumu "Zeme". Šeit ir šāda komplikācija atbilst mums spēli.

Sākot spēlēt, jūs varat izvēlēties, kā to rases vai rases cilvēkiem vai Cylon skrējiens. Tas viss ir atkarīgs no jums. Pēc tam, jūs saņemsiet izvēle kaste ir izskatu savu raksturu. Man jāsaka, ka tas ir daļa no spēle izstrādātāji nav jāmaksā daudz laika, bet nav panikas, jo lielākajā daļā spēli, jums kontrolēt kuģi un jūsu mentee būs iekšā. Kaut arī jums ir spēlēt regulāri un Battlestar Galactica Online ir internetā par savu varoni.

Quests un uzdevumi tiek īstenoti galvenokārt slavēt priecē ne tikai mācīties un linearitāti, bet arī interaktivitāti dažādiem uzdevumiem, piesātinājumu dinamisku ainu un ļoti patīkamas atlīdzību par to izpildi. Spēlēt online spēles Battlestar Galactica Online kļūst par nepiemērojamu patīkamāku.

Tātad, apkopojot visu iepriekš minēto, ir vērts atzīmēt, ka, ja jūs patiešām alkst piedzīvojumu un vēlas būt telpā starp neskaitāmiem zvaigznēm un planētām - droši sākt spēlēt Battlestar Galactica Online, un pierādīt visiem, ka jūs esat visvairāk šī vieta varonis, kas var glābt visu Visumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more