Grāmatzīmes

Battle Space

Citi nosaukumi: Battle Space

Battle Space online - ir multiplayer online spēle par kosmosa tēmu. Kad gandrīz visas cilvēces nomira, atstājot tikai spēcīgāko, kuru dzīve iet uz kosmosa kuģi, galvenais mērķis par katru personu ir - aizsargāt savu dzīvi un atbrīvoties no pretiniekiem. Jums kļūs par vienu no virsniekiem pār kuģa, un visu atbildību par saviem cilvēkiem kritīs uz jūsu pleciem.

Battle Space reģistrācija ir diezgan vienkāršs un neatšķiras no citām tiešsaistes spēlēm, tas jums būs nepieciešams:

1. S IT oficiālā spēle vietā, jo tikai šeit jūs varat lejupielādēt spēles par brīvu,

2. Lai ievadītu adresi savu e-pasta adresi;

3. Izdomāts ievadīt paroli,

4. Vēlreiz ievadīt paroli vēlreiz,

5. Atzīmē atbilstošo lodziņu nolīgumiem ar spēles noteikumiem,

6. Atzīmē atbilstošo lodziņu jūsu privātumu.

Tad jūs varat droši sākt spēli.

Sāka spēlēt Battle Space, jums jāzina, ka galvenais iestāde rīkojums - organizācija, kuras galvenais mērķis, saglabāšana cilvēcei.

Vispirms jums būs nepieciešams izvēlēties visas planētas, un sākt skatīties uz saviem resursiem, tad šie līdzekļi pārvērsties ēkām kaujas spēku. Kolonizēt jaunas planētas, jūs varat pārvaldīt to un izveidot savu impēriju, bet neaizmirstiet, ka jums ir daudz ienaidnieku, kas mēģina paķert to.

Game Kaujas Kosmoss ir sava valūta - Kuidy, viņi var samaksāt par karavīru iesaukšanu, vai apvienības.

Kaujas Space jūs varat spēlēt kādu no piedāvātajiem burtiem, kā arī jums būs jāstrādā šādas rakstzīmes:

· Ģeologs;

· Admiral;

· Iznīcinātājs;

· Vispārējā;

· Remontstrādnieka.

Ģeologs - labākais zinātnieks, kurš zina, astronomija un astrofizika, var iemācīties jebkuru ķīmisku elementu, kā arī atrast pareizo resursu, kā arī zināt, ķīmijā.

Admiral - veterāns daudzu cīņas un karavīrs, imperators var pilnībā uzticēt flotes admirālis vadību no katras situācijas, viņš uzzina, ka viņš ir gudrs kaujā.

Destroyer - visbīstamākais karavīrs, viņš var iznīcināt planētu saviem priekiem.

General - visvairāk ievērotas cilvēks impērija, viņš mīl disciplīnu, un, kad tas šķiet aug varu jebkuru kuģi.

Remontstrādnieka - šis karavīrs ir nepieciešams, lai aizstāvētu savu impēriju, tas pasargās jūs visos apstākļos, un nekad nenodot.

Game Kaujas Kosmoss ir savs tērzēšana un radio, kas būtiski atšķiras no citām tiešsaistes spēlēm. Šeit jūs ne tikai atrast atbildes uz saviem jautājumiem, bet arī sazināties ar citiem spēlētājiem, un vissvarīgāk klausīties kādu no jūsu mīļākie melodija. Tikai kopā ar saviem draugiem, jūs varat izveidot koalīciju, kas būs ļoti palīdzēs jums cīnīties pret jūsu pretinieki un bagātināt savu impēriju resursus. Atcerieties, ka katru kuģi var izšaut tikai uz dažu veidu ienaidnieka kuģiem, tāpēc jāpievērš īpaša uzmanība, lai aizstāvētu savu konstrukciju.

Play kaujas Space tiešsaistē un kļūt par īstu glābējs cilvēcei.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more